Jadranka
od 531 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 531 € za os.
od 515 € za os.
od 958 € za os.
od 266 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Dana Mandelíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bez problémů.
UbytovaniePokud se jedná o ubytování tak to šlo,jen byl veliký problém s pachem odpadů jak v koupelně tak i v kuch.koutu.Požádali jsme delegáta, aby nám s tím majitelé něco udělali ,ale za celý týden se nikdo neukázal.Na vlastní naklady jsme museli zakoupit dezinfekci, kterou jsme tam museli nalít, ale i to nepomohlo.Další věc co se nám nelíbila je ta,že před domem u kterého jsem byli ubytováni jsme se nemohli posadit do chládku pod stromy, kde bylo posezení,že si to majitelé nepřáli, prej má každý apartmán svůj balkon,ale bohužel při tak vysokých teplotách se tam s malými dětmi nemůžete posadit,nebyl tam žádný slunečník nebo markýza.Dalším problémem bylo to,že když jsme se s dětmi vrátily večer od moře tak netekla teplá voda a děti potřebují vykoupat se slaného moře.I ráno netekla teplá voda.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Filtrovať recenzie
Dana Mandelíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bez problémů.
UbytovaniePokud se jedná o ubytování tak to šlo,jen byl veliký problém s pachem odpadů jak v koupelně tak i v kuch.koutu.Požádali jsme delegáta, aby nám s tím majitelé něco udělali ,ale za celý týden se nikdo neukázal.Na vlastní naklady jsme museli zakoupit dezinfekci, kterou jsme tam museli nalít, ale i to nepomohlo.Další věc co se nám nelíbila je ta,že před domem u kterého jsem byli ubytováni jsme se nemohli posadit do chládku pod stromy, kde bylo posezení,že si to majitelé nepřáli, prej má každý apartmán svůj balkon,ale bohužel při tak vysokých teplotách se tam s malými dětmi nemůžete posadit,nebyl tam žádný slunečník nebo markýza.Dalším problémem bylo to,že když jsme se s dětmi vrátily večer od moře tak netekla teplá voda a děti potřebují vykoupat se slaného moře.I ráno netekla teplá voda.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.