Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 72 519

Poloha

Obľúbený hotelový komplex je situovaný 400 m od centra známeho letoviska Rovinj len 20 m od krásnej pláže s menším jachtovým prístavom. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia 10 minút chôdze od hotela (bary, reštaurácie, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov, zastávka miestnej dopravy). Pláže v Rovinji boli vyznamenané prestížne Modrou vlajkou za čistotu. Hotel je svojou polohou ideálne pre poznávanie prírodných krás i historických pamiatok v okolí (Limský záliv, Poreč, Pula, Benátky, Fažana, Bale).

Vybavenie

Príjemný moderný hotel s nádherným výhľadom na more disponuje 202 izbami rozmiestnenými v trojposchodovej hlavnej budove a priľahlej depandanci obklopenej zeleňou. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, reštaurácia, aperitív bar, pizzeria, internetový kútik (za poplatok), parkovisko, vonkajší bazén (lehátka a slnečníky zadarmo), detský bazén, vnútorný bazén, fitnes centrum a záhrada.

Ubytovanie

Vkusne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, satelitný TV, minibarom a balkónom Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie.

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere formou bufetu (nápoje pri večere sú za poplatok).

Služby

Obľúbený prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, priateľskou atmosférou aj dobrou úrovňou služieb. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, záhradný šach a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, motorové člny, šnorchlovanie) . Hostia môžu relaxovať v bazéne s detskou časťou, v masážnom salóne so širokou ponukou masáží alebo v kozmetickom salóne. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v neďalekom letovisku Rovinj (bary, reštaurácie, pizzerie, cukrárne, kasíno, galérie moderného umenia, lezecká stena, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov).

Služby za poplatek

Služby kozmetického a masážneho salónu.

Pláž

Krásna kamenistá pláže s betónovými platmi, pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, motorové člny, šnorchlovanie), sa nachádza 20 m od hotela. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok). V blízkosti hotela sa nachádza aj nudistická pláž.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Z Puly sa do prístavného mesta Rovinj dostanete pomerne rýchlo, 36 kilometrovú vzdialenosť prejdete hneď. Prekvapí Vás tu veľká luxusná hotelová aglomerácia, uprostred na malom polostrove sa rozkladá pôvodná časť mesta. Určite tu ale nájdeme aj bujné porasty subtropických rastlín a vinohradov. Medzi vinným odrodami vyniká najmä malvazija. Dokonca v tejto oblasti môžeme hovoriť aj o zaujímavom výrobnom odvetví - spracovaní tabaku. 

Rovinj je vlastne súčasťou dlhej turistickej oblasti tiahnucej sa na severe od Limského zálivu, ktorá prechádza mnohými letoviskami ako sú Monte Mulin, Park, Eden atď. 

Pokiaľ váhate, čo v Rovinji podniknúť, vyrazte napríklad na maličký zalesnený ostrovček Katarina alebo preskúmajte zvyšky stavieb z rímskych dôb na ostrove Sveti Andrija. Okolité malé ostrovčeky sú naozajstnou oázou pokoja - nenájdete tu žiadne autá, a dokonca ani diskotéky. Práve tu si môžete naozaj odpočinúť a načerpať sily na preskúmanie ďalších historických pamiatok a zaujímavostí. 

Rovinj bol pôvodne založený ako ilyrské sídlo, na ktorom sa postupne vystriedali nadvlády Rimanov, Byzantíncov i Frankov. Päťsto rokov tu dokonca vládli Benátčania. Na najvyššom bode mesta sa týči impozantný kostol sv. Eufémie, obsahujúci, okrem iného, antický sarkofág sv. Eufémie zo 6. storočia. Keď sa znesieme trošku nižšie, až na námestie, upúta našu pozornosť Balbiho oblúk, stojaci na mieste niekdajšej mestskej brány a tiež baroková radnica s hodinovou vežou, ktorá býva zachytená na každej pohľadnici z Rovinje. Najstaršou pamiatkou celého mesta je však osemboká románska kaplnka sv. Trojice z 13. storočia. 

Celé mesto sa nesie v športovom duchu. Okrem tradičných vodných a suchozemských športov sa môžete vyšantiť na paintballe v klube Adrenalina, prejsť sa na koni alebo skúsiť svoje sily na umelej horolezeckej stene v zábavnom centre Monvi. To je známe ako obrovský komplex všetkého, na čo si len spomeniete, od diskoték a reštaurácií, cez galérie, športové zariadenia až po kasína.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 25 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December