Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 95 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 90 808

Poloha

Elegantný prázdninová vilka je situovaná v pokojnej časti malebného letoviska Petrčane, len 200 od príjemné kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v blízkosti ubytovania (obchodíky, reštaurácie, historické pamiatky, tradičný trh, športoviská, strediská vodných športov) alebo v 3 km vzdialenom živším Zatone. Vzdialenosť z Bratislavy je 716 km.

Vybavenie

Veľmi dobre vedené apartmány sú rozmiestnené v elegantnej poschodovej vilke s pekným výhľadom do zelene. Klientom je k dispozícii úschovňa batožín, WiFi pripojenie, záhradka s posedením a grilom a parkovisko. Hostia si môžu prenajať motorový čln.

Ubytovanie

Vkusne zariadené štúdiá a apartmány sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), klimatizáciou (za poplatok), satelitný TV, kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a balkónom alebo terasou s posedením. Útulná štúdiá s možnosťou ubytovania pre 3 osoby majú sociálne zariadenie, obývacia časť s kuchynským kútom a prístelkou a balkón alebo terasu. Priestrannejšie apartmány typu BILO pre 4 osoby majú sociálne zariadenie, spálňu, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím kreslom a balkón alebo terasu s posedením. Apartmány TRILO 5 majú sociálne zariadenie, dve spálne s možnosťou prístelky, kuchynský kút a balkón alebo terasu s posedením. WiFi pripojenie je k dispozícii zdarma. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, moderne vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií či pizzerií ​​v okolí.

Služby

Menšia rodinná vilka si získava svojich hostí príjemnou pohostinnú atmosférou, moderným ubytovaním i polohou neďaleko krásnych pláží. Letovisko Petrčane ponúka množstvo zábavy i relaxácie pre deti i dospelých.

Služby za poplatek

Miestny poplatok, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, prírodná kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, priezračne modrou vodou a betónovými platy na opaľovanie sa nachádza 200 m od ubytovanie (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok). Pláže v letovisku boli ocenené prestížnou Modrou vlajkou EÚ za čistotu a kvalitu vody.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Chladnička áno

Destinácia

Popis

Asi len 580 obyvateľov žije v tejto poľnohospodárskej a rybárskej obci v Zadarskom prielive. Aj napriek tomu táto dedina ponúka príjemné ubytovanie v hoteloch alebo hotelových apartmánoch. Odporúčať môžeme hlavne hotelový komplex Punta Skala na rovnomennom polostrove smerom na severozápad alebo veľký turistický komplex Zaton, vzdialený len 3 km. Samozrejme, nesmie tu chýbať kostol, ktorý je venovaný svätému Bartolomejovi a pochádza z 12. storočia. Určite si užijete príjemné kúpanie na kamenistých plážach, ktoré sú vhodné aj pre deti, a ktorým malebnú atmosféru dodáva tiež všadeprítomný borovicový les. Aj keď je toto mestečko menšie, nič nebráni tomu, aby ste sa tu vybláznili vo vodách Jadranského mora pri všetkých druhoch vodných športov, tenise či cyklistike.
 • Vzdialenosť od pláže 200 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 22 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 25 °C v noci 21 °C

 • Piatok 29 °C v noci 17 °C

 • Sobota 17 °C v noci 14 °C

 • Nedeľa 18 °C v noci 12 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December