Hotel Apartmány Laris

Chorvátsko, Omiš

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Libor Vágner

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže.....Pláží je v Pisaku více,hlavní pláž je uprostřed vesnice,je větší než ostatní takže více lidí.My jsme chodili na menší pláž asi 200 m od apartmánu.Ke všem plážím se musí chodit po schodech(cca asi 100)ale jde o zvyk.Pláže klasika oblázkové,spíš menší kamínky,pláže čisté.

Strava

Strava vlastní,vařila manželka takže jídlo bylo vynikající:-))

Ubytovanie

Ubytování bylo v pořádku.Apartmán se skládal ze dvou pokojů na spaní,z jedné kuchyně kde byla k dispozici i televize a jedna mísnost jako sociální zařízení(wc+sprchový kout).Pokoje čisté,výhled na moře z balkonu,kuchyně standartně vybavena i s lednicí a mrazákem.Za příplatek klimatizace a wifi.Jediný nedostak bylo parkování.Na jednom malém dvorečku se při obsazenosti dvou apartmánů musí vtěsnat 6 aut,takže když chcete jet na výlet,musíte předem nahlásit v kolik hodin aby majitelka dohodla přeparkování aut.Jo a ještě jeden nedostatek,konzum a restaurace je od apartmánu asi 600 m takže s nákupem se pěkně projdete:-)))

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Libor Vágner

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže.....Pláží je v Pisaku více,hlavní pláž je uprostřed vesnice,je větší než ostatní takže více lidí.My jsme chodili na menší pláž asi 200 m od apartmánu.Ke všem plážím se musí chodit po schodech(cca asi 100)ale jde o zvyk.Pláže klasika oblázkové,spíš menší kamínky,pláže čisté.

Strava

Strava vlastní,vařila manželka takže jídlo bylo vynikající:-))

Ubytovanie

Ubytování bylo v pořádku.Apartmán se skládal ze dvou pokojů na spaní,z jedné kuchyně kde byla k dispozici i televize a jedna mísnost jako sociální zařízení(wc+sprchový kout).Pokoje čisté,výhled na moře z balkonu,kuchyně standartně vybavena i s lednicí a mrazákem.Za příplatek klimatizace a wifi.Jediný nedostak bylo parkování.Na jednom malém dvorečku se při obsazenosti dvou apartmánů musí vtěsnat 6 aut,takže když chcete jet na výlet,musíte předem nahlásit v kolik hodin aby majitelka dohodla přeparkování aut.Jo a ještě jeden nedostatek,konzum a restaurace je od apartmánu asi 600 m takže s nákupem se pěkně projdete:-)))

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451