Hotel Apartmán Aga - Neven

Hodnotenie: 3/5

Chorvátsko, Omiš, Nemira

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 60 610

Poloha

Obľúbené apartmány Aga - Neven nájdete v dedinke Nemira, asi 3 km južne od Omišu a cca 30 km od Makarskej. Apartmány sú vzdialené cca 50 m od štrkovo-kamenistej pláže s upravenými plochami na slnenie. Dedinka Nemira sa nachádza niekoľko sto metrov pod hlavnou cestou, ponúka dostatok pokoja a možno si tu zájsť do niektorého z obchodíkov, do reštaurácie, pizzerie či do niekoľkých kaviarní. Populárne mesto Omiš potom ponúka veľké možnosti zábavy a nočného života.

Vybavenie

Vila ponúka svojim hosťom možnosti parkovania a Wifi zadarmo vo všetkých apartmánoch.

Ubytovanie

Vila ponúka ubytovanie v štúdiách alebo apartmánoch. Všetky štúdiá a apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC), kuchynským kútom, časovo obmedzenou klimatizáciou, telefónom, sat TV, balkónom alebo terasou. Štúdio má jednu obývaciu miestnosť s dvoma lôžkami. Apartmán (bilo 2-4) má dvojlôžkovú spálňu, obývaciu miestnosť s dvoma lôžkami vo forme rozkladacieho gauča. Apartmán (trilo 4-6) má dve dvojlôžkové spálne, obývaciu miestnosť s dvoma lôžkami (rozkladací gauč).

Strava

Bez stravy s možnosťou vlastného varenia. Odporúčame návštevu miestnych reštaurácií a ochutnanie miestnych vyhlásených pokrmov a nápojov. Za príplatok možno raňajky formou bufetu. Večere formou bufetu alebo výberu z menu za príplatok.

Služby

Vila je obľúbená u klientov vďaka svojej polohe v centre dediny a v blízkosti pláže. Hosťom ponúka vlastné bezplatné parkovisko a Wifi zadarmo vo všetkých apartmánoch. Nemira je preto ideálnym miestom pre nerušenú rodinnú dovolenku. V Nemire sa nachádzajú krásne pláže s príjemným tieňom borovíc. Príjemnou prechádzkou okolo mora, cca 1,5 km môžete dôjsť do Omišu, kde sú bary, kaviarničky, diskotéky a trhy. Omiš je malebné mestečko nachádzajúce sa v strednej Dalmácii priamo pri ústí rieky Cetiny. Mnohé pláže, priezračne čisté more, tiché zátoky a vypínajúce sa vrcholky pohoria Dinara, Mosor a Babnjaca sa stali veľkým pútačom pre cestovnú turistiku aj cieľ pre letnú úžasnú dovolenku. Pre vyznávačov aktívnych športov je Omišská riviéra ako stvorená. Môžete tu vyskúšať rafting, horolezectvo, potápanie, pešiu turistiku i windsurfing. Jednou z veľkých výhod je poloha medzi Splitom a Makarskou riviérou v blízkosti stredomorských ostrovov, nikam to teda odtiaľto nie je ďaleko.

Služby za poplatek

strava, vratná kaucia, pobytová taxa

Pláž

Vila leží 50 m od štrkovo-kamenistej pláže s upravenými plochami na slnenie - ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú za poplatok. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 17 °C v noci 6 °C

 • Teplota vody 15 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 15 °C v noci 7 °C

 • Pondelok 17 °C v noci 5 °C

 • Utorok 21 °C v noci 7 °C

 • Streda 16 °C v noci 9 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December