Hotel Beli Kamik I

Hodnotenie: 3/5

Chorvátsko, Krk, Njivice

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 35 621

Poloha

Veľmi dobre vedený hotelový resort, pozostávajúci z dvoch vzájomne prepojených budov , je umiestnený na pokojnom mieste , len 500 m od centra malebného letoviska Njivice a 50 m od pláže . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od ubytovania ( obchody, bary, kaviarne, požičovne automobilov, turistické atrakcie ) . Vzdialenosť od letiska Rijeka je 12 km .

Vybavenie

Rozsiahly prázdninový rezort disponuje 367 izbami rozmiestnenými v dvoch vzájomne prepojených budovách , obklopených zeleňou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou ( wifi v hale zdarma), zmenárňou a lobby barom , internetový kútik ( za poplatok ) , fitnes centrum, beauty centrum, kaderníctvo , tenisové kurty , úschovňa batožiny , konferenčné priestory ( kapacita 80 osôb , moderné vybavenia) , ihrisko na minigolf, 2 reštaurácie, 2 bary, kaviareň, opaľovacia terasa a parkovisko .

Ubytovanie

Elegantne zariadené , dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sou vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén ) , telefónom , satelitný TV a je tu možnosť internetového pripojenia ( za poplatok ) . Jednolôžkové izby sú k dispozícii na vyžiadanie . Detská postieľka ( za poplatok ) a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu ( nápoje pri večere sú za poplatok ) , 1x týždenne usporadúva hotel tematické večere ( pri sviečkach , chorvátske špeciality ) .

Služby

Hotel si získava svojich klientov polohou blízko mora i centra letoviska a rozsahom ponúkaných služieb . Zabezpečuje pravidelné bohaté animačné programy pre deti i dospelých , tanečné večery , herné večery a aqua aerobik . Umožňuje celý rad športových aktivít ako napr . Tenis ( 3 tenisové kurty s antuku ) , minigolf , stolný tenis , požičovňa bicyklov, surfovanie, kajaky , fitness centrum, plachtenie , vodné lyže , parasailing , šípky a rybárčenie . Klienti môžu relaxovať v dobre vybavenom beauty centre , ktoré ponúka pedikúru , manikúru , programy pre tehotné ženy , aróma terapiu, anti - aging , balneoterapiu a rozmanité druhy masáží .

Služby za poplatek

Služby beauty centra , kaderníctvo , lehátka a slnečníky na pláži , vodné športy na pláži , internet na izbe

Pláž

Príjemná , skalnatá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 150 m od hotela a ponúka celý rad motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov . Lehátka a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok . Odporúčame obuv do vody .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 11 °C v noci 5 °C

 • Teplota vody 14 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 13 °C v noci 6 °C

 • Pondelok 12 °C v noci 3 °C

 • Utorok 8 °C v noci 5 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December