Hotel Beli Kamik I

Chorvátsko-Krk-Njivice

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 35 621

Poloha

Veľmi dobre vedený hotelový resort, pozostávajúci z dvoch vzájomne prepojených budov , je umiestnený na pokojnom mieste , len 500 m od centra malebného letoviska Njivice a 50 m od pláže . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od ubytovania ( obchody, bary, kaviarne, požičovne automobilov, turistické atrakcie ) . Vzdialenosť od letiska Rijeka je 12 km .

Vybavenie

Rozsiahly prázdninový rezort disponuje 367 izbami rozmiestnenými v dvoch vzájomne prepojených budovách , obklopených zeleňou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou ( wifi v hale zdarma), zmenárňou a lobby barom , internetový kútik ( za poplatok ) , fitnes centrum, beauty centrum, kaderníctvo , tenisové kurty , úschovňa batožiny , konferenčné priestory ( kapacita 80 osôb , moderné vybavenia) , ihrisko na minigolf, 2 reštaurácie, 2 bary, kaviareň, opaľovacia terasa a parkovisko .

Ubytovanie

Elegantne zariadené , dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sou vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén ) , telefónom , satelitný TV a je tu možnosť internetového pripojenia ( za poplatok ) . Jednolôžkové izby sú k dispozícii na vyžiadanie . Detská postieľka ( za poplatok ) a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu ( nápoje pri večere sú za poplatok ) , 1x týždenne usporadúva hotel tematické večere ( pri sviečkach , chorvátske špeciality ) .

Služby

Hotel si získava svojich klientov polohou blízko mora i centra letoviska a rozsahom ponúkaných služieb . Zabezpečuje pravidelné bohaté animačné programy pre deti i dospelých , tanečné večery , herné večery a aqua aerobik . Umožňuje celý rad športových aktivít ako napr . Tenis ( 3 tenisové kurty s antuku ) , minigolf , stolný tenis , požičovňa bicyklov, surfovanie, kajaky , fitness centrum, plachtenie , vodné lyže , parasailing , šípky a rybárčenie . Klienti môžu relaxovať v dobre vybavenom beauty centre , ktoré ponúka pedikúru , manikúru , programy pre tehotné ženy , aróma terapiu, anti - aging , balneoterapiu a rozmanité druhy masáží .

Služby za poplatek

Služby beauty centra , kaderníctvo , lehátka a slnečníky na pláži , vodné športy na pláži , internet na izbe

Pláž

Príjemná , skalnatá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 150 m od hotela a ponúka celý rad motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov . Lehátka a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok . Odporúčame obuv do vody .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Tenis áno

Destinácia

Popis

Práve na jednom zo skupiny Kvarnerských ostrovov boli objavené početné dôkazy o osídlení z dávnych dôb. Krk je spolu s ostrovom Cresom najväčším ostrovom na Jadrane. Úrodné údolia, stojace v kontraste s vápencovými kopcami, vytvárajú jedinečnú scenériu, ktorá vás uchváti napríklad pri pohľade z najväčšieho vrcholu ostrova - z hory Obzova. Zatiaľ čo sa v západnej časti sústreďuje väčšina obyvateľov, východná časť Krku je ovplyvňovaná vetrami vejúcimi z horských priesmykov na pevnine nazývanými bora. Vďaka tomuto klimatickému javu sa zmiernená oblasť zmenila v kamennú pustinu. Historické centrum starobylého mesta Krk zostalo zachované v pôvodnom stave, rovnako ako napríklad malá obec menom Vrbník. Priamo v meste Krk sa nachádza obdivuhodná biskupská katedrála datujúca svoje založenie až do 6. storočia. Moderná architektúra nezaostáva za tou o niekoľko storočí staršou vôbec pozadu. Preslávený Krcký most od mestečka Kraljevica je nielen impozantným stavebným výtvorom, ale aj dôležitou dopravnou tepnou, umožňujúcu výbornú dopravnú dostupnosť ostrova. 

V Okolí ostrova sa nachádza ešte množstvo ďalších miniatúrnych ostrovčekov. Na jednom z nich nájdu milovníci sakrálnej architektúry františkánsky kláštor Košljun vrátane kostola a múzea. Celý ostrovček pri pohľade z vtáčej perspektívy vyzerá ako drahokam zasadený uprostred azúrovej morskej vody. Krk je spájaný nielen so staviteľským umením, ale aj s rozvojom kultúry najmä počas 11. storočia, pretože práve tu bola nájdená jedna z najvýznamnejších pamiatok chorvátskeho hlaholského písomníctva - tzv. Baščánska ploča. Originál tejto dosky je kvôli svojej vysokej hodnote starostlivo strážený v átriu chorvátskej akadémie vied a umení v Záhrebe. Krk je špecifický aj z iného dôvodu, a to preto, že sa tu po celé storočia udržiavajú ľudové zvyky a kroje i archaický čakavský dialekt.  Ak sa v Krku budete chcieť ubytovať a ste skôr dobrodružnejšej povahy, bude sa vám hodiť informácia, že sa práve tu nachádza veľké množstvo pomerne veľkých kempov.
 • Vzdialenosť od pláže 100 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 17 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 23 °C v noci 17 °C

 • Štvrtok 29 °C v noci 18 °C

 • Piatok 31 °C v noci 18 °C

 • Sobota 31 °C v noci 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December