Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 85 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 34 359

Poloha

Príjemný prázdninový komplex je situovaný na veľmi atraktívnom mieste, v borovicovom lese, asi 1 km od centra malebného mesta Novigrad, v tesnej blízkosti peknej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti majú hostia priamo v areáli alebo v neďalekom centre mesta (obchody, reštaurácie, tradičný trh, detské ihriská, športoviská, strediská vodných športov). Vzdialenosť z Prahy je 790 km.

Vybavenie

Obľúbený prázdninový areál ponúka ubytovanie v moderných mobilných domčekoch, rozprestrených v borovicovom lese, zaisťujúcim príjemný tieň. Klientom je k dispozícii priestranná recepcia s trezory, turistickými informáciami a lobby barom, a la carte reštaurácie, obchodík, stánok s ovocím a zeleninou, opaľovací terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), vonkajší bazén s detskou časťou a parkovisko. Hostia môžu využívať športoviská susedného hotela Maestral.

Ubytovanie

Moderne zariadené vzdušné mobilné domčeky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), kuchynským kútom (základný riad, varič, chladnička, rýchlovarná kanvica), satelitný TV, WiFi pripojením (za poplatok), trezorom a krytou terasou. Domčeky typu 1/4 + 1 majú dve dvojlôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom (pre 1 osobu), sociálne zariadenie, kuchynský kút, trezor a krytú terasu s posedením. Domčeky typu 1/4 + 2 majú dve dvojlôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom, sociálne zariadenie, kuchynský kút, trezor a krytú terasu s posedením. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi pripojenie je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie je nefajčiarske. Hostia hradí na mieste vratnú kauciu a záverečné upratovanie.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť v dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií v okolí.

Služby

Živý prázdninový rezort si získava svojich hostí pohodlným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia, príjemnou pohostinnú atmosférou aj polohou v blízkosti peknej pláže. Organizuje pravidelné animačné a športové programy pre deti i dospelých. Hostia môžu využívať športovísk susedného hotela Maestral. Pre relaxáciu je určený vonkajší bazén a opaľovacou terasa.

Služby za poplatek

Pobytová taxa, záverečné upratovanie, vratná kaucia, WiFi pripojenie, vodné športy na pláži.

Pláž

Príjemná, dlhá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a priezračne čistou vodou sa nachádza 200 m od areálu. Pláže v letovisku boli ocenené prestížnou Modrou vlajkou EÚ za kvalitu a čistotu vody.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 10 m
 • TV áno
 • Chladnička áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 28 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 19 °C

 • Streda 31 °C v noci 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December