Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Apartmány Mario

Chorvátsko-Hvar-Jelsa

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 37 677

Poloha

Elegantný poschodová vila je situovaná v starostlivo udržiavanej záhradke, na pokojnom mieste medzi letoviskami Vrboska a Jelsa, len 100 m od malebnej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od ubytovania (obchody, lekáreň, tradičný trh, požičovne automobilov a motocyklov, strediská vodných športov, turistické atrakcie). Vzdialenosť z Prahy je 1 140 km.

Vybavenie

Komfortné apartmány sú rozmiestnené v príjemnej poschodovej vile, postavenej v tradičnom ostrovnom štýle. Klientom je k dispozícii úschovňa batožiny, záhradka s posedením, pergola s grilom a parkovisko.

Ubytovanie

Útulne zariadené, vzdušné apartmány s možnosťou ubytovania až pre 5 osôb sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), dvoma spálňami, obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a rozkladacím gaučom, klimatizáciou, káblovú TV a balkónom alebo terasou s posedením (výhľad na more alebo do zelene). Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií či štýlových taverien v okolí.

Služby

Rodinná vila sa získava svojich hostí pohodovou prázdninovou atmosférou, priestranným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia aj polohou neďaleko peknej pláže. Historické mestečko Vrboska si vďaka svojim unikátnym pamiatkam vyslúžilo prezývku Malé Benátky.

Služby za poplatek

Miestny poplatok, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, prírodné kamienková pláž (miestami skalnatá) lemovaná zeleňou, s pozvoľným vstupom do mora a blankytne modrou vodou sa nachádza 100 m od ubytovania (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Chladnička áno

Destinácia

Popis

Hľadáte naozaj slnečnú a príjemnú klímu? Ostrov Hvar je pre vás ako stvorený, pretože tu slnko údajne svieti až 3000 hodín ročne, čo je dostatok na to, aby ste si tu teplé a slnečné počasie užili dosýta. Z ostrovov tvoriacich dalmátske súostrovie je práve Hvar najväčší, avšak turistický ruch, ktorý je tu zaznamenaný už od polovice 19 storočia, sa koncentruje hlavne v západnej časti, v strediskách ako je Hvar, Stari Grad alebo Jelsa. Čo sa týka ubytovania, medzi návštevníkmi je obľúbený hlavne hotel Adriatic priamo na západnom pobreží. Najdlhšiu tradíciu má však hotel Palace, ktorý poskytuje tu najlepšiu starostlivosť a komfort už od roku 1903. Turisti vyžívajúci sa v kvitnúcich rastlinách všemožných farieb sú práve tu na tom správnom mieste. Obrovské pole šalvie, rozmarínu alebo levandule vytvárajú naozaj krásnu scenériu, navyše ešte umocnené dvíhajúcimi sa vinohradmi. Nábrežia sú, naopak, lemované mohutnými palmami. Z pamätihodností vyniká hlavne talianskym staviteľstvom ovplyvnená katedrála sv. Štefana, ktorá bola dostavaná len v 18. storočí, vrátane výnimočnej zbierky sakrálnych predmetov v priľahlom biskupskom paláci. Impozantnou dominantou ostrova je vysoko položená pevnosť (Španjola), ktorá okamžite upúta pozornosť každého prichádzajúceho. Pochádza zo 16. storočia a ponúka malebnú vyhliadku na záliv s prístavom. Ako perličku nakoniec nejde nespomenúť, že hvarské námestie je svojou rozlohou najväčšie v Dalmácii a je lemované mnohými budovami postavenými v rôznych stavebných štýloch. Celá dominanta mesta je o to lákavejšia, pretože sa tu môžete posadiť do jednej z početných kaviarničiek a pozorovať turistický nočný život.
 • Vzdialenosť od pláže 100 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 21 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 22 °C v noci 18 °C

 • Utorok 22 °C v noci 18 °C

 • Streda 22 °C v noci 17 °C

 • Štvrtok 21 °C v noci 18 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December