Hotel Hotel Game

Hodnotenie: 3/5

Česká republika, Západné Čechy

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Jiří K.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Chtěli jsme navštívit tuto oblast. Zajímali jsme se o chodské pamětihodnosti (muzea a památníky).Toto nás nezklamalo. I města, Domažlice a Klatovy staly za návštěvu. Protože bylo pěkné počasí, koupání na nedalekém Babyloně bylo perfektní. Pokud někdo chce navštívit tuto oblast a má auto, tak vřele doporučuji.

Chtěli jsme navštívit tuto oblast. Zajímali jsme se o chodské pamětihodnosti (muzea a památníky).Toto nás nezklamalo. I města, Domažlice a Klatovy staly za návštěvu. Protože bylo pěkné počasí, koupání na nedalekém Babyloně bylo perfektní. Pokud někdo chce navštívit tuto oblast a má auto, tak vřele doporučuji.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

U hotelu jsou propojeny dva bazény. Koupání bylo pouze pro otužilce. Při pěkném počasí se koupat dá.

Strava

Snídaně byla podávaná formou švédských stolů. V průběhu týdne toto vyhovovalo .Jeden den tam byl zájezd
(cca 30 lidí) a tady se ukázal nedostatek personálu. Pouze ve 2 lidech obsluhu a doplňování jídla nezvládali. Docela úsměvné byl průběh večeře. To co bylo k večeři jste se dozvěděli až když jste jídlo dostaly. Toto považujeme za hrubí
nedostatek. Předpokládáme, že při větším obsazení hotelu tento problém není.

Ubytovanie

Pokoj byl dobře vybavený, včetně lednice a televize. K tomu nemáme žádné výhrady.

Služby

Toto nedokážeme posoudit. Po snídaní (8.30h) se hotel zamykal a s personálem jsme se setkali až při večeři.
Pokud jste si chtěli posedět venku, nebyl to žádný problém. Jen pití nebo něco " k tomu" jste si museli přinést.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Jiří K.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Chtěli jsme navštívit tuto oblast. Zajímali jsme se o chodské pamětihodnosti (muzea a památníky).Toto nás nezklamalo. I města, Domažlice a Klatovy staly za návštěvu. Protože bylo pěkné počasí, koupání na nedalekém Babyloně bylo perfektní. Pokud někdo chce navštívit tuto oblast a má auto, tak vřele doporučuji.

Chtěli jsme navštívit tuto oblast. Zajímali jsme se o chodské pamětihodnosti (muzea a památníky).Toto nás nezklamalo. I města, Domažlice a Klatovy staly za návštěvu. Protože bylo pěkné počasí, koupání na nedalekém Babyloně bylo perfektní. Pokud někdo chce navštívit tuto oblast a má auto, tak vřele doporučuji.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

U hotelu jsou propojeny dva bazény. Koupání bylo pouze pro otužilce. Při pěkném počasí se koupat dá.

Strava

Snídaně byla podávaná formou švédských stolů. V průběhu týdne toto vyhovovalo .Jeden den tam byl zájezd
(cca 30 lidí) a tady se ukázal nedostatek personálu. Pouze ve 2 lidech obsluhu a doplňování jídla nezvládali. Docela úsměvné byl průběh večeře. To co bylo k večeři jste se dozvěděli až když jste jídlo dostaly. Toto považujeme za hrubí
nedostatek. Předpokládáme, že při větším obsazení hotelu tento problém není.

Ubytovanie

Pokoj byl dobře vybavený, včetně lednice a televize. K tomu nemáme žádné výhrady.

Služby

Toto nedokážeme posoudit. Po snídaní (8.30h) se hotel zamykal a s personálem jsme se setkali až při večeři.
Pokud jste si chtěli posedět venku, nebyl to žádný problém. Jen pití nebo něco " k tomu" jste si museli přinést.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...