Pacifik Ensana Health Spa Hotel Hodnotenie: 4/5
od 69 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 69 € za os.
od 169 € za os.
od 165 € za os.
od 56 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Stanislav Jiříček
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní dovolená, ochotný personál. Pouze bych doporučil rozšíření času pro večeři, byla 18 - 18.30 hod. Poměrně brzy, takže musíme si zkrátit výlet.
Perfektní dovolená, ochotný personál. Pouze bych doporučil rozšíření času pro večeři, byla 18 - 18.30 hod. Poměrně brzy, takže musíme si zkrátit výlet.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Díky pěknému počasí splnila očekávání
Díky pěknému počasí splnila očekávání
Vzhledem k malé vytíženosti hotelu nic moc - jednotná večeře na úrovni školní jídelny (UHO na každém jídle). Pevný čas večeře od 18 do 18:30 taky nic moc.
UbytovaniePokoj pěkný, v koupelně chyběly police pro umístění toaletních potřeb.
SlužbyMilý personál, ale večer v pokoji zima.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Stanislav Jiříček
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní dovolená, ochotný personál. Pouze bych doporučil rozšíření času pro večeři, byla 18 - 18.30 hod. Poměrně brzy, takže musíme si zkrátit výlet.
Perfektní dovolená, ochotný personál. Pouze bych doporučil rozšíření času pro večeři, byla 18 - 18.30 hod. Poměrně brzy, takže musíme si zkrátit výlet.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Díky pěknému počasí splnila očekávání
Díky pěknému počasí splnila očekávání
Vzhledem k malé vytíženosti hotelu nic moc - jednotná večeře na úrovni školní jídelny (UHO na každém jídle). Pevný čas večeře od 18 do 18:30 taky nic moc.
UbytovaniePokoj pěkný, v koupelně chyběly police pro umístění toaletních potřeb.
SlužbyMilý personál, ale večer v pokoji zima.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel Game se nachází na okraji obce v klidném tichém prostředí, bez hluku s výhledem na kopce, lesíky, pole směrem k Draženovu, parádní. Co se týče přístupu do obce cca 10 minut chůze po asfalt. silnici, s minimálním provozem. Balzám na nervy. Jinak v katalogu cestovní kanceláře je hotel vyfocen s 10 tenisovými kurty, ve skutečnosti jsou však jen 3 a čtvrtý je zarostlý vzrostlou trávou. Majitel s obsluhou příjemní lidé. Úroveň tohoto 3 hvězdičkového hotelu si myslíme, že moc neodpovídá této klasifikaci a je co zlepšovat. Jinak na tomto hotelu bychom se již neubytovali. Mé vyjádření neberte jako kritiku, ale zhodnocení faktů, které jistě přispějí ke zlepšení a zdokonalení. Bohužel fota nemohu poskytnout jelikož jsme si je nepořídili. Představu jsme měli trochu jinou. Dovolenou jsme si plánovali s ohledem, že jsme chtěli poznat krajinu a okolí Chebska, Chodska, Domažlic, Klatov a Plzně. Toto se nám podařilo a s tímto jsme byli spokojeni.
Hotel Game se nachází na okraji obce v klidném tichém prostředí, bez hluku s výhledem na kopce, lesíky, pole směrem k Draženovu, parádní. Co se týče přístupu do obce cca 10 minut chůze po asfalt. silnici, s minimálním provozem. Balzám na nervy. Jinak v katalogu cestovní kanceláře je hotel vyfocen s 10 tenisovými kurty, ve skutečnosti jsou však jen 3 a čtvrtý je zarostlý vzrostlou trávou. Majitel s obsluhou příjemní lidé. Úroveň tohoto 3 hvězdičkového hotelu si myslíme, že moc neodpovídá této klasifikaci a je co zlepšovat. Jinak na tomto hotelu bychom se již neubytovali. Mé vyjádření neberte jako kritiku, ale zhodnocení faktů, které jistě přispějí ke zlepšení a zdokonalení. Bohužel fota nemohu poskytnout jelikož jsme si je nepořídili. Představu jsme měli trochu jinou. Dovolenou jsme si plánovali s ohledem, že jsme chtěli poznat krajinu a okolí Chebska, Chodska, Domažlic, Klatov a Plzně. Toto se nám podařilo a s tímto jsme byli spokojeni.
Co se týče koupání tak na fotografii v katalogu byl vyfocen krásný bazén s modrou vodu. ve skutečnosti se jedná o vodní nádrž z betonu se schůdky s hnědou až kalnou vodou. Dle našeho zjištění se jedná o nádrž průtokovou napájenou místním potokem. Když jsme jeden den viděli, že si zde návštěvníci vzali na koupání do této nádrže i psa, více jsme se o koupání nezajímali. Pláž zde není žádná jen se sečená travnatá plocha.
StravaSnídaně byla formou bufetu švédským stolem, výběr byl na náš vkus dost omezený a de facto každý den byl stejný, jen se střídaly párky s vejci, buchty, rolády a záviny předložené ke konzumaci a nakoupené v Kauflandu, Penny a podobných prodejnách kazili úplně dojem jídla. Když v okolí jsou lesy s borůvkami. ( to by byli buchty) Nápoje káva průměr, čaj výběr omezený ( citronka místo klasického citronu), studené mléko a voda se sirupem-považováno jako džus no nevím, ale toto asi ne.
Večeře - když jsme požadovali si vybrat jídlo bylo toto odmítnuto s tím, že večeři máme servírovanou o dvou chodech. Ob den byla polévka a vlastní pokrm, střídáno nařezanou různou neochucenou zeleninou vydávanou jako salát o velikosti dle mého názoru max 100 g( rajčata, paprika, okurek, led. salát) deklarovanou jako první chod. Dále bylo 3xkrát po sobě kuřecí maso - na nudličky na kari s rýží, pečené stehno se starými bramborami, což v prvním týdnu srpna si myslím, že je katastrofa, a kuřecí nudličky na kari s žampiony a knedlíkem. Nebyli jsme sami, kterým byla takto strava jako večeře poskytnuta. Divili jsme se na tím, že zde byla skupina asi 15 osob hrající tenis a tito si standardně vybírali z nabídky 3 jídel a jídla zpravidla jiná než ty, co nám byly poskytnuty, nechápu proč. S ohledem na to, že syn pracuje rovněž v restauračním byznysu, rozsah a množství jídla neodpovídá ceně večeře, kterou jsme zaplatili. Ač jsme se stravovali různě na našich minulých dovolených, taková to strava u hotelu klasifikovaného třemi hvězdičkami si myslíme, že je dost podprůměrná.
Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, vybavení pokoje normální. Příjem televizního signálu dost špatný, nabídka pouze 4 programy + 1 německý, příjem ne moc dobrý vesměs obraz zrnil, což v době 3. tisíciletí si myslím, že nabídka by mohla být mnohem větší a kvalitnější příjem. Jinak každý den byla snaha pokoje uklízet, bohužel mne mrzela kvalita poskytnutých ručníků a osušek, sice byly čisté, vyžehlené, ale již tak opotřebované, že si člověk připadal, že se utírá smirkovým papírem
SlužbyKromě tenisových kurtů a tenisu k dispozici jen opotřebovaný kulečník pool s jedním opotřebovaným tágem, což je velmi málo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...