Šumava (Depandance Hotelu Srní) Hodnotenie: 3/5
od 95 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 95 € za os.
od 204 € za os.
od 95 € za os.
od 97 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 52 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cestovní kanceláři doporučuji hotel Kuba v Kubově Huti do nejdříve odstranit z katalogové nabídky, protože je téměř ostudné ubytovací zařízení podobného charakteru, vzhledu jeho bezprostředního okolí a celkové úrovně poskytovaných služeb nadále svým klientům nabízet. Pokud to současným vlastníkům tohoto hotelu z Prahy a Malty ještě nedošlo, tak i na Šumavě už máme rok 2016. Tady se ale čas nestačil ani zastavit, protože sem ještě nedorazil...
Cestovní kanceláři doporučuji hotel Kuba v Kubově Huti do nejdříve odstranit z katalogové nabídky, protože je téměř ostudné ubytovací zařízení podobného charakteru, vzhledu jeho bezprostředního okolí a celkové úrovně poskytovaných služeb nadále svým klientům nabízet. Pokud to současným vlastníkům tohoto hotelu z Prahy a Malty ještě nedošlo, tak i na Šumavě už máme rok 2016. Tady se ale čas nestačil ani zastavit, protože sem ještě nedorazil...
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Vlastislav Krnoš
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená odpovídala ceně a tříhvězdičkovému hotelu
Dovolená odpovídala ceně a tříhvězdičkovému hotelu
Bez pláže
StravaVelmi dobrá
UbytovanieOdpovídalo hvězdičkovému zařazení.
SlužbyČisto, až na studenou vodu v bazénu,personál se velmi snažil,bohužel bylo jích málo. Údajně byl hotel před rekonstrukcí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Renata T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Šumava nádherná, díky Bohu, že nám vyšlo počasí a do hotelu jsme se chodili jen vyspat a najíst.
Šumava nádherná, díky Bohu, že nám vyšlo počasí a do hotelu jsme se chodili jen vyspat a najíst.
Pláž nebyla :(, ale bazén v hotelu byl pro velmi otužilé.
StravaSnídaně byly formou švédského stolu. Za celý týden jsme nedostali ani kousek zeleniny (v sezonu pro nás nepochopitelné). Každý den téměř stejné jídlo. Rohlíky a trocha ovoce byly rychle pryč, takže ti kdo nepřišli mezi prvními, měl smůlu. Večeře celkem chutné.
UbytovanieV hotelu se zastavil čas před nejméně třiceti lety. Vybavení staré, neudržované, v hotelu cítit zatuchlina. Postele jsme měli podloženy šamotovými cihlami a pod postelí odpadky. Matrace alá trampolína. Ve sprochovém koutě prasklá vanička. Odpadkový koš nám za celý týden vynesli 2x. Ručníky nám nevyměnili vůbec.
SlužbyZaparkovat kolem hotelu velký problém,kolem roste lebeda celé léto, nikdo se o okolí hotelu nestará. Na dětské houpačky bych děti nepustila, byly i zatíženy betonovými deskami, asi aby se nepřevrátily. Hřiště na volejbal jedna velká katastrofa a navíc zde parkovala auta, která se jinde nevešla. Celkový úklid v hotelu hrůza. Po oknech pavučiny s mrtvolami hmyzu, prach, na radiátorech mazlavá špína. Skvrny a drobky na podlaze a ubrusech se s námi rekreovali celý týden. Personál milý, ale neaktivní. Bar zavíral i ve 21:00. MAJITEL HOTELU ASI NECHCE, ABY SE MU HOSTÉ VRACELI.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jan Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Menší zádrhel při ubytování. Ochotný personál. Bylo by potřeba zlepšit některé inzerované vybavení hotelu.
Menší zádrhel při ubytování. Ochotný personál. Bylo by potřeba zlepšit některé inzerované vybavení hotelu.
Není.
StravaVýborná.
UbytovanieV první fázi nevyhovující, následně ze strany recepční vylepšení dojmu a zajištění nového ubytování.
SlužbyOchotný personál. Vybavený prostor určený pro sportovní aktivity působí zanedbaným dojmem. Poškozené části vybavení, v bazénu ne příliš čistá voda...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.