Šumava (Depandance Hotelu Srní) Hodnotenie: 3/5
od 95 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 95 € za os.
od 204 € za os.
od 95 € za os.
od 97 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Barbora Březinová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená v příjemném prostředí s krásným výhledem do okolí.
Skvělá dovolená v příjemném prostředí s krásným výhledem do okolí.
Bola táto recenzia užitočná? (12) (1)
Zuzana Staffová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená proběhla přesně podle představ - pobyt s dvěma malými vnoučaty se vydařil, při hezkém počasí je výborný bazén před hotelem, jen škoda, že není krytý - na Šumavě moc vedra nejsou a tak se málo využije.
Velké dětské hřiště je supr věc - děti se výborně zabaví, při našem pobytu bylo celkem asi 40 dětí a hřiště stačilo pro všechny. Také vířivka v hotelu je báječná.
Dovolená proběhla přesně podle představ - pobyt s dvěma malými vnoučaty se vydařil, při hezkém počasí je výborný bazén před hotelem, jen škoda, že není krytý - na Šumavě moc vedra nejsou a tak se málo využije.
Velké dětské hřiště je supr věc - děti se výborně zabaví, při našem pobytu bylo celkem asi 40 dětí a hřiště stačilo pro všechny. Také vířivka v hotelu je báječná.
Strava byla výborná, měli jsme plnou penzi. Snídaně byly bohaté, porce oběd a večeře velké. Jídlo bylo velice chutné a pestré - takže pochvala kuchaři. Také vaří přímo v hotelu pivo a to bylo naprosto vynikající. Jídelna - restaurace je stylově zařízená a čistá. Personál byl velmi ochotný, hlavně paní správcová s manželem.
UbytovanieKvalita ubytování byla dobrá, zařízení je spíše skromné, sprchový kout by zasloužil vylepšit, ale celkově bylo velmi čisto a každý den uklízeli. Ocenili jsme vířivku, solnou jeskyni.
SlužbyCelkově hodnotím velmi kladně, pouze náročnější návštěvník by přirovnal ubytování spíše k zařízení bývalých ROH ubytoven, ale pro nás naprosto dostatečné - celý den jsme se snažili být venku v přírodě. Železná Ruda je výborné místo na výlety, všude v okolí je spousta možností. Přímo v hotelu jsou mapy, propagační materiál a ochotná správcová, která poradí trasy i jízdní řády.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Barbora Březinová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená v příjemném prostředí s krásným výhledem do okolí.
Skvělá dovolená v příjemném prostředí s krásným výhledem do okolí.
Bola táto recenzia užitočná? (12) (1)
Zuzana Staffová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená proběhla přesně podle představ - pobyt s dvěma malými vnoučaty se vydařil, při hezkém počasí je výborný bazén před hotelem, jen škoda, že není krytý - na Šumavě moc vedra nejsou a tak se málo využije.
Velké dětské hřiště je supr věc - děti se výborně zabaví, při našem pobytu bylo celkem asi 40 dětí a hřiště stačilo pro všechny. Také vířivka v hotelu je báječná.
Dovolená proběhla přesně podle představ - pobyt s dvěma malými vnoučaty se vydařil, při hezkém počasí je výborný bazén před hotelem, jen škoda, že není krytý - na Šumavě moc vedra nejsou a tak se málo využije.
Velké dětské hřiště je supr věc - děti se výborně zabaví, při našem pobytu bylo celkem asi 40 dětí a hřiště stačilo pro všechny. Také vířivka v hotelu je báječná.
Strava byla výborná, měli jsme plnou penzi. Snídaně byly bohaté, porce oběd a večeře velké. Jídlo bylo velice chutné a pestré - takže pochvala kuchaři. Také vaří přímo v hotelu pivo a to bylo naprosto vynikající. Jídelna - restaurace je stylově zařízená a čistá. Personál byl velmi ochotný, hlavně paní správcová s manželem.
UbytovanieKvalita ubytování byla dobrá, zařízení je spíše skromné, sprchový kout by zasloužil vylepšit, ale celkově bylo velmi čisto a každý den uklízeli. Ocenili jsme vířivku, solnou jeskyni.
SlužbyCelkově hodnotím velmi kladně, pouze náročnější návštěvník by přirovnal ubytování spíše k zařízení bývalých ROH ubytoven, ale pro nás naprosto dostatečné - celý den jsme se snažili být venku v přírodě. Železná Ruda je výborné místo na výlety, všude v okolí je spousta možností. Přímo v hotelu jsou mapy, propagační materiál a ochotná správcová, která poradí trasy i jízdní řády.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...