Skanzen Hodnotenie: 3/5
od 53 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 53 € za os.
od 66 € za os.
od 114 € za os.
od 66 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Eva Malá
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování i služby odpovídající ceně zájezdu.Personál v hotelu vstřícný a ochotný. Vzhledem k pěknému počasí to byla hezká dovolená po všech stránkách.
Ubytování i služby odpovídající ceně zájezdu.Personál v hotelu vstřícný a ochotný. Vzhledem k pěknému počasí to byla hezká dovolená po všech stránkách.
Strava bez připomínek.
UbytovanieJednodušší,ale postačující vybavení pokoje.Jedno mínus - za celý týden ani jednou nepřišla uklízečka ani vynést odpadky.
SlužbyŽádné služby jsme na hotelu nepožadovali, tedy nemohu posoudit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel celkem hezký, strava ucházející, personál mnohdy nepříjemný a pohodlný...
Hotel celkem hezký, strava ucházející, personál mnohdy nepříjemný a pohodlný...
Strava v pohodě.
UbytovanieUbytování bez problémové, jediný problém - větrák v koupelně - velmi hlučný.
SlužbyPersonál nemá zájem o zákazníky, velmi krátká otevírací doba, v neděli již v půl osmé večer vyprovázeli hosty...
Personál nemá skoro žádné informace o okolí, není schopný poradit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel celkem hezký, strava ucházející, personál mnohdy nepříjemný a pohodlný...
Hotel celkem hezký, strava ucházející, personál mnohdy nepříjemný a pohodlný...
Strava v pohodě.
UbytovanieUbytování bez problémové, jediný problém - větrák v koupelně - velmi hlučný.
SlužbyPersonál nemá zájem o zákazníky, velmi krátká otevírací doba, v neděli již v půl osmé večer vyprovázeli hosty...
Personál nemá skoro žádné informace o okolí, není schopný poradit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Miroslav Vinkler
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt na stejném místě po dvou letech a velké zklamání.
Pobyt na stejném místě po dvou letech a velké zklamání.
Strava bez jakéhokoliv výběru.Personál přinesl talíř, do posledka jsme nevěděli co to je. Třikrát plátek tuhého masa a 3 lžíce neurčité omáčky + hranolky. Jedenkrát přesolený guláš, jedenkrát přesolená játra. Jídlo většinou skoro studené.Snídaně - bufet - čekání u prázdného stolu dlouhé minuty. Nebylo pečivo, káva.......nic. Bylo to to nejhorší, co jsme na tuzemských dovolených zažili.
UbytovaniePokoj = 2 vrzající postele, 2 noční stolky, jedna skříň. Nic na odložení věcí. Od roku 2015 zmizela televize. Třikrát v během týdne netekla teplá voda. I pro nenáročné turisty velmi slabé.
SlužbyMajitel asi spoléhá na to, že v okolí není žádná konkurence a je to bohužel vidět. Zklamání.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Eva Malá
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování i služby odpovídající ceně zájezdu.Personál v hotelu vstřícný a ochotný. Vzhledem k pěknému počasí to byla hezká dovolená po všech stránkách.
Ubytování i služby odpovídající ceně zájezdu.Personál v hotelu vstřícný a ochotný. Vzhledem k pěknému počasí to byla hezká dovolená po všech stránkách.
Strava bez připomínek.
UbytovanieJednodušší,ale postačující vybavení pokoje.Jedno mínus - za celý týden ani jednou nepřišla uklízečka ani vynést odpadky.
SlužbyŽádné služby jsme na hotelu nepožadovali, tedy nemohu posoudit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.