Bellevue (Jetřichovice) Hodnotenie: 3/5
od 151 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 151 € za os.
od 47 € za os.
od 70 € za os.
od 79 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Janka Sedliaková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.
Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.
Uvítali by sme viac druhov jedál (dni keď boli švédske stoly)
UbytovanieUbytovanie bolo v poriadku, zodpovedalo cene, avšak na izbe chýbala chladnička - aspoň na chladenie nápojov.
Službyslužby boli úplne v poriadku
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka Tošenovská
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,
MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,
SNÍDANĚ PARÁDA,VÝBORNÉ PEČIVO,JEN BYCH PŘIVÍTALA OBMĚNU V ÚPRAVĚ VAJÍČEK A TYPU UZENIN.MÁM RÁDA VAJÍČKA RŮZNĚ UPRAVENÁ,ALE OKA CHTĚLY ZMĚNU.LEHCE POSOLENÉ A POKAPANÉ MEDEM BYLY VÝŽIVNÉ. DOSTATEK PROSTORU I PRO ŠVÉDSKÝ STŮL,VÝBORNÉ JÍDLO,CHUTNÉ A DOSTATEČNÝ VÝBĚR. ORGANIZACE OBSLUHY VELMI DOBRÁ.
UbytovanieBYLO VIDĚT,ŽE SE HOTELU A JEHO VYBAVENÍ VĚNUJE VELKÁ POZORNOST.PĚKNÉ UBYTO-VÁNÍ,ČISTO,KLIDNÉ PROSTŘEDÍ,POHODLNÉ POSTELE,PĚKNÁ SVĚTLÁ KOUPELNA(TAKOVOU BYCH BRALA I DOMA) A POHODIČKA NA KAŽDÉM KROKU.PŘÍJEMNÉ A VTŘÍCNÉCHOVÁNÍ PERSONÁLU. .
SlužbyNEMÁM CO VYTKNOUT,SPOKOJENOST.PLÁNKY MĚSTA MATERIÁLY S RŮZNÝM INFORMACEMI O MĚSTĚ A OKOLÍ K DISPOZICI,CO VÍC SI TURISTA MŮŽE PŘÁT.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
MILUŠE M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost, umístění hotelu výborné, jídlo moc dobré, skvělé počasí přispělo k výborné náladě a kondiční přípravě.
Spokojenost, umístění hotelu výborné, jídlo moc dobré, skvělé počasí přispělo k výborné náladě a kondiční přípravě.
V pořádku.
UbytovanieDobré, úklid by potřeboval vypilovat (prach, pavučinky)
SlužbyInformovanost recepčních by chtěla vylepšit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan Pláczek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolena splnila me ocekavani
dovolena splnila me ocekavani
strava dobra
Ubytovanieubytovani dobre ale chybela na pokoji lednicka
Službysluyby hotelu dobre
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Janka Sedliaková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.
Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.
Uvítali by sme viac druhov jedál (dni keď boli švédske stoly)
UbytovanieUbytovanie bolo v poriadku, zodpovedalo cene, avšak na izbe chýbala chladnička - aspoň na chladenie nápojov.
Službyslužby boli úplne v poriadku
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka Tošenovská
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,
MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,
SNÍDANĚ PARÁDA,VÝBORNÉ PEČIVO,JEN BYCH PŘIVÍTALA OBMĚNU V ÚPRAVĚ VAJÍČEK A TYPU UZENIN.MÁM RÁDA VAJÍČKA RŮZNĚ UPRAVENÁ,ALE OKA CHTĚLY ZMĚNU.LEHCE POSOLENÉ A POKAPANÉ MEDEM BYLY VÝŽIVNÉ. DOSTATEK PROSTORU I PRO ŠVÉDSKÝ STŮL,VÝBORNÉ JÍDLO,CHUTNÉ A DOSTATEČNÝ VÝBĚR. ORGANIZACE OBSLUHY VELMI DOBRÁ.
UbytovanieBYLO VIDĚT,ŽE SE HOTELU A JEHO VYBAVENÍ VĚNUJE VELKÁ POZORNOST.PĚKNÉ UBYTO-VÁNÍ,ČISTO,KLIDNÉ PROSTŘEDÍ,POHODLNÉ POSTELE,PĚKNÁ SVĚTLÁ KOUPELNA(TAKOVOU BYCH BRALA I DOMA) A POHODIČKA NA KAŽDÉM KROKU.PŘÍJEMNÉ A VTŘÍCNÉCHOVÁNÍ PERSONÁLU. .
SlužbyNEMÁM CO VYTKNOUT,SPOKOJENOST.PLÁNKY MĚSTA MATERIÁLY S RŮZNÝM INFORMACEMI O MĚSTĚ A OKOLÍ K DISPOZICI,CO VÍC SI TURISTA MŮŽE PŘÁT.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.