Hotel Faust

Hodnotenie: 3/5

Česká republika, Severné Čechy, Děčín

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Janka Sedliaková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.

Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.

Cena 5,0 / 5

Strava

Uvítali by sme viac druhov jedál (dni keď boli švédske stoly)

Ubytovanie

Ubytovanie bolo v poriadku, zodpovedalo cene, avšak na izbe chýbala chladnička - aspoň na chladenie nápojov.

Služby

služby boli úplne v poriadku

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lenka Tošenovská

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,

MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,

Cena 5,0 / 5

Strava

SNÍDANĚ PARÁDA,VÝBORNÉ PEČIVO,JEN BYCH PŘIVÍTALA OBMĚNU V ÚPRAVĚ VAJÍČEK A TYPU UZENIN.MÁM RÁDA VAJÍČKA RŮZNĚ UPRAVENÁ,ALE OKA CHTĚLY ZMĚNU.LEHCE POSOLENÉ A POKAPANÉ MEDEM BYLY VÝŽIVNÉ. DOSTATEK PROSTORU I PRO ŠVÉDSKÝ STŮL,VÝBORNÉ JÍDLO,CHUTNÉ A DOSTATEČNÝ VÝBĚR. ORGANIZACE OBSLUHY VELMI DOBRÁ.

Ubytovanie

BYLO VIDĚT,ŽE SE HOTELU A JEHO VYBAVENÍ VĚNUJE VELKÁ POZORNOST.PĚKNÉ UBYTO-VÁNÍ,ČISTO,KLIDNÉ PROSTŘEDÍ,POHODLNÉ POSTELE,PĚKNÁ SVĚTLÁ KOUPELNA(TAKOVOU BYCH BRALA I DOMA) A POHODIČKA NA KAŽDÉM KROKU.PŘÍJEMNÉ A VTŘÍCNÉCHOVÁNÍ PERSONÁLU. .

Služby

NEMÁM CO VYTKNOUT,SPOKOJENOST.PLÁNKY MĚSTA MATERIÁLY S RŮZNÝM INFORMACEMI O MĚSTĚ A OKOLÍ K DISPOZICI,CO VÍC SI TURISTA MŮŽE PŘÁT.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

MILUŠE M.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Spokojenost, umístění hotelu výborné, jídlo moc dobré, skvělé počasí přispělo k výborné náladě a kondiční přípravě.

Spokojenost, umístění hotelu výborné, jídlo moc dobré, skvělé počasí přispělo k výborné náladě a kondiční přípravě.

Cena 4,0 / 5

Strava

V pořádku.

Ubytovanie

Dobré, úklid by potřeboval vypilovat (prach, pavučinky)

Služby

Informovanost recepčních by chtěla vylepšit.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jan Pláczek

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

dovolena splnila me ocekavani

dovolena splnila me ocekavani

Cena 4,0 / 5

Strava

strava dobra

Ubytovanie

ubytovani dobre ale chybela na pokoji lednicka

Služby

sluyby hotelu dobre

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Janka Sedliaková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.

Organizovanie zájazdu, program bol na veľmi dobrej úrovni.

Cena 5,0 / 5

Strava

Uvítali by sme viac druhov jedál (dni keď boli švédske stoly)

Ubytovanie

Ubytovanie bolo v poriadku, zodpovedalo cene, avšak na izbe chýbala chladnička - aspoň na chladenie nápojov.

Služby

služby boli úplne v poriadku

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lenka Tošenovská

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,

MOC JSEM SE TĚŠILA DO KRAJE,KTERÝ MI BYL TÉMĚŘ NEZNÁMÝ A MUSÍM ŘÍCI,ŽE MÁME V REPUBLICE TOLIK ZAJÍMAVOSTÍ A KRÁSY,ŽE STOJÍ ZA TO VĚNOVAT DOVOLENOU TOULKÁM PO VLASTECH ČESKÝCH. ZÁJEZD MĚL DOBŘE NAPLÁNOVANÝ PROGRAM A PROSPĚLO MU I PŘEHOZENÍ VÝLETŮ.NEJSEM MOC ZDATNÝ TURISTA ,ALE KROMĚ VÝŠLAPU K PRAVČICKÉ BRÁNĚ,KDY JSME K AUTOBUSU DOŠLA SETRVAČ-NOSTÍ A HODNĚ VYČERPANÁ(PROBLÉM S KOLENY),JSEM NEMĚLA VĚTŠÍ PROBLÉMY S ÚČASTÍ NA VÝLETECH.VRÁTILA JSEM SE PLNA DOJMŮ,ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK,

Cena 5,0 / 5

Strava

SNÍDANĚ PARÁDA,VÝBORNÉ PEČIVO,JEN BYCH PŘIVÍTALA OBMĚNU V ÚPRAVĚ VAJÍČEK A TYPU UZENIN.MÁM RÁDA VAJÍČKA RŮZNĚ UPRAVENÁ,ALE OKA CHTĚLY ZMĚNU.LEHCE POSOLENÉ A POKAPANÉ MEDEM BYLY VÝŽIVNÉ. DOSTATEK PROSTORU I PRO ŠVÉDSKÝ STŮL,VÝBORNÉ JÍDLO,CHUTNÉ A DOSTATEČNÝ VÝBĚR. ORGANIZACE OBSLUHY VELMI DOBRÁ.

Ubytovanie

BYLO VIDĚT,ŽE SE HOTELU A JEHO VYBAVENÍ VĚNUJE VELKÁ POZORNOST.PĚKNÉ UBYTO-VÁNÍ,ČISTO,KLIDNÉ PROSTŘEDÍ,POHODLNÉ POSTELE,PĚKNÁ SVĚTLÁ KOUPELNA(TAKOVOU BYCH BRALA I DOMA) A POHODIČKA NA KAŽDÉM KROKU.PŘÍJEMNÉ A VTŘÍCNÉCHOVÁNÍ PERSONÁLU. .

Služby

NEMÁM CO VYTKNOUT,SPOKOJENOST.PLÁNKY MĚSTA MATERIÁLY S RŮZNÝM INFORMACEMI O MĚSTĚ A OKOLÍ K DISPOZICI,CO VÍC SI TURISTA MŮŽE PŘÁT.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Anonym

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451