Bellevue (Jetřichovice) Hodnotenie: 3/5
od 151 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 151 € za os.
od 47 € za os.
od 70 € za os.
od 79 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 12 hodnotení)
Milan F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Bronislava Mayerová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili . Jediný , na co bych chtěla poukázat bylo, že pláž od hotelu byl asi 1 km . Hotel nedělají ani věci okolo ,ale lidé . My jsme chytli výbornou směnu a vždy nám vyšla vstříc ,
Dovolenou jsme si užili . Jediný , na co bych chtěla poukázat bylo, že pláž od hotelu byl asi 1 km . Hotel nedělají ani věci okolo ,ale lidé . My jsme chytli výbornou směnu a vždy nám vyšla vstříc ,
Pláž byla dál než bylo uvedeno . Od 18.hod se vstup neplatil, pivo bylo studený a i zmrzlinu , která spadla na zem , nám dali novou. Všichni byli příjemní . Nikdo se nehádal , zbytečně neprudil ..i ostatní kolem nás byli na dovolené a chtěli si to užít a pro to to i tak vypadalo . Ráda na to vzpomínám
StravaVyšli nám vstříc , pokud měli jídelníček ne moc vhodný pro děti
UbytovanieVe třetím patře a samy...co víc si přát :-)
Službypersonál byl skvělý , bazen mohl být teplejší :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Karel Janečka
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dibře jsme si užili pobyt
Dibře jsme si užili pobyt
Máchvo jezero nadchlo
StravaStrava byla výborná
UbytovanieUbytování odpovídalo ceně
SlužbyDobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Bronislava Mayerová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili . Jediný , na co bych chtěla poukázat bylo, že pláž od hotelu byl asi 1 km . Hotel nedělají ani věci okolo ,ale lidé . My jsme chytli výbornou směnu a vždy nám vyšla vstříc ,
Dovolenou jsme si užili . Jediný , na co bych chtěla poukázat bylo, že pláž od hotelu byl asi 1 km . Hotel nedělají ani věci okolo ,ale lidé . My jsme chytli výbornou směnu a vždy nám vyšla vstříc ,
Pláž byla dál než bylo uvedeno . Od 18.hod se vstup neplatil, pivo bylo studený a i zmrzlinu , která spadla na zem , nám dali novou. Všichni byli příjemní . Nikdo se nehádal , zbytečně neprudil ..i ostatní kolem nás byli na dovolené a chtěli si to užít a pro to to i tak vypadalo . Ráda na to vzpomínám
StravaVyšli nám vstříc , pokud měli jídelníček ne moc vhodný pro děti
UbytovanieVe třetím patře a samy...co víc si přát :-)
Službypersonál byl skvělý , bazen mohl být teplejší :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla hezká, v okolí je mnoho možností na výlet nebo aktivity. Velmi vhodné pro rodinu s dětmi.
Dovolená byla hezká, v okolí je mnoho možností na výlet nebo aktivity. Velmi vhodné pro rodinu s dětmi.
Hlavní pláž je od hotelu pomalou chůzí asi tak do 10 minut. Když je příznivé počasí, tak se platí vstupné. Pláž je pěkná. Všude je spoustu stánků s občerstvením a posezením-je z čeho vybírat. Za mne velká spokojenost.
StravaSnídaně mi přišli pořád stejné. Jinak dobré. Vaří zde dobře. V okolí je dost možností jak se stravovat, takže dá se z čeho vybírat.
UbytovanieHotel jsme měli pouze na přespání. Pro mne bylo spaní trochu nepohodlné, ale zbytek rodiny se vyspal vždy dobře. Za mne bych pokoj o něco lépe uklidila. Jinak vše v pořádku.
SlužbyObsluha mi přišla průměrná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...