Penzion U Sněhuláka Hodnotenie: 3/5
od 76 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 76 € za os.
od 95 € za os.
od 145 € za os.
od 66 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Tak tu tento hotel opravdu nemá :-)
StravaJedním slovem luxus
UbytovanieVzhledem k ceně zájezdu jsme neočekávali zázrak, přesto bylo ubytování na dobré úrovni.
SlužbyPersonál se k nám choval skvěle, pokud jsme něco potřebovali, šlo se na všem dohodnout
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Měli jsme objednanou polopenzi. K snídani byl k dispozici teplý a studený bufet. Ve studeném bufetu byla šunka, plátkový sýr, suchý salám, mazací sýr, máslo, marmeláda, med, jogurt, kuličky a lupínky do mléka, pečivo - rohlík, klasický chléb, slunečnicový chléb, vánočka. V teplém bufetu párky a vajíčka. K pití čaj, káva, jablečná šťáva, voda s citrusy. Snídaně se podávala od 8 do 10 hodin, jediné co mi zde chybělo, byla zelenina. Večeře se podávala od 18 do 20 hodin, byla vždy tří chodová - polévka, hlavní jídlo a dezert. Hlavní jídlo se vybíralo den předem ze 3 možných variant. Večeře byla dostačující. Nápoje v ceně nebyly.
UbytovanieByli jsme ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji, v prvním patře hotelu. Ubytování bylo atypicky řešené - v "dolním patře" se nacházela koupelna, chodba a byly zde dveře na balkón, do pokoje jsme se dostali po točitých dřevěných schodech. Pokoj byl podkrovní, v pokoji bylo dvoulůžko s nočními stolky, naproti stůl s židlemi, na něm televize a bokem malý gauč s konferenčním stolkem. Pokoj působil velmi útulně. Jediné, co mi trochu vadilo, že ve sprchovém koutě byla sprcha, která byla zabudovaná nahoře ve zdi a tak každé sprchování doprovázelo i mytí hlavy. Naštěstí byl ale v koupelně i fén, takže ten to vždy zachránil. :-) Jinak bych ubytování zde doporučila, ještě jsem v 3* hotelu takhle pěkně řešené pokoje neviděla. K dispozici je také společenská místnost, ve které si můžete zahrát společenské hry, kulečník (zdarma) nebo stolní fotbálek.
SlužbyPersonál ochotný, poradit, vysvětli, najít na PC apod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (1)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Tak tu tento hotel opravdu nemá :-)
StravaJedním slovem luxus
UbytovanieVzhledem k ceně zájezdu jsme neočekávali zázrak, přesto bylo ubytování na dobré úrovni.
SlužbyPersonál se k nám choval skvěle, pokud jsme něco potřebovali, šlo se na všem dohodnout
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Měli jsme objednanou polopenzi. K snídani byl k dispozici teplý a studený bufet. Ve studeném bufetu byla šunka, plátkový sýr, suchý salám, mazací sýr, máslo, marmeláda, med, jogurt, kuličky a lupínky do mléka, pečivo - rohlík, klasický chléb, slunečnicový chléb, vánočka. V teplém bufetu párky a vajíčka. K pití čaj, káva, jablečná šťáva, voda s citrusy. Snídaně se podávala od 8 do 10 hodin, jediné co mi zde chybělo, byla zelenina. Večeře se podávala od 18 do 20 hodin, byla vždy tří chodová - polévka, hlavní jídlo a dezert. Hlavní jídlo se vybíralo den předem ze 3 možných variant. Večeře byla dostačující. Nápoje v ceně nebyly.
UbytovanieByli jsme ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji, v prvním patře hotelu. Ubytování bylo atypicky řešené - v "dolním patře" se nacházela koupelna, chodba a byly zde dveře na balkón, do pokoje jsme se dostali po točitých dřevěných schodech. Pokoj byl podkrovní, v pokoji bylo dvoulůžko s nočními stolky, naproti stůl s židlemi, na něm televize a bokem malý gauč s konferenčním stolkem. Pokoj působil velmi útulně. Jediné, co mi trochu vadilo, že ve sprchovém koutě byla sprcha, která byla zabudovaná nahoře ve zdi a tak každé sprchování doprovázelo i mytí hlavy. Naštěstí byl ale v koupelně i fén, takže ten to vždy zachránil. :-) Jinak bych ubytování zde doporučila, ještě jsem v 3* hotelu takhle pěkně řešené pokoje neviděla. K dispozici je také společenská místnost, ve které si můžete zahrát společenské hry, kulečník (zdarma) nebo stolní fotbálek.
SlužbyPersonál ochotný, poradit, vysvětli, najít na PC apod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.