Hotel Prom (Svoboda nad Úpou)

Hodnotenie: 3/5

Česká republika, Krkonoše

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 1000 m
  • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Tenis, Volejbal Tenis áno
  • Golf Golf áno
  • Fitness Fitness áno
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu áno
  • Domáce zvieratá povolené Domáce zvieratá povolené áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno

Recenzia hotela

Výborné (na základě 2 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 4,0 / 5

Strava 3,3 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

29. najlepšie hodnotený z 112 hotelov v Krkonoše

Lucia K.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024

Velice prijemny rodinny hotel, jen bazen hrozne maly a v hotelu porad lyzarske zajezdy, takze bazen plny :-( navic se plati zvlast a neni v cene, coz nas prekvapilo. Maji tam i detskou hernu, ta je skvela. Vecere vynikajici, snidane byli horsi...po osme hodine chybelo neco sladkeho pro deti-jiz vsechno bylo snezeno a nedoplnovali. Po devate uz nebyl ani rohlik, jen chleba a ani kafe...jinak pan na recepci prijemny, mily, ochotny pomoct, apartman nadherny, prostorny a cisty, jen byl ve vedlejsi budove a slo se do nej venkem, za deste pekne neprijemne, ale to maji v planu taky dodelat-zastresit pruchod. A internet tedy v te zadni budove s apartmany nebyl, ale na tom taky pracuji, takze az se za pul roku vratime, urcite uz vse bude bez chybicky :-)

Velice prijemny rodinny hotel, jen bazen hrozne maly a v hotelu porad lyzarske zajezdy, takze bazen plny :-( navic se plati zvlast a neni v cene, coz nas prekvapilo. Maji tam i detskou hernu, ta je skvela. Vecere vynikajici, snidane byli horsi...po osme hodine chybelo neco sladkeho pro deti-jiz vsechno bylo snezeno a nedoplnovali. Po devate uz nebyl ani rohlik, jen chleba a ani kafe...jinak pan na recepci prijemny, mily, ochotny pomoct, apartman nadherny, prostorny a cisty, jen byl ve vedlejsi budove a slo se do nej venkem, za deste pekne neprijemne, ale to maji v planu taky dodelat-zastresit pruchod. A internet tedy v te zadni budove s apartmany nebyl, ale na tom taky pracuji, takze az se za pul roku vratime, urcite uz vse bude bez chybicky :-)

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Lucia K.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024

Velice prijemny rodinny hotel, jen bazen hrozne maly a v hotelu porad lyzarske zajezdy, takze bazen plny :-( navic se plati zvlast a neni v cene, coz nas prekvapilo. Maji tam i detskou hernu, ta je skvela. Vecere vynikajici, snidane byli horsi...po osme hodine chybelo neco sladkeho pro deti-jiz vsechno bylo snezeno a nedoplnovali. Po devate uz nebyl ani rohlik, jen chleba a ani kafe...jinak pan na recepci prijemny, mily, ochotny pomoct, apartman nadherny, prostorny a cisty, jen byl ve vedlejsi budove a slo se do nej venkem, za deste pekne neprijemne, ale to maji v planu taky dodelat-zastresit pruchod. A internet tedy v te zadni budove s apartmany nebyl, ale na tom taky pracuji, takze az se za pul roku vratime, urcite uz vse bude bez chybicky :-)

Velice prijemny rodinny hotel, jen bazen hrozne maly a v hotelu porad lyzarske zajezdy, takze bazen plny :-( navic se plati zvlast a neni v cene, coz nas prekvapilo. Maji tam i detskou hernu, ta je skvela. Vecere vynikajici, snidane byli horsi...po osme hodine chybelo neco sladkeho pro deti-jiz vsechno bylo snezeno a nedoplnovali. Po devate uz nebyl ani rohlik, jen chleba a ani kafe...jinak pan na recepci prijemny, mily, ochotny pomoct, apartman nadherny, prostorny a cisty, jen byl ve vedlejsi budove a slo se do nej venkem, za deste pekne neprijemne, ale to maji v planu taky dodelat-zastresit pruchod. A internet tedy v te zadni budove s apartmany nebyl, ale na tom taky pracuji, takze az se za pul roku vratime, urcite uz vse bude bez chybicky :-)

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...