Hotel Labuť

Hodnotenie: 3/5

Česká republika, Krkonoše, Vrchlabí

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Ideálny východiskový bod k výletom Naproti zámku

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
  • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 1000 m
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detský kútik Detský kútik áno
  • Golf Golf áno
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu áno
  • Domáce zvieratá povolené Domáce zvieratá povolené áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Požičovňa bicyklov Požičovňa bicyklov áno
  • Požičovňa lyží Požičovňa lyží áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Tomáš F.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Hrůza! Snídaně formou bufetu - nedovařená (tekutá) míchaná vajíčka bez chuti, chybí příbory, kafe sice z presovače, ale jen na objednání, pokud se vás ovšem někdo přijde zeptat, zda byste si kafe dali. Použité nádobí se ze stolu odnáší nejspíš až na upozornění. Sůl jsem hledal opravdu dlouho.
Večeře - pokud uděláte stejnou chybu jako my a přijdete na večeři příliš brzo, dostanete zbytky od oběda. V pátek po příjezdu jsme dostali čočkovou polévku, ale u vedlejšího stolu již číšník řekl, že čočková už došla a nabízí vývar. Jako hlavní chod nám byl původně nabídnut segedínský guláš s knedlíkem, ale ten také došel, tak jsme dostali vepřové maso s rýží. Při odchodu z restaurace jsme mrkli na páteční obědové menu a světe div se - čočková polévka a segedín! :)
Další dny jsme chodili na večeře později.
Ale každý den bylo na večeři 3 chodové menu bez možnosti výběru. Dezerty měly vždy šlehačku! Proč?!? Netuším. :) A 3 krát ze 4 večeří se nám opakovaly v dezertech borůvky bez chuti a bez zápachu, které jsme viděli i u snídaně jako doplněk k lupínkům.
A když jsme dostali u poslední večeře vepřový řízek, byli jsme nadšeni až do chvíle, než jsme do něj kousli. Nejspíš byl z velmi prorostlé krkovice a bohužel jsme odcházeli z restaurace hladoví. :(
A abych to uzavřel, musím vzpomenout vtipnou situaci z jedné večeře, kdy nám pan provozní, který zrovna fungoval v roli číšníka, přinesl večeři, ale kompletně bez příborů. Na to jsme jej upozornili a po dlouhých pěti minutách nám je konečně donesl. Jenže večeře vychladla.
Nevím, do jaké míry ovlivnila služby hotelu koronavirová krize, ale myslím, že by měli přidat. Asi by pomohlo, kdyby pan provozní - mimochodem fajn chlap - plnil jen funkci provozního.

Ubytovanie

Hotel je hezký, ale chtěl by obnovit. 4 lůžkový pokoj v podkroví byl prostorný a účelně zařízen. Ale nefungovala anténa na TV a voda ve 3. patře prakticky netekla.

Služby

Recepce byla zrušena, pan provozní, který se stará prakticky o všechno, úřaduje na baru a také supluje číšníka a barmana.
Parkování za hotelem bylo v pohodě. Vždy jsme našli místo.
Hotel má výtah, který jede sice pomalu, ale vždy nás dovezl do správného patra. :)

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Tomáš F.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Hrůza! Snídaně formou bufetu - nedovařená (tekutá) míchaná vajíčka bez chuti, chybí příbory, kafe sice z presovače, ale jen na objednání, pokud se vás ovšem někdo přijde zeptat, zda byste si kafe dali. Použité nádobí se ze stolu odnáší nejspíš až na upozornění. Sůl jsem hledal opravdu dlouho.
Večeře - pokud uděláte stejnou chybu jako my a přijdete na večeři příliš brzo, dostanete zbytky od oběda. V pátek po příjezdu jsme dostali čočkovou polévku, ale u vedlejšího stolu již číšník řekl, že čočková už došla a nabízí vývar. Jako hlavní chod nám byl původně nabídnut segedínský guláš s knedlíkem, ale ten také došel, tak jsme dostali vepřové maso s rýží. Při odchodu z restaurace jsme mrkli na páteční obědové menu a světe div se - čočková polévka a segedín! :)
Další dny jsme chodili na večeře později.
Ale každý den bylo na večeři 3 chodové menu bez možnosti výběru. Dezerty měly vždy šlehačku! Proč?!? Netuším. :) A 3 krát ze 4 večeří se nám opakovaly v dezertech borůvky bez chuti a bez zápachu, které jsme viděli i u snídaně jako doplněk k lupínkům.
A když jsme dostali u poslední večeře vepřový řízek, byli jsme nadšeni až do chvíle, než jsme do něj kousli. Nejspíš byl z velmi prorostlé krkovice a bohužel jsme odcházeli z restaurace hladoví. :(
A abych to uzavřel, musím vzpomenout vtipnou situaci z jedné večeře, kdy nám pan provozní, který zrovna fungoval v roli číšníka, přinesl večeři, ale kompletně bez příborů. Na to jsme jej upozornili a po dlouhých pěti minutách nám je konečně donesl. Jenže večeře vychladla.
Nevím, do jaké míry ovlivnila služby hotelu koronavirová krize, ale myslím, že by měli přidat. Asi by pomohlo, kdyby pan provozní - mimochodem fajn chlap - plnil jen funkci provozního.

Ubytovanie

Hotel je hezký, ale chtěl by obnovit. 4 lůžkový pokoj v podkroví byl prostorný a účelně zařízen. Ale nefungovala anténa na TV a voda ve 3. patře prakticky netekla.

Služby

Recepce byla zrušena, pan provozní, který se stará prakticky o všechno, úřaduje na baru a také supluje číšníka a barmana.
Parkování za hotelem bylo v pohodě. Vždy jsme našli místo.
Hotel má výtah, který jede sice pomalu, ale vždy nás dovezl do správného patra. :)

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...