Alpský Hotel Hodnotenie: 3/5
od 96 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 96 € za os.
od 382 € za os.
od 119 € za os.
od 82 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Tomáš F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.
Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.
Hrůza! Snídaně formou bufetu - nedovařená (tekutá) míchaná vajíčka bez chuti, chybí příbory, kafe sice z presovače, ale jen na objednání, pokud se vás ovšem někdo přijde zeptat, zda byste si kafe dali. Použité nádobí se ze stolu odnáší nejspíš až na upozornění. Sůl jsem hledal opravdu dlouho.
Večeře - pokud uděláte stejnou chybu jako my a přijdete na večeři příliš brzo, dostanete zbytky od oběda. V pátek po příjezdu jsme dostali čočkovou polévku, ale u vedlejšího stolu již číšník řekl, že čočková už došla a nabízí vývar. Jako hlavní chod nám byl původně nabídnut segedínský guláš s knedlíkem, ale ten také došel, tak jsme dostali vepřové maso s rýží. Při odchodu z restaurace jsme mrkli na páteční obědové menu a světe div se - čočková polévka a segedín! :)
Další dny jsme chodili na večeře později.
Ale každý den bylo na večeři 3 chodové menu bez možnosti výběru. Dezerty měly vždy šlehačku! Proč?!? Netuším. :) A 3 krát ze 4 večeří se nám opakovaly v dezertech borůvky bez chuti a bez zápachu, které jsme viděli i u snídaně jako doplněk k lupínkům.
A když jsme dostali u poslední večeře vepřový řízek, byli jsme nadšeni až do chvíle, než jsme do něj kousli. Nejspíš byl z velmi prorostlé krkovice a bohužel jsme odcházeli z restaurace hladoví. :(
A abych to uzavřel, musím vzpomenout vtipnou situaci z jedné večeře, kdy nám pan provozní, který zrovna fungoval v roli číšníka, přinesl večeři, ale kompletně bez příborů. Na to jsme jej upozornili a po dlouhých pěti minutách nám je konečně donesl. Jenže večeře vychladla.
Nevím, do jaké míry ovlivnila služby hotelu koronavirová krize, ale myslím, že by měli přidat. Asi by pomohlo, kdyby pan provozní - mimochodem fajn chlap - plnil jen funkci provozního.
Hotel je hezký, ale chtěl by obnovit. 4 lůžkový pokoj v podkroví byl prostorný a účelně zařízen. Ale nefungovala anténa na TV a voda ve 3. patře prakticky netekla.
SlužbyRecepce byla zrušena, pan provozní, který se stará prakticky o všechno, úřaduje na baru a také supluje číšníka a barmana.
Parkování za hotelem bylo v pohodě. Vždy jsme našli místo.
Hotel má výtah, který jede sice pomalu, ale vždy nás dovezl do správného patra. :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Tomáš F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.
Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.
Hrůza! Snídaně formou bufetu - nedovařená (tekutá) míchaná vajíčka bez chuti, chybí příbory, kafe sice z presovače, ale jen na objednání, pokud se vás ovšem někdo přijde zeptat, zda byste si kafe dali. Použité nádobí se ze stolu odnáší nejspíš až na upozornění. Sůl jsem hledal opravdu dlouho.
Večeře - pokud uděláte stejnou chybu jako my a přijdete na večeři příliš brzo, dostanete zbytky od oběda. V pátek po příjezdu jsme dostali čočkovou polévku, ale u vedlejšího stolu již číšník řekl, že čočková už došla a nabízí vývar. Jako hlavní chod nám byl původně nabídnut segedínský guláš s knedlíkem, ale ten také došel, tak jsme dostali vepřové maso s rýží. Při odchodu z restaurace jsme mrkli na páteční obědové menu a světe div se - čočková polévka a segedín! :)
Další dny jsme chodili na večeře později.
Ale každý den bylo na večeři 3 chodové menu bez možnosti výběru. Dezerty měly vždy šlehačku! Proč?!? Netuším. :) A 3 krát ze 4 večeří se nám opakovaly v dezertech borůvky bez chuti a bez zápachu, které jsme viděli i u snídaně jako doplněk k lupínkům.
A když jsme dostali u poslední večeře vepřový řízek, byli jsme nadšeni až do chvíle, než jsme do něj kousli. Nejspíš byl z velmi prorostlé krkovice a bohužel jsme odcházeli z restaurace hladoví. :(
A abych to uzavřel, musím vzpomenout vtipnou situaci z jedné večeře, kdy nám pan provozní, který zrovna fungoval v roli číšníka, přinesl večeři, ale kompletně bez příborů. Na to jsme jej upozornili a po dlouhých pěti minutách nám je konečně donesl. Jenže večeře vychladla.
Nevím, do jaké míry ovlivnila služby hotelu koronavirová krize, ale myslím, že by měli přidat. Asi by pomohlo, kdyby pan provozní - mimochodem fajn chlap - plnil jen funkci provozního.
Hotel je hezký, ale chtěl by obnovit. 4 lůžkový pokoj v podkroví byl prostorný a účelně zařízen. Ale nefungovala anténa na TV a voda ve 3. patře prakticky netekla.
SlužbyRecepce byla zrušena, pan provozní, který se stará prakticky o všechno, úřaduje na baru a také supluje číšníka a barmana.
Parkování za hotelem bylo v pohodě. Vždy jsme našli místo.
Hotel má výtah, který jede sice pomalu, ale vždy nás dovezl do správného patra. :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...