Alpský Hotel Hodnotenie: 3/5
od 96 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 96 € za os.
od 382 € za os.
od 119 € za os.
od 82 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Markéta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Stravovali jsme se mimo hotel.
UbytovanieV žádném případě nedoporučuji chatky pro zimní pobyt. Především s dětmi absolutně nevhodné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (13) (0)
Filtrovať recenzie
Markéta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Stravovali jsme se mimo hotel.
UbytovanieV žádném případě nedoporučuji chatky pro zimní pobyt. Především s dětmi absolutně nevhodné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (13) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.