Alpský Hotel Hodnotenie: 3/5
od 183 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 183 € za os.
od 424 € za os.
od 123 € za os.
od 119 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Hana Faltová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Snídaně byly každý den stejné, ale každý si mohl vybrat, co mu chutná. Jen nám tam chyběla zelenina, pouze 1x bylo rajče.
K večeři byl výběr ze 3 jídel, jen polévka byla většinou studená. Ale vcelku to bylo dobré.
Měli jsem rodinný pokoj, zařízení odpovídalo stáří hotelu. Dětem v pokoji chyběla TV.
Nejvíce se mi líbila koupelna, ale ručníky by potřebovali vyměnit, byly dost potrhané.
Hotel moc služeb nenabízí, jen římské lázně, ve kterých jsme byly 1x, jelikož se tam musí objednávat, protože je to tam velice malé. Whirpool byl vynikající, pára také a dětem se nejvíce líbila vyhřívaná lůžka.
K odpočinku jsou vynikající.
PC s internetem v recepci byl zdarma. Jinak jiné služby hotel neposkytuje.
Měli jsme v ceně chodit i do bazénu v hotelu Orea Vital Sklář a ten mohu jen doporučit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (3)
Filtrovať recenzie
Hana Faltová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Snídaně byly každý den stejné, ale každý si mohl vybrat, co mu chutná. Jen nám tam chyběla zelenina, pouze 1x bylo rajče.
K večeři byl výběr ze 3 jídel, jen polévka byla většinou studená. Ale vcelku to bylo dobré.
Měli jsem rodinný pokoj, zařízení odpovídalo stáří hotelu. Dětem v pokoji chyběla TV.
Nejvíce se mi líbila koupelna, ale ručníky by potřebovali vyměnit, byly dost potrhané.
Hotel moc služeb nenabízí, jen římské lázně, ve kterých jsme byly 1x, jelikož se tam musí objednávat, protože je to tam velice malé. Whirpool byl vynikající, pára také a dětem se nejvíce líbila vyhřívaná lůžka.
K odpočinku jsou vynikající.
PC s internetem v recepci byl zdarma. Jinak jiné služby hotel neposkytuje.
Měli jsme v ceně chodit i do bazénu v hotelu Orea Vital Sklář a ten mohu jen doporučit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (3)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...