Hotel New Akileda

Hodnotenie: 3/5

Albánsko, Durrës

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 112 349

Poloha

Depandancia Akileda stojí priamo pri nádhernej pláži s jemným pieskom a s pozvoľným vstupom do Jadranského mora. Nachádza sa na okraji mesta Durres - najstaršieho a druhého najväčšieho mesta v Albánsku. Ľahká dostupnosť centra mesta (cca 10 km) miestnou dopravou, alebo taxíkom. Len 39 km od letiska Rinas a 42 km od hlavného mesta Tirana. Bohaté možnosti rôznych fakultatívnych výletov do okolitých miest a za pamiatkami zapísanými v zozname UNESCO.

Vybavenie

Klienti ubytovaní v dependancií Akileda využívajú všetky služby štvorhviezdičkového hotela Albanian Star: vstupná hala s recepciou, fitnes, reštaurácia, hotelový bar, wifi (zadarmo), bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne, terasa, parkovisko. V blízkosti hotela nonstop lekáreň, lekár.

Ubytovanie

K dispozícii sú dvojlôžkové izby, možnosť až dvoch prísteliek, sprcha / WC, fén, SAT TV, chladnička, klimatizáciu, balkón (za príplatok), morská strana (za príplatok).

Strava

Program all inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu 10: 00-22: 00 - v all inclusive bare ponuka točených resp. rozlievaných nápojov miestnej výroby (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno, rakija, koňak) 16: 00-17: 30 - popoludňajší snack.

Služby

WiFi na vybraných miestach zadarmo. Fitness v hoteli Albanian Star, plážový volejbal, vodné športy na pláži (za poplatok), živá hudba a albánsky folklórny večer, reštaurácie kaviarne obchody.

Pláž

Dependancia je situovaná priamo pri prekrásnej udržiavanej pláže s jemným pieskom a s pozvoľným vstupom do mora (vhodné aj pre malé deti a neplavcov). Lehátka a slnečníky (zadarmo). Lehátka s baldachýnom (za poplatok). Vodné športy a atrakcie na pláži (za poplatok).

Informácie o hoteli

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December