Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Lyžovanie a snowboarding vo Švajčiarsku

Lyžovanie a snowboarding vo Švajčiarsku

Švajčiarsko je lyžiarskym rajom a jeho zjazdovky si každoročne získavajú ďalších nových priaznivcov z celého sveta. Napomáha k tomu perfektný servis, sprievodné zábavné a wellness programy, široké kultúrne zázemie aj možnosť dopriať si bohaté kulinárske zážitky.

Lyžiarske strediská

Lyžiarskych stredísk je vo Švajčiarsku síce menej než napríklad vo Francúzsku či Taliansku,svojou kvalitou im však môžu smelo konkurovať. Medzi najobľúbenejšie švajčiarske ciele lyžiarov patrí Hasliberg, Meiringen, St. Moritz a Nendaz.

Lyžiarske a snowboardové zájazdy vo Švajčiarsku nájdete tu >>>

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Hasliberg

Hasliberg nie je iba prvotriednym lyžiarskym strediskom. Vzhľadom k svojej polohe je jedinečným východiskovým bodom pre pešie výlety a horskú turistiku. Hodí sa tak nielen pre adrenalínových nadšencov, ale aj pre pokojnejšiu rodinnú rekreáciu. Spoznajte na vlastnej koži ideál lyžiarov.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Meiringen

Meiringen patrí medzi veľmi živé švajčiarske lyžiarske stredisko. Okrem skvelých podmienok pre lyžovanie ponúka aj pestrú škálu doplnkových aktivít. Jednou z nevšedných turistických atrakcií tohto zimného strediska je Múzeum Sherlocka Holmesa, s ktorého menom je Meiringen neodmysliteľne spojený.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku St. Moritz

St. Moritz sa radí k luxusnejším strediskám zimnej rekreácie. Ubytovanie tu zaisťujú tie najlepšie hotely svetovej úrovne, o maškrtné jazýčky hostí reštaurácií sa starajú len tí najpovolanejší kuchári. Zabudnúť samozrejme nesmieme na zjazdovky s fascinujúcimi výhľadmi do krajiny a obrovskú šírku siete bežeckých tratí.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Nendaz

Stredisko Nendaz si obľúbili hlavne milovníci panoramaticky krásnej krajiny. Mestečko totiž leží na náhornej plošine a výhľad do okolia je tu skutočne úchvatný. Celá oblasť má za sebou veľmi bohatú históriu, o zaujímavé pamiatky tu preto rozhodne nie je núdza. Samotný lyžiarsky areál však patrí k tomu najmodernejšiemu, čo môže lyžiarska Európa ponúknuť.

Lyžiarske a snowboardové zájazdy vo Švajčiarsku nájdete tu >>>