Sea Bird Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Konakli
Bohumil Dohnal
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Obrovské sklamanie z celej dovolenky, ktorú sme si predstavovali celkom inak. Túto destináciu by som nedoporučil ani nepriateľovi. V živote som nebol na horšej dovolenke a to podotýkam, že nie sme so ženou nároční, trávili sme dovolenky aj pod stanom, ale na túto chceme rýchlo zabudnúť. Určite sa v CK zíde viacero sťažností od klientov zo slovenska i čiech, ktorí spisovali aj reklamačný protokol.
Obrovské sklamanie z celej dovolenky, ktorú sme si predstavovali celkom inak. Túto destináciu by som nedoporučil ani nepriateľovi. V živote som nebol na horšej dovolenke a to podotýkam, že nie sme so ženou nároční, trávili sme dovolenky aj pod stanom, ale na túto chceme rýchlo zabudnúť. Určite sa v CK zíde viacero sťažností od klientov zo slovenska i čiech, ktorí spisovali aj reklamačný protokol.
Bola by pekná ak by sa o ňu niekto staral. Neupravená, špina, odpadky, rozlámané lehátka, podložky na lehátka špinavé roztrhané. ak chcel človek lehátko musel ísť na pláž už pred raňajkami. Závisť človeka chytala pri pohľade na pláže pri iných hoteloch. Občerstvenie na pláži pozostávalo z vody a dvoch nápojov z prášku, veľmi často chýbali kelímky z plastu, iné poháre neboli. Prechod z hotela na pláž, ktoré oddelovala 6 prúdová cesta, podchodom bolo utrpenie. Podchod špinavý, plný odpadkov, smradľavý, niektoré ženy volili radšej prechod cez blízky nadchod.
StravaNapriek "širokej" ponuke jedál prevažne zeleninových v omáčkach, ktoré boli takmer rovnaké absolútna nespokojnosť. Mäso len mleté neidentifikovaného pôvodu upečené ako sekaná a pripečené asi preto aby boli potlačené chute, prípadne ako guličky v už spomenutej omáčke, či niečo na spôsob plnenej papriky s omáčkou. 2x za pobyt bol kebab y hydinového mäsa. Ovocie prvé dni len hrozno, neskôr len melón niekedy pomaranče. Často chýbali taniere príbory, špatne umytý riad. Upratovanie stolov v jedálni je nutné vidieť na vlastné oči. Stoly sa čistia zmetákmi, použité prípadne i na zem....
UbytovanieHotel na pohľad pekný, Izba i ktorej sme bývali bola podstatne menšia ako bola prezentovaná pri ponuke, vybavená starým opraveným nábytkom, televízor mini s predvolenými prevažne ruskými programmi, čo nám však najmenej vadilo, keďže sme nešli na dovolenku pozerať telku.
SlužbyObmedzené na poskytovanie stravy a ubytovanie. Upratovanie sporadické, mizerné, pozostávajúce len s prebehnutím mokrým mopom po podlahe a očakávaním "bakšiša". V prilahlej hale poskytujúcej občerstvenie mimo času podávania stravy, boli k dispozície len 3 druhy alkoholických nápojov a pivo. Nealko nápoje v podobe práškových nápojov a vody. Iné nápoje len za odplatu za ceny o ktorých sa mi nechce ani písať. Program organizovaný len zo strany ruských delegátov což odpovedalo tomu, kto je majitelom hotela.
Linda Baxová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kdyby se tento hotel přenesl na jiné místo, byla by to pěkná dovolená, celkem odpovídající zaplacené ceně last minute. Největším problémem bylo bezprostřední okolí hotelu-šestiproudá silnice s rušným provozem i v noci, špinavá pláž s problematickým vstupem-obrovské kameny v jinak pozvolné pláži, drobné rybičky , které koušou (!) a to, že se nikam, ale vůbec nikam nedá jít, ať už se podívat na okolí nebo se najíst. All inclusive je prostě jedinou možností, protože jinde jídlo a pití neseženete, pokud nechcete jet do 20 km vzdálené Alanie. Nám vadila i všudepřítomná neskutečně hlasitá hudba, u bazénu jsme se neslyšely ani z metrové vzdálenosti. Přibližně od 21 do 23 hod diskotéka ze tří hotelů najednou, slyšet zcela nahlas i v pokoji s uzavřenými okny a dveřmi.
Nevím, proč píší hotel v zeleni, když vedle je parcela nechutně zarostlá rákosím a pak opuštěné a zatopené základy nějaké stavby.
Kdyby se tento hotel přenesl na jiné místo, byla by to pěkná dovolená, celkem odpovídající zaplacené ceně last minute. Největším problémem bylo bezprostřední okolí hotelu-šestiproudá silnice s rušným provozem i v noci, špinavá pláž s problematickým vstupem-obrovské kameny v jinak pozvolné pláži, drobné rybičky , které koušou (!) a to, že se nikam, ale vůbec nikam nedá jít, ať už se podívat na okolí nebo se najíst. All inclusive je prostě jedinou možností, protože jinde jídlo a pití neseženete, pokud nechcete jet do 20 km vzdálené Alanie. Nám vadila i všudepřítomná neskutečně hlasitá hudba, u bazénu jsme se neslyšely ani z metrové vzdálenosti. Přibližně od 21 do 23 hod diskotéka ze tří hotelů najednou, slyšet zcela nahlas i v pokoji s uzavřenými okny a dveřmi.
Nevím, proč píší hotel v zeleni, když vedle je parcela nechutně zarostlá rákosím a pak opuštěné a zatopené základy nějaké stavby.
Špinavá,za dálnicí, ve vodě veliké, zcela nečekané kameny a drobné kousající rybičky (štípne to asi jako vosa), na pláži jen pití z hotelu,žádné stánky s občerstvením, protože kromě lidí ze tří hotelů se tam žádní jiní turisté nekoupou, když mohou být o 20km dále v Alanii na krásné Kleopatřině pláži.Tam je servis lepší, pláž uklizená, stánky s občerstvením, slunečník bez lehátek k pronajmutí za 2 Eura.
StravaNám celkem chutnalo, ale, máme rády zeleninu, dobré byly i přílohy- rýže, krupky, kus kus,těstoviny a velmi dobré pečené brambory. Moučníky trochu nezvyklé chuti. Z ovoce jen meloun a blumy.
UbytovanieHotel dobrý, čistý, žádný luxus, ale stačí to, klimatizace fungovala, velikost pokojů dostatečná, balkonek. Je ale nutné bydlet ve vyšších patrech, aby byl výhled na moře.
SlužbyStánek, kde se dá koupit voda, zmrzlina , suvenýry, nafukovačky průměrný. Masáže jsme nezkusily ale ani to nevypadalo moc lákavě. U bazénu se dá hrát ping pong ( jeden stůl).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 575 € za os.










