Abamar Hodnotenie: 4/5 Taliansko, Sardínia / Sardegna, Santa Margherita di Pula
Mária S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ak hľadáte pokojné miesto na oddych obklopené tropickými rastlinami s retro lookom hotela, tak Abamar bude pre Vás ideálny. Exkluzívnu kuchyňu však žiaľ neočakávajte. Tradičné sardínske špeciality odporúčame ochutnať v neďalekom očarujúcom mestečku Pula, kam sa dostanete miestnym minubusom Follesa za 1€ alebo v hlavnom meste Cagliari. Ak aj ste tak trochu dobrodruh a nebaví Vás stále ležať pri mori, delegát Vám veľmi neporadí, a tak Vám z našej skúsenosti odporúčame urobiť si výlet do neďalekého fénického mesta Nora (kam Vás odvezie minibus priamo z Puly). Želáme krásnu dovolenku v Karibiku stredomoria! My sme si ju aj napriek zopár výhradám skutočne užili! Arrivederci!
Ak hľadáte pokojné miesto na oddych obklopené tropickými rastlinami s retro lookom hotela, tak Abamar bude pre Vás ideálny. Exkluzívnu kuchyňu však žiaľ neočakávajte. Tradičné sardínske špeciality odporúčame ochutnať v neďalekom očarujúcom mestečku Pula, kam sa dostanete miestnym minubusom Follesa za 1€ alebo v hlavnom meste Cagliari. Ak aj ste tak trochu dobrodruh a nebaví Vás stále ležať pri mori, delegát Vám veľmi neporadí, a tak Vám z našej skúsenosti odporúčame urobiť si výlet do neďalekého fénického mesta Nora (kam Vás odvezie minibus priamo z Puly). Želáme krásnu dovolenku v Karibiku stredomoria! My sme si ju aj napriek zopár výhradám skutočne užili! Arrivederci!
Ocenili sme, že sa pláž nachádza skutočné blízko od hotela. More bolo priezračne čisté s pozvoľným vstupom. Lehátka bolo možné si prenajať na deň za menší poplatok (5-10€) v závislosti od 1. alebo 2 rady.
StravaUž po prvých dňoch bola hotelová strava veľmi monotónna. Očakávali sme vyššiu kvalitu pripravených jedál.
UbytovanieUbytovanie si ešte aj dnes zachováva svoj retro imidž.
SlužbyVeľmi milý a úctivý personál.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel naprostá katastrofa. Nechápu jak může hotel a CK uvádět 4 hvězdičky, realita je tak sotva dvě!
Hotel naprostá katastrofa. Nechápu jak může hotel a CK uvádět 4 hvězdičky, realita je tak sotva dvě!
Jediná pláž byla pozitivní, super.
StravaVelmi podprůměrná, snídaně např. bez jakékoliv zeleniny a každý den stejné a dva druhy salámu a jeden sýr..:) :)
UbytovaniePokoje katastrofa, staré 60 let včetně tech zrekonstruovaných, kde je jen zrekonstruována koupelna. Hruza děs za ty peníze!
SlužbyŽádné, wifi jen u recepce a to ještě velmi pomalá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 808 € za os.
















