Za málo peněz hodně muziky :D
StravaSnídaně vynikající, jen chyběla jakákoli zelenina tu nám vynahradili u večeří které byly dost o obžerství :D vícechodové menu (masakr)
UbytovaniePokoje čisté, úklid každý den. A i když jsme si stlali stejně to předělali k obrazu svému :D
SlužbyVše v pořádku, jen posilovna již není a asi nebude aktuální. Sauna i bazének super.
ŠportDo 20ti minut Kronplatz a do 40ti minut AltaBadia, a mnohem více středisek v dosahu jedné hodinky (Dolomity superski) Ve vesnici malá sjezdovka pro začátečníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate