Autentic Adler Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Kronplatz / Plan de Corones, Rasun di Sotto (Niederrasen)
Petr Macourek
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost s hotelem i lyžováním.
Celková spokojenost s hotelem i lyžováním.
Bohaté snídaně formou rautu, večeře 5chodové, přičemž u 2 chodů bylo možno vybrat si ze 2 možností.
UbytovanieHotel velice hezký, útulný a čistý pokoj, příjemný a usměvavý personál, úžasné wellness. Byli jsme velmi spokojeni.
SlužbyPříjemně nás překvapilo krásné wellness s finskou a infra saunou, párami, odpočívárnami a vnitřním bazénem.
ŠportÚžasné široké a dlouhé sjezdovky jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře. Vleky převážně kabinkové, pár sedačkových. Restaurace na Kronplatz moc příjemné, obsluha usměvavá, vše na vysoké úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodová dovolená v krásném prostředí s vynikajícím jídlem. 10 mnut autem od sjezdovek. Zastávka skibusu přímo před hotelem.
Pohodová dovolená v krásném prostředí s vynikajícím jídlem. 10 mnut autem od sjezdovek. Zastávka skibusu přímo před hotelem.
V nabídce zájezdu byla rozšířená polopenze. Hotel klade velký důraz na lokální suroviny. Každé ráno je na stole informace o podávaných produktech a jejich dodavatelích (šunka, salámy, klobásky, sušená šunka..., sýry, marmelády, vejce od lokálního farmáře s téměř oranžovými žloutky, výběr čerstvého pečiva od místního pekaře, cereálie, jogurty)...), dále je k dispozici menu na večer - salátový bar, každý večer tyrolský knedlík ( špekový, sýrový, houbový, špenátový) s různými omáčkami ( lišková, sýrová...), dále výběr ze dvou primi ( rizoto, těstoviny, polévky), a výběr ze dvou možných secondi ( ryby, mas, mořské plody), na závěr dezert ( domácí zmrzlina, dortíky, pěny...). Nápoje k večeři jsou hrazené zvlášť - vzhledem k relativně vysokým cenám jsme si dávali karafu s vodou a místní rozlévané víno. Páteční večer je speciální - welcome drink v prostorách recepce hotelu a drobné pohoštění, poté degustační 7 chodové menu.
Po návratu z lyží je přípraven výběr ovoce a dezertů ( štrůdl, piškotová roláda, sacher, mřížkový koláč)
Jídlo tedy lze shrnout slovem - vynikající! Navíc skutečně dle místních zvyklostí, takže krásně ochutnáte tyrolskou kuchyni.
Můžeme porovnat oba typy ubytování - měli jsme pokoj ekonomy, který zcela přečkal očekávání - dokonalá čistota, každý den úklid, velmi pěkné prostředí, starší, ale neomlácený , dostatečně prostorný nábytek, krásný balkon s posezením, dále jsme měli druhý pokoj - superior, který byl zcela nově zrekonstruovaný, s krásným vybavením - luxusní.
SlužbyVelice milý nápomocný personál. Perfektní úklid - na pokojích i ve wellness. Každý den vyluxováno, ukilzená koupelna, ustláno, vyměněné ručníky, včetně kontroly ručníků do wellness - které po použití zanecháváte ve wellness - uklizečka je poté na pokoji doplní.
Wellness - bazén dostupný od 7 hodi, sauny poté od 15 do 19 hodin. K dispozici je finská sauna, 2 parní lázně, 2 místnosti s vyhřívanými lůžky, odpočívárna. Naprosto dostačující Velmi příjemné. K dispozici jsou též kelímky, voda a šťáva.
Vzhledem k tomu, že jsme dorazili v hustém sněžení, které následně 3 dny pokračovalo, jsme z počátku naší dovolené ani nevěděli, kde lyžujeme. Byla hustá mlha a přes noc napadlo 50cm čerstvého sněhu. Naštěstí se poté počasí umoudřilo a my jsme si mohli začít užívat extrémně široké, krásně upravené sjezdovky. Nakonec jsme ani nestihli vyzkoušet všechny sjezdovky a to jsme měli v plánu se vydat i do Alta Badie. No budeme se "muset" vrátit příští rok.
Oběd jsme si dávali na sjezdovce - Ristorante Oberegger Alm - naprosto famózní jídlo, rychlá obsluha.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




