Weekend Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Emilia Romagna, Cesenatico
Radka Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Radka Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miloš V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytovanie spokojní, jedlo na taliansky spôsob- nespokojní, blízko k moru (5,5 min. až celkom k moru-nie k pláži), auto sa na vyžiadanie dalo zaparkovať pri hoteli,
celkové zhodnotenie - spokojní aj primerane k cene
ubytovanie spokojní, jedlo na taliansky spôsob- nespokojní, blízko k moru (5,5 min. až celkom k moru-nie k pláži), auto sa na vyžiadanie dalo zaparkovať pri hoteli,
celkové zhodnotenie - spokojní aj primerane k cene
nedostatok pláže - vadili mi predávajúci černosi. Prístup do mora pozvoľný, vyhovujúci.
Stravaraňajky boli temer k spokojnosti, formou švédskych stolov. Chýbala napr.škvarenina, klobása, párky. Z mäsitých pokrmov bol k dispozícii len salám a syr. Zeleniny bolo dosť. Aj sladké raňajky bol bohatý výber.
Službyrecepčná milá, ale nehovorila nemecky, len anglicky. Služby ostatné - nestretol som sa s inými službami.
Pavel Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Předpokládal jsem, že když ne při příjezdu, tak alespoň během pobytu mě bude kontaktovat delegát z pořádající CK a předá mi informace k pobytu, možnosti výletů, atd. To se bohužel nestalo na rozdíl od klientů ubytovaných ve vedlejším hotelu Galilieo. Kromě předání pokynů na cestu a Voucheru žádný zájem ....
Předpokládal jsem, že když ne při příjezdu, tak alespoň během pobytu mě bude kontaktovat delegát z pořádající CK a předá mi informace k pobytu, možnosti výletů, atd. To se bohužel nestalo na rozdíl od klientů ubytovaných ve vedlejším hotelu Galilieo. Kromě předání pokynů na cestu a Voucheru žádný zájem ....
Pláž nad očekávání čistá, nicméně 15 EURO za dvě lehátka se slunečníkem na den se mi zdá dost.
StravaSnídaně bez zeleniny, celý týden beze změny. Jeden druh salámu a tvrdý sýr, jogurt a sladké pečivo. Večeře bez připomínek, grilovaná zelenina a výběr dvou položek ze šesti nabízených jídel.
UbytovanieUbytování bez připomínek, úklid každý den s úsměvem.
SlužbySlužby hotelu jsem nezaznamenal, snad úsměvavé a komunikativní recepční.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Peter T.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pre nenarocneho klienta dobre, vylety do centra Rimini, San Marina alebo Gradara doporucujem ..
pre nenarocneho klienta dobre, vylety do centra Rimini, San Marina alebo Gradara doporucujem ..
150 m od hotelu platiaca plaz , 6 eur za lehatko, 20 minut pesi verejna, ktora bola tiez cista, ale bez lehatok ...
Stravachybala mi na ranajky zelenina, alebo nejake vajicka ... vecere dva chody + ovocie/zmrzlina -
Ubytovanieciste , balkon s vyhladom na more, problem s parkovanim , ale majitel nam ukazala miesto asi 50/100 m od hotelu , kde sa dalo zadarmo..
SlužbyPersonal - priatelsky, mily , ochotny a napomocny , hovoriaci po Rusky , trosku aj Anglicky ..
Michaela Ledvinková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V hotelu jsme byli pouze jednu noc a pak jsme cestovali dále. Personál příjemný pokoje takové pouze na přespání. U snídaně mi chyběla zelenina. Pláž blízko. Kolem hotelu uklizeno. Pouze parkovací místa nebyli, ale to je problém celé Itálie v přímořských městech. Když chcete být blízko pláže a nemáte hotel s parkováním máte problém. Třeba hodinu jezdíte a hledátJinak fajn spokojenost.
V hotelu jsme byli pouze jednu noc a pak jsme cestovali dále. Personál příjemný pokoje takové pouze na přespání. U snídaně mi chyběla zelenina. Pláž blízko. Kolem hotelu uklizeno. Pouze parkovací místa nebyli, ale to je problém celé Itálie v přímořských městech. Když chcete být blízko pláže a nemáte hotel s parkováním máte problém. Třeba hodinu jezdíte a hledátJinak fajn spokojenost.
Pláž je čistá, lehátka drahá ale kde nejsou.
StravaMěli jsme snídaně chyběl nám lepší výběr a větší hlavně zelenina
UbytovanieU moře nic víc nepotřebujete. Hezké a čistéVečerní procházky po obchůdkách výborná zmrzlina
SlužbyDobré na všem se dá dohodnout
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jindřich Kolář
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikoleta F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojnosť
Spokojnosť
Pláž pri ubytovaní bola s platenými lehátkami a množstvom atrakcií. Neplatená pláž bola kúsok od ubytovania.
StravaRaňajky výborné, veľký výber jedla.
UbytovanieUbytovanie jednoduché, zodpovedajúce cene. Jediná nevýhoda bola, že izba nemala balkón, ale na sušenie vecí (uterákov, plaviek) sa dalo využiť veľké okne a tiež kúpelňa.
SlužbyVeľmi milí personál. Slečny na recepcii milé, ochotné pomôcť a poradiť. Upratovanie každý deň na jednotku, izba bola vždy čistá.
Jan Chaloupka
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marcela Knapová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka Manuelová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž byla poblíž hotelu, čistá. Většina pláží byla s plážovým servisem za poplatek - 15,5 Euro/den, což znamenalo, že byl namačkaný slunečník na slunečníku - hrůza!! Veřejných pláží tam bylo velmi málo. Otevřené moře nebylo, tak jak by každý očekával, moře bylo rozděleno kamennými stěnami, viz foto.
StravaStrava byla výborná.
UbytovanieUbytování bylo přijatelné ceně. Čistý hotel, příjemný servis, vše ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavla K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po vyřešení problému-plážový servis byl původně hotelem směrován na sektor vzdálený 1300m od hotelu, ačkoliv na pláže před hotelem to bylo 100m, bylo vše zcela OK. Děkuji CK Invia za vyřešení této nepříjemnosti, od úterý jsme se již nemuseli neplánovaně procházet s dítětem a věcmi po městečku.Původně byl pokaždé i jiný slunečník, tak nešlo věci nechávat na pláži
Po vyřešení problému-plážový servis byl původně hotelem směrován na sektor vzdálený 1300m od hotelu, ačkoliv na pláže před hotelem to bylo 100m, bylo vše zcela OK. Děkuji CK Invia za vyřešení této nepříjemnosti, od úterý jsme se již nemuseli neplánovaně procházet s dítětem a věcmi po městečku.Původně byl pokaždé i jiný slunečník, tak nešlo věci nechávat na pláži
Pláž čistá, uklízená se standardním vybavením, bez připomínek.
StravaBez problémů, výběr ze 4 jídel v poledne i večer.
UbytovanieNemám připomínek, vše ok
SlužbyAž na organizaci plážového servisu bez připomínek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 259 € za os.
Silvie F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velmi líbila. Ubytování odpovídalo popisu.
Dovolená se nám velmi líbila. Ubytování odpovídalo popisu.
Pláž byla v blízkosti ubytování. Voda celkem čistá.
UbytovanieAž na menší počet příborů, hrnců a hrnečků jsme byli spokojení.
SlužbyWifi připojení zdarma, použití lehátek u bazénu zdarma, plážový servis v ceně. Za poplatek prádelna.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po příjezdu jsem byl neustále šokován vybavením hotelu. Jednalo se spíše o takový lepší kemp řekl bych. Vybavení naprostá katastrofa. Ubytování bylo pro 5 osob, ale v apartmánu byli jen 4 deky, 2 hrnečky ( ostatní si někdo rozbil před námi) , talířů také málo. Když jsem pustil vodu v umyvadle, tak protýkala na podlahu, takže se neustále muselo vytírat. Na obrázku vypadají apartmány moc hezky, ale ve skutečnosti se určitě nejednalo o 3 hvezdičkový apartmán. Na některých místech byla oprýskaná zeď. Hadice od sprchy pokažená. Pláže v tomto městě taky žádná sláva. Několikrát jsem byl v Itálii a tato pláž byla nejhorší ze všech( špína a bordel) jinde jsem viděl, jak každé ráno jezdí nákladák po pláži a uklízí bordel, tady né. Celkově to na mě působilo tak trochu zastarale oproti jiným městům( Prostě jako u cikánů) Proto doporučuji ostatním zájemcům radši jinou lokalitu např. vyhlášené Bibione, moc krásné město a pláže, vůbec se to nedá srovnat.
Po příjezdu jsem byl neustále šokován vybavením hotelu. Jednalo se spíše o takový lepší kemp řekl bych. Vybavení naprostá katastrofa. Ubytování bylo pro 5 osob, ale v apartmánu byli jen 4 deky, 2 hrnečky ( ostatní si někdo rozbil před námi) , talířů také málo. Když jsem pustil vodu v umyvadle, tak protýkala na podlahu, takže se neustále muselo vytírat. Na obrázku vypadají apartmány moc hezky, ale ve skutečnosti se určitě nejednalo o 3 hvezdičkový apartmán. Na některých místech byla oprýskaná zeď. Hadice od sprchy pokažená. Pláže v tomto městě taky žádná sláva. Několikrát jsem byl v Itálii a tato pláž byla nejhorší ze všech( špína a bordel) jinde jsem viděl, jak každé ráno jezdí nákladák po pláži a uklízí bordel, tady né. Celkově to na mě působilo tak trochu zastarale oproti jiným městům( Prostě jako u cikánů) Proto doporučuji ostatním zájemcům radši jinou lokalitu např. vyhlášené Bibione, moc krásné město a pláže, vůbec se to nedá srovnat.
od 208 € za os.
Stanislav T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 537 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr Khom
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cena odpovídala kvalitě.
Cena odpovídala kvalitě.
Petra Dousková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám opravdu líbila,Itálie je destinace,která umožnuje při nepřízni počasí velké množství výletů
Dovolená se nám opravdu líbila,Itálie je destinace,která umožnuje při nepřízni počasí velké množství výletů
Pláže byli upravené a blízko ubytování,voda čistá
StravaJídlo jsme měli své,ale pokud jsme ochutnali něco místního,např. pizzu,bylo to chutné
UbytovanieUbytování bylo dobré,ale vybavení apartmánů je příšerné! Nejsou tam základní věci,jako je toaletní papír,hadr na zem i na nádobí,jar,konvice na čaj,pytle do koše,otvírák na konzervy aj.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc se nám dovolená v Lido do Savio líbila.V okolí je lunapark,San Marino cca50km,Rimini,kde je delfinárium.Takže, při špatném počasí je kam vyrazit.Vřele doporučuji.
Moc se nám dovolená v Lido do Savio líbila.V okolí je lunapark,San Marino cca50km,Rimini,kde je delfinárium.Takže, při špatném počasí je kam vyrazit.Vřele doporučuji.
Lucie Ecksteinová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do pěti minut jsem byli na písčité pláži. Půjčování slunečníků i lehátek možné. Nebo volná pláž s možností vlastního slunečníku s dekou. Vstup do moře velmi pozvolný, hlavně pro děti. všude hodně mušliček. Také tu jsou krabi, ale boty do vody nejsou potřeba.
StravaBez stravy, Kuchyňka byla plně vybavena, lednička, vařič. V okolí je několik pizzerií a další restaurace.
UbytovanieUbytováni jsme byli v apartmánovém hotelu, v přízemí s velkou předzahrádkou, kde jsme pravidelně snídali, obědvali i večeřeli. V apartmánu byla menší kuchyňka s vybavením, ledničkou a vařičem - dostačující. Kuchyně byla s jedním lůžkem, ložnice prostorná s manželskou postelí, další pokojík byl malý s palandou, což nebylo v popisu apartmánu, byl by tedy vhodný pro jednu rodinu se dvěma až třemi dětmi a ne pro dva páry. Koupelna dlouhá a úzká, se sprchou a záchodem dohromady, také dostačující. Ale jinak ubytování v pěkném prostředí, blízko pláže, klid a večerní sezení na předzahrádce - prostě relax.
Služby0
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Černá
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Sychra
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spatny personal neochota
Spatny personal neochota
Dostupnost dobra.Plaze docela ciste.
StravaNic moc.
UbytovaniePokoj prumernyPlus ,klimatizace.
SlužbySlabe.Nebyla zadna domluva. Neumim moc jazyky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaký si to uděláš, takový to máš. Takže za mě super.
Jaký si to uděláš, takový to máš. Takže za mě super.
Snídaně by to chtělo vylepšit, byly pouze sladké.
UbytovanieZa tu cenu standard.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate