PlážCesta na soukromou pláž č. 92 nám trvala cca 10 minut pohodlnou chůzí, cena dvou lehátek a slunečníku za 6 dnů činila (při nahlášení jména hotelu) 50 euro. Italský provozovatel pláže byl velmi příjemný a komunikativní, pláž čistá, moře dopoledne rovněž čisté, v odpoledních hodinách již mírně znečištěno řasami. Celkový dojem z pláže velmi dobrý.
StravaBufetové snídaně byly podávány od 8.00 do 9.00 a byly dosti jednotvárné, opakovala se káva a mléko, jeden druh džusu, housky, máslo, džem, nutela, sladké, foliově balené croisanty, sýr, salám ... Chybělo více mléčných výrobků (jogurty), cereálií a ovoce. Večeře byly servírovány od 19.30, s bufetovým stolem jako doplňkem, vždy se jednalo o dva teplé chody (těstoviny, následně maso s přílohou). Saláty, ovoce a dezerty byly k dispozici na bufetových stolech, voda vždy u každého stolu hostů. Porce teplých jídel byly dostatečně velké, celkově hodnotím večeře pozitivně.
UbytovanieByli jsme ubytováni v posledním patře, v pokoji byla manželská postel a kovová poschoďová postel, menší televizor, miniaturní a nepříliš čistý balkón. Klimatizace fungovala bez problémů, na rozdíl od televizoru, kde docházelo k častým výpadkům TV signálu. Nábytek v pokoji byl letitý, opravdovým zklamáním však byla koupelna s toaletou, kde nebylo možno se vysprchovat bez zacákání celé místnosti. Navíc u koupelny se zvenčí budovy nacházel hlučící agregát klimatizace a v okolí hotelu pravidelně a často projíždí vlak, který ruší (i v noci). Ačkoliv jsme neměli příležitost vidět jiné pokoje, podle vzezření chodeb se zdálo, že v nižších patrech bylo hotelové vybavení modernější, včetně velkých balkónů. Takže jsme zřejmě měli s pokojem smůlu... Pro hosty s vlastním automobilem je velmi nepříjemné to, že hotel nemá vyhrazená parkovací místa. Měli jsme sice po příjezdu na jedno místo štěstí (bylo poslední), ale po návratu z výletu uprostřed pobytu bylo "naše" místo již zabráno cizím automobilem a byli jsme tak nuceni parkovat v bočních ulicích. Toto je dosti stresující.
SlužbyHotelový personál byl přátelský, překvapením bylo velké množství rusky mluvících hostů a rovněž totožným jazykem hovořící servírka i pokojská. V tomto jazyce jsem tedy v hotelu komunikoval nejčastěji:-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate