Checkin Pineda (ex. Koppers) Hodnotenie: 3/5 Španielsko, Costa del Maresme, Pineda de Mar
Jaroslava Mikulová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro naši dovolenou jsme si vybrali jeden z pozdějších termínů: 14. - 23.9. Bohužel jsme měli tu smůlu, že sluníčko svítilo pouze první a poslední den. Jeden den nám dokonce pršelo ( a to je prý ve Španělsku 300 dní v roce jasno :) ) Opalování na pláži jsme se tudíž moc nedočkali. Čas na Costa Brava si však můžete zpříjemnit túrami na okolní kopce, kde se nachází velké množství zřícenin, majáky apod. Vlakem, který jezdí po pobřeží, se dá dojet do okolních městeček, dokonce také do Barcelony. Pineda de Mar, kde jsme strávili týden dovolené, je jedno z klidnějších měst.
Pro naši dovolenou jsme si vybrali jeden z pozdějších termínů: 14. - 23.9. Bohužel jsme měli tu smůlu, že sluníčko svítilo pouze první a poslední den. Jeden den nám dokonce pršelo ( a to je prý ve Španělsku 300 dní v roce jasno :) ) Opalování na pláži jsme se tudíž moc nedočkali. Čas na Costa Brava si však můžete zpříjemnit túrami na okolní kopce, kde se nachází velké množství zřícenin, majáky apod. Vlakem, který jezdí po pobřeží, se dá dojet do okolních městeček, dokonce také do Barcelony. Pineda de Mar, kde jsme strávili týden dovolené, je jedno z klidnějších měst.
Pláž je udržovaná. Co bych podotkla je to, že v Pineda de Mar není pláž rovná. Ležíte mírně do kopce. Vstup do vody je strmnější, po pár krocích už nevystačíte. Voda čistá. Celý týden jsme se koupali v příjemných vlnách.
StravaPo celou dobu pobytu, jsme měli dostatek jídla. Musím však podotknout, že jídla se neustále opakovala. Například rýže nebyla podávána ani jednou, zato hranolky byly servírovány každý den. Mořské plody také na výběr nebyly a co se týče moučníků, každý den byl puding. Pokud se mezi vámi najde vegetarián, pak tento hotel není zcela ideální. Nabídka bezmasých jídel je minimální.
UbytovanieS ubytováním jsme byli spokojeni. Příjemné prostředí, pokoje dostatečně vybavené.
SlužbySlužby hotelu jsme moc nevyužili, ale co se týče například úklidu pokojů, pak jsme byli velice spokojeni. Každý den čisté ručníky a povlečené postele.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lukáš Divácký
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená odpovídala ceně. Organizace ze strany CK byla dobrá. Počasí vyšlo, takže celková spokojenost.
Dovolená odpovídala ceně. Organizace ze strany CK byla dobrá. Počasí vyšlo, takže celková spokojenost.
Pláž pěkná, čistá. V okolí i bezva plážové bary s dobrými cenami a příjemnou obsluhou. Dostatek záchodů i sprch. Plavčík. Oproti jiným plážím tady nebylo ani moc lidí.
StravaJídlo bylo fajn a bylo ho dost. Personál v jídelně OK.
Snídaně: absence zeleniny a ovoce, snídaně se dost opakovaly.
Večeře: rozmanitá nabídka hlavních jídel i příloh. Dezerty i zmrzlina. Zeleniny spousta, ale malý výběr ovoce.
Pozitiva: klimatizace fungovala, úklid pokojů byl v pořádku. Pokoj měl balkón a hotel byl umístěný v klidné části městečka. Dobrý přístup na pláž i na vlak do Barcelony.
Negativa: příšerný výhled z balkónu (na polorozpadlý, vybydlený dům), papírové stěny v hotelu (od sousedů bylo všechno slyšet), nízký tlak vody, nepohodlné pružinové matrace.
WIFI pouze v okolí recepce, karta od pokoje v dezolátním stavu, v hotelu nešlo platit kartou (což je dost velká komplikace) a na pokoji nebyl slibovaný telefon. V hotelu nebyla zamykatelná místnost pro úschovu zavazadel v den odjezdu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate







