Romantik der Wiesenhof Rakúsko, Tirolsko
Kamil Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Kamil Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavlína Hortenská
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
...lyžování...
Kitzbuehelské Alpy jsou podle některých jedny z nejlepších na lyžování. Ačkoliv se asi nedají poravnávat s Zermatt - Matterhorn Ski Paradise a podobnými středisky, podle nás je to super místo, kde jsme si skvěle zalyžovali. Celý areál je dost velký a dá se tady podniknout i třeba celodenní výlet, během kterého si zalyžujete na 3 různých hřebenech na nejrůznějších sjezdovkách. Nikde žádné fronty na vlekách a lanovkách, asi jako všude se vyplatí být tu ráno mezi prvními, pak si můžete užívat upravené sjezdovky v podstatě jen sami pro sebe.
Vařili jsme si sami. Kuchyňka je na těch pár dní dostačující. Vzhledem k tomu, že za závěrečný uklid jsme zaplatili 55eur, tak bych čekala, že bude vše naprosto čisté. To sice byla pravda, ale kromě kuchyňského nádobí, které bylo špinavé a během závěrečného úklidu se ho zjevně nikdo ani nedotkl.
UbytovanieJedná se o dům, ve kterém je několik apartmánů pro různý počet osob. Samotný dům kromě popisného čísla není nijak označen, takže při příjezdu jsme trochu tápali, i když jsme stáli hned vedle domu, ale "paní domácí" se nás hned ujala. Dům celkově i náš apartmán byly čisté a v pořádku. Velkou výhodou tady je blízkost lanovek, autem cca 2 minuty, vzdálenost k nejbližší lanovce je míň než 1km a další lanovka je taky hodně blízko, takže žádné dojíždění 10km apod.
SlužbyKromě ubytování jsme využívali jen místnůstku na lyže, kde je taky sušič na boty. Kromě apartmánů a této místnosti tam nic nebylo, zároveň ale nic dalšího nebylo potřeba.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
byli jsme maximalne spokojeni!Apartmán byl na skvělém místě, v bllízkosti 3různých lanovek nebo vleků s napojením na celou lyžařskou oblast. Skvěle vybaven a velice útulně zařízen. Jediná nevýhoda apartmánu byla nemožnost sušení mokrých věcí po lyžování. V celém komplexu je POUZE podlahové topení. (věci na zemi, ale během chvíle velice dobře uschli, takže zásadní problém to nebyl)
byli jsme maximalne spokojeni!Apartmán byl na skvělém místě, v bllízkosti 3různých lanovek nebo vleků s napojením na celou lyžařskou oblast. Skvěle vybaven a velice útulně zařízen. Jediná nevýhoda apartmánu byla nemožnost sušení mokrých věcí po lyžování. V celém komplexu je POUZE podlahové topení. (věci na zemi, ale během chvíle velice dobře uschli, takže zásadní problém to nebyl)
vlastní
SlužbyVelice milý personál a ochotný kdykoliv pomoci
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie Kopalová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází na samém okraji městečka, v blízkosti hlavní silnice, ale pokoj jsme měli s výhledem na opačnou stranu, takže jsme provozem nebyli rušeni. Jako základna pro výlety je poloha vhodná jak pro letní, tak zimní období - pro zimní především, protože lanovka je v dosahu 200m a přece jen nosit zimní výbavu je náročnější, než v létě na výlet batoh -:)
Hotel se nachází na samém okraji městečka, v blízkosti hlavní silnice, ale pokoj jsme měli s výhledem na opačnou stranu, takže jsme provozem nebyli rušeni. Jako základna pro výlety je poloha vhodná jak pro letní, tak zimní období - pro zimní především, protože lanovka je v dosahu 200m a přece jen nosit zimní výbavu je náročnější, než v létě na výlet batoh -:)
V období naší návštěvy jsme koupání nevyužívali na koupališti v městečku, nelze tedy hodnotit.
StravaSnídaně od prvního dne úplně stejné - stejný salám, stejný sýr, stejná marmeláda, nic dalšího k výběru - př. míchaná vejce, teplé párky atd. (jako to většinou bývá -:)) a co nám vadilo, omezený počet kusů pečiva na osobu (2ks), což především mužům nestačilo a nevyhovoval nám stanovený čas na večeři od 17 do 18.30h, uvítali bychom vzhledem k výletům z místa ubytování pozdější čas (př. rozpětí 18-20h) a navíc nebyl žádný výběr ze 3jídel k večeři, nedostali jsme žádnou nabídku, co bychom si vybrali k večeři.
UbytovanieUbytování bylo čisté, vybavenost skromná, ale dostačující - nám se jedná o možnost přenocování, jelikož přes den podnikáme výlety, takže nevyžadujeme luxusní ubytování, kterého bychom si ani neužili -:). Pouze jedna výtka - byli jsme 3, ubytovaní sice v pokoji pro 4, ale pouze malý stoleček a 2! židličky, takže jeden musel sedět na posteli? ale poradili jsme si.
SlužbySlužby hotelu nelze hodnotit, protože jsme žádné nevyužívali, nic speciálního jsme nevyžadovali zajistit a ani nám nebyly nabízeny. Při ubytování jsme obdrželi slevovou kartičku, na kterou bychom dostali nepatrnou slevu na některé vstupy a místní lanovku (př.1 - 2 EUR z celkové ceny) a na místní dopravu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi