Solar Spa Hodnotenie: 4/5 Poľsko, Polské Pieniny, Szczawnica
Agnieszka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Agnieszka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Irmina Jurek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jako hotel o czterech gwiazdkach spodziewałam się nieco wyższego standardu. Ogólnie mam pozytywne wrażenia, jednak ogromnym minusem jest to, że przez dwie noce z rzędu nie dało się spać, ponieważ grupa osób przyjechała na jakieś szkolenie i bardzo głośno imprezowała. Pierwszej nocy nie reagowaliśmy, uznaliśmy, że jedna noc szaleństwa jest do przyjęcia, ale gdy sytuacja powtórzyła się drugiego dnia, o północy musieliśmy zadzwonić na recepcję z prośbą o uciszenie imprezowiczów. Pech chciał, że mieliśmy ich za ścianą, więc nie dało się spać, a następnego dnia wyjeżdżaliśmy do domu, gdzie czekała nas kilkugodzinna podróż, więc zwyczajnie chcieliśmy być wypoczęci. Dzwonienie do obsługi z prośbą o interwencję też nie było przyjemne. Uważam, że takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca w hotelu czterogwiazdkowym. Krzyki, śpiewy, gwizdy itp. zapewne przeszkadzały nie tylko nam, bo wokół byli zakwaterowani inni goście. Dziwi mnie, że obsługa wcześniej nie interweniowała i trzeba było o to samemu prosić. Niestety, nie skorzystamy ponownie z usług tego hotelu, mimo że w ramach rekompensaty anulowano nam opłatę za parking.
Jako hotel o czterech gwiazdkach spodziewałam się nieco wyższego standardu. Ogólnie mam pozytywne wrażenia, jednak ogromnym minusem jest to, że przez dwie noce z rzędu nie dało się spać, ponieważ grupa osób przyjechała na jakieś szkolenie i bardzo głośno imprezowała. Pierwszej nocy nie reagowaliśmy, uznaliśmy, że jedna noc szaleństwa jest do przyjęcia, ale gdy sytuacja powtórzyła się drugiego dnia, o północy musieliśmy zadzwonić na recepcję z prośbą o uciszenie imprezowiczów. Pech chciał, że mieliśmy ich za ścianą, więc nie dało się spać, a następnego dnia wyjeżdżaliśmy do domu, gdzie czekała nas kilkugodzinna podróż, więc zwyczajnie chcieliśmy być wypoczęci. Dzwonienie do obsługi z prośbą o interwencję też nie było przyjemne. Uważam, że takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca w hotelu czterogwiazdkowym. Krzyki, śpiewy, gwizdy itp. zapewne przeszkadzały nie tylko nam, bo wokół byli zakwaterowani inni goście. Dziwi mnie, że obsługa wcześniej nie interweniowała i trzeba było o to samemu prosić. Niestety, nie skorzystamy ponownie z usług tego hotelu, mimo że w ramach rekompensaty anulowano nam opłatę za parking.
Žádná pláž, protože je to v horách
StravaVelmi chutná a různorodá jídla. Jídlo bylo největším plusem hotelu.
UbytovanieJedna plně prospaná noc ze tří, které jsem tam strávila.
SlužbyBazén, jacuzzi, sauna a další SPA procedury na výběr. Rozhodně plus, když je venku ošklivé počasí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate