Polské Pieniny: Našli sme pre vás 2 hotely

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Solar Spa Hodnotenie: 4/5 Poľsko, Polské Pieniny, Szczawnica

Solar Spa recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Agnieszka K.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Kinga Wellness Hodnotenie: 4/5 Poľsko, Polské Pieniny, Czorsztyn

Kinga Wellness recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Irmina Jurek

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Jako hotel o czterech gwiazdkach spodziewałam się nieco wyższego standardu. Ogólnie mam pozytywne wrażenia, jednak ogromnym minusem jest to, że przez dwie noce z rzędu nie dało się spać, ponieważ grupa osób przyjechała na jakieś szkolenie i bardzo głośno imprezowała. Pierwszej nocy nie reagowaliśmy, uznaliśmy, że jedna noc szaleństwa jest do przyjęcia, ale gdy sytuacja powtórzyła się drugiego dnia, o północy musieliśmy zadzwonić na recepcję z prośbą o uciszenie imprezowiczów. Pech chciał, że mieliśmy ich za ścianą, więc nie dało się spać, a następnego dnia wyjeżdżaliśmy do domu, gdzie czekała nas kilkugodzinna podróż, więc zwyczajnie chcieliśmy być wypoczęci. Dzwonienie do obsługi z prośbą o interwencję też nie było przyjemne. Uważam, że takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca w hotelu czterogwiazdkowym. Krzyki, śpiewy, gwizdy itp. zapewne przeszkadzały nie tylko nam, bo wokół byli zakwaterowani inni goście. Dziwi mnie, że obsługa wcześniej nie interweniowała i trzeba było o to samemu prosić. Niestety, nie skorzystamy ponownie z usług tego hotelu, mimo że w ramach rekompensaty anulowano nam opłatę za parking.

Jako hotel o czterech gwiazdkach spodziewałam się nieco wyższego standardu. Ogólnie mam pozytywne wrażenia, jednak ogromnym minusem jest to, że przez dwie noce z rzędu nie dało się spać, ponieważ grupa osób przyjechała na jakieś szkolenie i bardzo głośno imprezowała. Pierwszej nocy nie reagowaliśmy, uznaliśmy, że jedna noc szaleństwa jest do przyjęcia, ale gdy sytuacja powtórzyła się drugiego dnia, o północy musieliśmy zadzwonić na recepcję z prośbą o uciszenie imprezowiczów. Pech chciał, że mieliśmy ich za ścianą, więc nie dało się spać, a następnego dnia wyjeżdżaliśmy do domu, gdzie czekała nas kilkugodzinna podróż, więc zwyczajnie chcieliśmy być wypoczęci. Dzwonienie do obsługi z prośbą o interwencję też nie było przyjemne. Uważam, że takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca w hotelu czterogwiazdkowym. Krzyki, śpiewy, gwizdy itp. zapewne przeszkadzały nie tylko nam, bo wokół byli zakwaterowani inni goście. Dziwi mnie, że obsługa wcześniej nie interweniowała i trzeba było o to samemu prosić. Niestety, nie skorzystamy ponownie z usług tego hotelu, mimo że w ramach rekompensaty anulowano nam opłatę za parking.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Žádná pláž, protože je to v horách

Strava

Velmi chutná a různorodá jídla. Jídlo bylo největším plusem hotelu.

Ubytovanie

Jedna plně prospaná noc ze tří, které jsem tam strávila.

Služby

Bazén, jacuzzi, sauna a další SPA procedury na výběr. Rozhodně plus, když je venku ošklivé počasí.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate