Beach Resort Salalah Hodnotenie: 3/5 Omán, Salalah, Salalah
Zděnek Gartus
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé místo pro ty, co vyhledávají klidnou dovolenou. Teplé moře, málo lidí, prázdné pláže, možnost poznávacích výletů, ochotný personál, skvělé jídlo, pro odpočinek ideální.
Skvělé místo pro ty, co vyhledávají klidnou dovolenou. Teplé moře, málo lidí, prázdné pláže, možnost poznávacích výletů, ochotný personál, skvělé jídlo, pro odpočinek ideální.
Pláž byla přes den prázdná s možností zapůjčení osušky a lehátka, s jemným bílým pískem a slunečníky a hned u hotelu. Voda v moři byla teplá s vlnama, na které se musel dát pozor, tak šnorchlování před hotelem nemělo význam. Ale dal se domluvit na hotelu výlet lodí z Mirbatu na potápění a šnorchlování, který byl hezký. Večer se scházeli domorodí obyvatelé na západ slunce. Příjemní a usměvaví lidé.
StravaVynikající, na každém jídle jsme si moc pochutnali.
UbytovanieSpokojenost.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel Smrčka
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená, chtělo by to delší. Na místě doporučuji kromě plážování projezdit okolí Salály - prameny, vykopávky, vádí které nevysychá s několika vodopády, údolí baobabů atd. Mnohem více zeleně než by člověk čekal.
Skvělá dovolená, chtělo by to delší. Na místě doporučuji kromě plážování projezdit okolí Salály - prameny, vykopávky, vádí které nevysychá s několika vodopády, údolí baobabů atd. Mnohem více zeleně než by člověk čekal.
Hotel je přímo na pláži, pláž je písčitá a čistá, k hotelu patří několik slunečníků, lehátek a židlí. Osuška k půjčení na recepci. Je tam ovšem cedule, že plavání v moři je přísně zakázané z důvodu bezpečnosti. Nenechte se tím zmást, všichni se tam normálně koupali a na recepci mi potvrdili, že na vlastní riziko můžeme, není tam holt hlídání - plavčík. Asi kilometr chůze je pak veřejná pláž s plavčíkem a vyvěšují se praporky.
StravaVšechna jídla byla formou bufetu, hodně zeleniny, k obědu nejméně 2 druhy masa, z toho jedno rybí, různé saláty, papája, meloun.
Za mě naprosto v pořádku.
Hotel není úplně nový, interiéry jsou ale zachovalé a vše fungovalo. Přístup do pokojů je na kartičky, většina pokojů má výhled na pláž.
SlužbyRecepční vstřícní, vše potřebné se dařilo domluvit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 758 € za os.





















