Ikyk Hotel Hodnotenie: 3/5 Malta, San Giljan (st Julian)
Krzysztof K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2026
Hotel se nachází na výhodném místě pro poznávání Malty.
Hotel se nachází na výhodném místě pro poznávání Malty.
Pláž jsem nevyužil, byl to výlet zaměřený na poznávání památek.
StravaSnídaně byla velmi dobrá. Spousta sladkých občerstvení ke kávě. Káva, čaj a džusy na výběr.
UbytovanieV 7. patře byl klid a dobré podmínky pro spaní.
SlužbyPokoje se uklízejí denně, ručníky se každý den mění za nové.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Dovolenou na Maltě vřele doporučuji! Je to krásná země a rozhodli jsme se zůstat v hotelu Ikyk. Je zařízen v moderním stylu, v samém centru St. Julians, vše proběhlo bez problémů - ubytování na recepci, check-out i denní stravování. Je to docela rušná a hlučná oblast, takže je spíše pro mladé lidi, kteří se rádi baví. Všude je přístup do obchodů, restaurací a barů. Autobusová zastávka je velmi blízko, takže k umístění nemám žádné výhrady. Celkově jsem se službami hotelu velmi spokojen a nemám mu vlastně co vytknout. Jídlo je velmi dobré, můžete využít bazén v 10. patře, uklízečky každý den mění ručníky a recepce zodpoví všechny vaše dotazy. Dovolenou v tomto hotelu vřele doporučuji.
Dovolenou na Maltě vřele doporučuji! Je to krásná země a rozhodli jsme se zůstat v hotelu Ikyk. Je zařízen v moderním stylu, v samém centru St. Julians, vše proběhlo bez problémů - ubytování na recepci, check-out i denní stravování. Je to docela rušná a hlučná oblast, takže je spíše pro mladé lidi, kteří se rádi baví. Všude je přístup do obchodů, restaurací a barů. Autobusová zastávka je velmi blízko, takže k umístění nemám žádné výhrady. Celkově jsem se službami hotelu velmi spokojen a nemám mu vlastně co vytknout. Jídlo je velmi dobré, můžete využít bazén v 10. patře, uklízečky každý den mění ručníky a recepce zodpoví všechny vaše dotazy. Dovolenou v tomto hotelu vřele doporučuji.
Na pláž je to velmi blízko, byli jsme tam koncem listopadu, takže tam prakticky nikdo nebyl a pláž byla čistá, kolem bylo spousta restaurací a mohli jste obdivovat krásné lodě zaparkované na vodě.
StravaJídlo bylo velmi dobré, tzv. švédský stůl, každý si mohl vybrat, co chtěl, ať už něco slaného nebo sladkého. Vynikající káva a čerstvé ovoce a dokonce byly i maltské pochoutky, takže jste mohli vyzkoušet něco nového.
UbytovanieVelmi příjemný pokoj, zařízený v moderním stylu (obzvláště mě zaujaly lampy). Postel byla velmi pohodlná a především obrovská! Také jsem mohl spát bez bolesti zad. Koupelna měla velký prostor a ve sprše byla dokonce dešťová sprcha! Jedinou nevýhodou byl výhled z balkónu - hrozný, všude jeřáby a rekonstrukční práce. Měli byste také věnovat pozornost skutečnosti, že je v noci docela rušné a hlučné, protože je to velmi párty město, ale máme rádi takovou atmosféru, takže nám to vůbec nevadilo.
SlužbyUklízečka docházela každý den, takže jsme měli vždy čerstvé ručníky a vyměněné koše, nemám žádné stížnosti. Na recepci jste vždy velmi milí, usměvaví a ochotní pomoci. Úplně nahoře se nacházel bazén, ze kterého byl velmi působivý výhled.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 351 € za os.









