Strávili jsme tam úžasných 7 dní. Miloval jsem každý okamžik, Rhodos je nádherný, lidé jsou milí, veselí, přátelští!!!!!! Vždy fouká mírný vánek, takže 42 stupňů je úplně snesitelných, domů jsme se vrátili krásně opálení! Už dnes bych se tam vrátil!!!!! :)
PlážApartmán byl ve Falikári, odtud je to asi 10 minut chůze k nejbližšímu pobřeží. O něco dál, asi 15 minut ( :) ), je pobřeží, kde už je velký, rušný život!!! Mně nevadila cesta tam, protože podél ní jsou palmy, kaktusy, oleandry!!!! :)
StravaByli jsme soběstační. Jsou tu skvělé restaurace a jídelny, všechno je vynikající... božské jídlo...!!! :)
UbytovanieNo, to je to, co mě na první pohled rozčílilo. Skříň byla malá a zásuvky šly těžko zavírat. Koupelna byla maličká, ale to by nebyl problém, kdyby kolem sprchové vaničky byla alespoň závěs, protože všechno bylo pořád mokré a koupelnová předložka tam také nebyla. Na balkoně bylo už brzy ráno horko, což je samozřejmě v středomořské zemi normální, ale mohli by tam namontovat sluneční clonu, aby se dalo sedět na balkoně, a záclona v pokoji také pořádně nezatemňovala. Nicméně, když jsem uviděl moře a poznal místní lidi, trochu jsem ochutnal tamní kulturu a to vše mě plně vynahradilo!!! Měl jsem se tam opravdu, opravdu dobře!!
SlužbyByli jsme v apartmánu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate