San Antonio Hodnotenie: 2/5 Grécko, Olympská riviéra, Paralia
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Peter Dolog
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojnosť, až na počasie, ktoré nám pokazilo 4 dni.
Spokojnosť, až na počasie, ktoré nám pokazilo 4 dni.
Mierne pokazený dojem z pláže, kde počas spmínaných štyroch daždivých dní bol zvýšený výskyt chalúh pri vstupe do mora.
StravaSpokojnosť s tradičnou gréckou kuchyňou.
UbytovanieSom tu už štvrtý krát, čo svedčí o veľmi dobrom celkovom dojme z ubytovacieho zariadenia Calypso.
SlužbyVynikajúci prístup a poskytované služby zo strany majiteľa hotela.Vďaka za jeho snahu.
Richard K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování, moře, příroda, všechno parádní, jen bohužel CK Aeolus nepředvedla příliš profesionální práci ani při cestě tam, ani jejich delegátka, p. Vladimíra Zvarová na místě. Mezi spoustou pohodových lidí se vyskytla jedna rekreantka,nějaká p.Horváthová, která velice hrubým způsobem pourážela všechny ostatní cestující bez vyjímky a paní delegátka, asi aby od ní měla pokoj, zakázala ostatním asi 12 lidem grilovat i když to bylo uvedeno v podmínkách zájezdu. Většina se shodla, že s CK už raději opravdu ne.
Ubytování, moře, příroda, všechno parádní, jen bohužel CK Aeolus nepředvedla příliš profesionální práci ani při cestě tam, ani jejich delegátka, p. Vladimíra Zvarová na místě. Mezi spoustou pohodových lidí se vyskytla jedna rekreantka,nějaká p.Horváthová, která velice hrubým způsobem pourážela všechny ostatní cestující bez vyjímky a paní delegátka, asi aby od ní měla pokoj, zakázala ostatním asi 12 lidem grilovat i když to bylo uvedeno v podmínkách zájezdu. Většina se shodla, že s CK už raději opravdu ne.
Jena pláž nejblíž k hotelu u baru Cocus - čistota vody se měnila s denní dobou a s přibývající teplotou se objevovalo víc a víc medůz.Po okolí krásné pláže do 5 km na jednu, nebo druhou stranu. Protože byl začátek sezony a méně lidí, bylo velice příjemně a moře už krásně teplé.
StravaPobyt jsme si objednali bez stravy, takže částečně jsme vařili ze zásob a z části ochutnali řecké speciality od zeleniny a oliv až po ryby - všechno vynikající.
UbytovanieMenší pokoj s prostorným balkonem měl vše, co k dovolené patří. Spokojenost
SlužbyMajitel, pan Leonidas byl velice příjemný člověk, nebyl problém se s ním domluvit anglicky, což v Řecku není úplně běžné. Příliš služeb jsme nevyužívali, ale všechno, co bylo potřeba, bylo OK, včetně čistoty společných prostor ke grilování atd.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Romana Novotná
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherná dovolená v překrásném letovisku Leptokarie.
Nádherná dovolená v překrásném letovisku Leptokarie.
krásná jen znečištěná neukázněnými kuřáky ,kteří nedopalky cigaret zahrabávali do písku a ty tam logicky i zůstaly.Lehátka se slunečníky u restaurace:pokud si objednáte na každé lehátko za 2,5 eura můžete ležet celý den.My jsme měly vlastní slunečník aležely jsme na vyhřátém písku.Moře krásně teplé a čisté.Někdy klidná hladina ,někdy příjemné vlny.
Stravavařily jsme si samy,občas šly do restaurace kde byla obsluha slovensky mluvících mládenců,kteří byli velmi vstřícní a ochotní.
Ubytovaniečisté,pěkné z balkonu jsme v 7h ráno viděly východ slunce.Z přilehlé restaurace k nám doléhala příjemná hudba i v noci,ale nebyla to divočina ale pomalé uspávající melodie.
Službyapartmán bez služeb
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Jemelková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pozvolný vstup do krásného průzračného moře, pláž vcelku čistá.
StravaVšechno jídlo nám moc chutnalo, ale možná bychom sem tam uvítali obměňování jídla na snídaně, každý den bylo to samé na stole, ale problém jsme s tím neměli.....obsluha byla bezva, moc rádi jsme tam chodili :)
UbytovanieUbytování bez problému až na tu zmíněnou klimatizaci.
SlužbyBez problému, paní byla milá a ochotná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Naděžda O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vzhledem k tomu,že nám vyměnili hotel až na místě,byly první dojmy katastrofa,ale počasí bylo super,tak se nakonec dovolená vydařila,ale s c.k. Hellas už nikdy více.A nejsme jediní,co tohle řekli.
Vzhledem k tomu,že nám vyměnili hotel až na místě,byly první dojmy katastrofa,ale počasí bylo super,tak se nakonec dovolená vydařila,ale s c.k. Hellas už nikdy více.A nejsme jediní,co tohle řekli.
Pláž byla od hotelu vzdálená několik minut,jak se říká hlava na hlavě,tak jsme si našli jinou,vzdálenější a to už bylo lepší,byla denně uklízená,málo lidí a moře čisté,průhledné a mělké,prostě super.
StravaCo se týká stravy,měli jsme polopenzi,kdy snídaně byla po celých 10dnů stejná,ale večeře byly dobré,jen kuchaři mohli mít více fantazie,když už je to u moře.Jen jedenkrát byla ryba a to ještě obyčejné filé,které si uděláme doma.
Žádná řecká specialita se nekonala,tu jste si museli,pokud jste ji chtěli ochutnat koupit.
Pokoj byl velmi malý,bez jakéhokoliv výhledu,výhled byl buď do zdi,která byla jen několk centimetrů vzdálená nebo na dvůr,nebylo ani trochu soukromí,byla to spíš ubytovna pro 14-20leté,než pro rekreanty.
Vybavení pokoje:žádné skleničky,varná konvice,prostě nic.Tenhle ten hotel není ani v nabídce žádné c.k.
A tvrzení delegátky,že je na stejné úrovni jako EUROPE INN,nebylo na místě.
V hotelu jsme pouze spali,na jídlo se chodilo do jiné budovy,co se týká úklidu,nejsme naštěstí puntičkáři,ručníky byly měněny co druhý den,ložní prádlo jen jednou za celý pobyt a k tomu všemu jim sem tam vynechával výtah,zůstal stát v mezipatře.To už jsme brali s humorem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdenka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Roland V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Attila Szabó
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově se nám dovolená povedla, i přes ne zcela ideální počasí. Kromě koupání jsme si naplánovali i několik výletů. Najatí průvodci nám v tom příliš nepomohli. Rozhodně se nám snažili vnutit pouze to, co nabízeli. Tyto programy jsou minimálně o 30 % dražší než fakultativní výlety organizované místními agenturami. Místní mají z turistů poměrně zjevně dost, i když to může být také způsobeno koncem sezóny.
Celkově se nám dovolená povedla, i přes ne zcela ideální počasí. Kromě koupání jsme si naplánovali i několik výletů. Najatí průvodci nám v tom příliš nepomohli. Rozhodně se nám snažili vnutit pouze to, co nabízeli. Tyto programy jsou minimálně o 30 % dražší než fakultativní výlety organizované místními agenturami. Místní mají z turistů poměrně zjevně dost, i když to může být také způsobeno koncem sezóny.
Pláž je písčitá. Lehátka lze využít v místním baru za konzumaci. V moři bylo spousta medúz (nepůsobily příliš bolest, ale způsobovaly nepříjemné štípnutí). To prý bylo jen letos...
StravaNežádali jsme.
UbytovanieUbytování je obecně přijatelné (budova je nová a vypadá dobře), ale pokoje pro 4 osoby jsou malé a nejsou dostatečně vybavené (malá kuchyň, málo nádobí, malá skříň, není kde si sednout k jídlu). Majitelé apartmánu také nevynikají zvláštní vstřícností, což korunovali svým nevhodným chováním při odhlášení.
SlužbyV podstatě neposkytuje žádné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S vším jsme byli velmi spokojeni
S vším jsme byli velmi spokojeni
Byli jsme soběstační
UbytovanieVelmi pěkný a čistý apartmán, milé přivítání. Vybavení apartmánu odpovídalo popisu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Szandra B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přátelský malý apartmán umístěný v klidném prostředí. Celkově bych se sem kdykoli vrátil!
Přátelský malý apartmán umístěný v klidném prostředí. Celkově bych se sem kdykoli vrátil!
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán byl takový, jaký byl na fotkách, dostali jsme to, za co jsme zaplatili. Měl bych ale jednu poznámku, že po 3-4 dnech byl internet dostupný jen dole v hale nebo na chodbě, přestože v prospektu bylo uvedeno, že je k dispozici. Další věc je, že i když jsme byli tři v jednom pokoji, jeden člověk se musel oblékat z kufru, protože se do skříně nevešly všechny věci. Podle mých informací má Anesis a Villa Thallasa stejného majitele, na Anesis si mnoho lidí stěžovalo, že pokoje a postele jsou menší, terasa je menší a vybavení je také chudší.
Apartmán byl takový, jaký byl na fotkách, dostali jsme to, za co jsme zaplatili. Měl bych ale jednu poznámku, že po 3-4 dnech byl internet dostupný jen dole v hale nebo na chodbě, přestože v prospektu bylo uvedeno, že je k dispozici. Další věc je, že i když jsme byli tři v jednom pokoji, jeden člověk se musel oblékat z kufru, protože se do skříně nevešly všechny věci. Podle mých informací má Anesis a Villa Thallasa stejného majitele, na Anesis si mnoho lidí stěžovalo, že pokoje a postele jsou menší, terasa je menší a vybavení je také chudší.
Pláž není od apartmánu daleko, asi 200-300 metrů. Voda byla, když byly větší vlny, docela špinavá. Pláž je docela přeplněná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alexandra Borbála Borbély
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře
Měli jsme se velmi dobře
Szilvia V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán byl čistý a uklizený. Vyhovoval základním požadavkům. Majitel byl na místě a ochotný pomoci. Naproti je obchod s potravinami. Skutečně se nachází velmi blízko moře, na klidném místě! Pro ty, kteří přijedou autobusem, je to velmi ideální, protože autobus nás vysadil téměř před ubytováním. Pokud někdo přijede autem, může pohodlně a bezpečně zaparkovat na pozemku za budovou.
Apartmán byl čistý a uklizený. Vyhovoval základním požadavkům. Majitel byl na místě a ochotný pomoci. Naproti je obchod s potravinami. Skutečně se nachází velmi blízko moře, na klidném místě! Pro ty, kteří přijedou autobusem, je to velmi ideální, protože autobus nás vysadil téměř před ubytováním. Pokud někdo přijede autem, může pohodlně a bezpečně zaparkovat na pozemku za budovou.
Téměř 200-250 m
StravaSamostatný
UbytovaniePoměr ceny a hodnoty odpovídá. Jednoduše vybavený, čistý.
SlužbyVhodné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
norbert B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Réka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Řecko je krásné, Paralia ne tak moc. Na toto ubytování bychom už nikdy nešli.
Řecko je krásné, Paralia ne tak moc. Na toto ubytování bychom už nikdy nešli.
Špinavé, přeplněné. Několik kilometrů daleko byla čistá pláž.
StravaMěli jsme polopenzi. Snídaně byla každý den stejná, téměř nepoživatelné. Večeře byla formou menu, bez výběru a velmi špatné kvality. Snažili jsme se to jíst dva dny, ale raději jsme šli do restaurace.
UbytovanieŠpinavé, nepohodlné postele, v pokoji s 2+1 přistýlkami bylo nacpáno dostatek postelí pro 6 osob. Na místě kuchyňského stolu byla také postel....
SlužbyÚklid probíhal denně. Jednou jsme dostali čisté povlečení. Byl tam jeden bar.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
TIBOR GÁCSI
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je to na centrálním místě. Kvůli velkému hluku není opravdu vhodné k odpočinku v nočních hodinách. Hotel nedodržuje tu část domovního řádu, která by umožnila klidný noční odpočinek těm, kteří si to přejí. Mnoho mladých lidí v hotelu křičí a bouchá opilí.
Je to na centrálním místě. Kvůli velkému hluku není opravdu vhodné k odpočinku v nočních hodinách. Hotel nedodržuje tu část domovního řádu, která by umožnila klidný noční odpočinek těm, kteří si to přejí. Mnoho mladých lidí v hotelu křičí a bouchá opilí.
Je zde mnoho rekreantů, oblíbené místo. Voda je čistá. Na každém kroku narazíme na našeho krajana. Mnoho místních umí pár slov maďarsky, je zde také mnoho maďarských zaměstnanců.
StravaPrvotřídní obsluha s péčí vyhovující všem požadavkům.
UbytovanieDostali jsme vše, co bylo možné nabídnout, i když pro nás byla postel trochu tvrdá. Celkově jsme dostali to, co jsme očekávali.
SlužbyDrazí zaměstnanci. Jsme vděční za každé řecké slovo. Jsou ochotní pomoci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Blazena Vanini
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborná dovolená
výborná dovolená
Mária Drótos
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno šlo hladce. Byl to skvělý dovolená.
Všechno šlo hladce. Byl to skvělý dovolená.
Ubytování bylo čisté, pěkné a uklizené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bettina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsem byl s cestou spokojený. Ubytování mělo velmi dobrou polohu. Pláž byla asi 5 minut daleko, poměrně čistá. Možností nákupu je dost, včetně malých obchodů na několika místech, Lidl je asi 2 minuty daleko. Restaurací je hodně, pracují zhruba na stejné úrovni, nejvíce jsme byli spokojeni s restaurací Molo. V Paralii není mnoho památek, možná jen kostel. Ale pro ty, kdo chtějí celý týden plavat a odpočívat na pláži, je to vynikající destinace.
Celkově jsem byl s cestou spokojený. Ubytování mělo velmi dobrou polohu. Pláž byla asi 5 minut daleko, poměrně čistá. Možností nákupu je dost, včetně malých obchodů na několika místech, Lidl je asi 2 minuty daleko. Restaurací je hodně, pracují zhruba na stejné úrovni, nejvíce jsme byli spokojeni s restaurací Molo. V Paralii není mnoho památek, možná jen kostel. Ale pro ty, kdo chtějí celý týden plavat a odpočívat na pláži, je to vynikající destinace.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Věra Chalupová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám moc líbila, hlavně vzhledem k tomu, že s námi byly malé děti a lokalita byla klidná. Pláž bych honotila trochu hůře, možná by stálo za to se o ní lépe starat, byla dost zanesená trávou a občas tam byly i odpadky. Pro děti byl výhodný pozvolný vstup do moře,moc si to užily.
Dovolená se nám moc líbila, hlavně vzhledem k tomu, že s námi byly malé děti a lokalita byla klidná. Pláž bych honotila trochu hůře, možná by stálo za to se o ní lépe starat, byla dost zanesená trávou a občas tam byly i odpadky. Pro děti byl výhodný pozvolný vstup do moře,moc si to užily.
Jak už jsem uvedla, pláž byla dost zanesená, ale kvalita vody v moři dobrá.
StravaStrravovali jsme se individuálně, nabídka bla velká a za slušnou cenu.
UbytovanieUbytování bylo na skvělé úrovni, velice čisté a nově zařízené. Nemám k němu žádnou výhradu. Výhodou byla i možnost využívat bazén, kde bylo vždy vzorně čisto.
SlužbyVelice dobrý přístup majitele Stefana i Natálky, vždy byli ochotní a vstřícní cokoliv řešit. Hodnotím je velice kladně, jsou to opravdoví profesionálové.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anikó Varga
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha apartmánu byla perfektní, ale s přístupem ubytovatele jsme měli vážné problémy. V noci po chodbách řádila skupina mladých lidí, křičeli opilí. Samozřejmě to nebylo v 10 hodin večer, ale ve 2 hodiny ráno. Na cestě jsem často nechápal, proč autobus někde stojí hodiny. Tam jsme jeli dvoupatrovým autobusem, zpět jiným autobusem s jinými lidmi. Naši známí byli samozřejmě v tom druhém autobuse. Nerozumím, proč se to tak stalo, když v obou autobusech bylo hodně volných míst. Když jsem řekl, že nechceme jet tímto autobusem, průvodce mě povýšeně odmítl. Zvažuji, jestli s touto cestovní kanceláří pojedu do Řecka znovu. Celkově byla naše cesta poměr cena/výkon na 99 %, příští rok se s vámi opět setkáme!
Poloha apartmánu byla perfektní, ale s přístupem ubytovatele jsme měli vážné problémy. V noci po chodbách řádila skupina mladých lidí, křičeli opilí. Samozřejmě to nebylo v 10 hodin večer, ale ve 2 hodiny ráno. Na cestě jsem často nechápal, proč autobus někde stojí hodiny. Tam jsme jeli dvoupatrovým autobusem, zpět jiným autobusem s jinými lidmi. Naši známí byli samozřejmě v tom druhém autobuse. Nerozumím, proč se to tak stalo, když v obou autobusech bylo hodně volných míst. Když jsem řekl, že nechceme jet tímto autobusem, průvodce mě povýšeně odmítl. Zvažuji, jestli s touto cestovní kanceláří pojedu do Řecka znovu. Celkově byla naše cesta poměr cena/výkon na 99 %, příští rok se s vámi opět setkáme!
Pláž je dokonalá, voda je čistá, není přeplněná ve srovnání s jinými plážemi. Lze plavat a děti si mohou hrát ve vodě, vše je jemně písčité.
SlužbyUž jsem psal, ubytovatel se místo problémů věnoval holkám. Otravné!!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Rita F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je velmi dobře situován v centru, blízko všeho, co jsme potřebovali. Co nám chybělo, byl mikrovlnná trouba, náš průvodce k nám byl přímo hrubý, protože jsme nešli na výlet s nimi. Moře je velmi pěkné, písečné, pozvolna se prohlubující, mohu jen doporučit, velmi jsme si to užili.
Hotel je velmi dobře situován v centru, blízko všeho, co jsme potřebovali. Co nám chybělo, byl mikrovlnná trouba, náš průvodce k nám byl přímo hrubý, protože jsme nešli na výlet s nimi. Moře je velmi pěkné, písečné, pozvolna se prohlubující, mohu jen doporučit, velmi jsme si to užili.
Ubytování je dobře vybavené - chybí pouze mikrovlnná trouba, je třeba si vzít i fén na vlasy
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate