Studia Magdalini I Hodnotenie: 2/5 Grécko, Lesbos
Milan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná a klidná dovolená, nerušená diskotékami. Klid a pohodu narušil až příjezd na letiště, kde nám u odbavovací přepážky oznámili, že nejsme v seznamu cestujících a do letadla nemůžeme nastoupit. Po dvou hodinách nervozity a několika telefonátech naší delegátky paní Hany L. na hotline CK Hellas, se podařilo dopašovat jména čtyř nešťastníků do seznamu a my jsme přeci jen odletěli. Kde se vloudila chyba nevím, CK tvrdí, že u Travell Servisu...
Příjemná a klidná dovolená, nerušená diskotékami. Klid a pohodu narušil až příjezd na letiště, kde nám u odbavovací přepážky oznámili, že nejsme v seznamu cestujících a do letadla nemůžeme nastoupit. Po dvou hodinách nervozity a několika telefonátech naší delegátky paní Hany L. na hotline CK Hellas, se podařilo dopašovat jména čtyř nešťastníků do seznamu a my jsme přeci jen odletěli. Kde se vloudila chyba nevím, CK tvrdí, že u Travell Servisu...
S hrubším nelepivým pískem a oblázky, pro vstup do vody není potřeba obuv, nevyskytují se zde ježci ani meduzy, čistá - občas nedopalek, lehátka a slunečníky za konzumaci (cca 2,5€) v přilehlých tavernách. Pro šetřivé dostatek prostoru pro vlastní vybavení.
Stravasnídaně - servírované, množství a kvalita dobrá, trochu málo pestré, těšili jsme se na řecký jogurt, ale smůla
večeře - servírované, perfektní řecká kuchyně, výběr z rozsáhlé nabídky předkrmů, hlavních jídel, jednotný desert (meloun, sladká buchta)
Studio Magdalini - zařízeno starším nábytkem, prostorově skromné až malé, sprchovací kout spíše miniaturní, cca 65cm bez zástěny pouze s deseticentimetrovým kachlíkovým lemem. Úklid probíhal pravidelně, v dobré kvalitě, výměna povlečení a ručníku 3x během 10 dnů.
SlužbyÚměrné ceně "na poslední chvíli", kdybychom platili původní cenu, byla by spokojenost výrazně nižší...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Andrea Johnson
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz je blizko, more pekne, porad pofukuje. Na plazi je dot rozdiul v tavernach, zejmena v tom, ze nektere k lehatkum na plazi, kdy se pak po vas chce i obed ve vlastnici taverne, nabizi pouze fastfood, a kvuli tomu clovek do Recka nejezdi. My si tedy vybrali jednu a po zbatek dovolene tam chodili a varili vyborne-Casa Athena, Anaxos,doporucuji. Jinak vecer se dalo moc dobre najist i v okolnich tavernach.
StravaMeli jsme vlastni stravu, nakoupit se da v pohode a v tavernach se da pekne najist
UbytovaniePrijemne domaci ubytovani, domaci v pohode, ale nastvou drobnosti, napr. ze nejvetsi nuz ma 10cm cepel, s cim se blbe kraji melouny, neni uterka na nadobi, veskere nadobi je jenom 2x, na myti nadobi neni prostredek, k dispozici je jiz pouzivany chlupaty hadr na myti nadobi, mop je jeden pro cele ubytovaci zarizeni a to dole pred barakem..Za par kacek by hoste mohli mit absolutni pohodu, kdyby byla vule. Jinak v pohode.
SlužbyHotelove sluzby jsme nevyuzili
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




































