Studia Milia Hodnotenie: 2/5 Grécko, Lefkada, Agios Nikitas
Tomáš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovani odpovida cene, skvela poloha. Agios Nikitas je celkove nejlepsi mestecko na ostrove, poloha, atmosfera.
PS: Cestovce lze vytknout jen otresny "VIP" minibus jako transfer z letiste = obstarozni Mercedes s mrtvym podvozkem vam zarucene znici posledni zbytky obratlu pokud si sednete dal nez do druhe rady. Slecna delegatka a pan nepozorny ridic, drzici volant jen levou rukou na prave strane volantu, by si to meli jednou zkusit, jelikoz se celou cestu tvarili jako by nic, kdyz zadni cast autobusu pri kazde mini dire v silnici prosila o zivot :)
Ubytovani odpovida cene, skvela poloha. Agios Nikitas je celkove nejlepsi mestecko na ostrove, poloha, atmosfera.
PS: Cestovce lze vytknout jen otresny "VIP" minibus jako transfer z letiste = obstarozni Mercedes s mrtvym podvozkem vam zarucene znici posledni zbytky obratlu pokud si sednete dal nez do druhe rady. Slecna delegatka a pan nepozorny ridic, drzici volant jen levou rukou na prave strane volantu, by si to meli jednou zkusit, jelikoz se celou cestu tvarili jako by nic, kdyz zadni cast autobusu pri kazde mini dire v silnici prosila o zivot :)
nej
Stravanebyla
UbytovanieUbytovani odpovida cene. Mohli by celkove zlepsit koupelnu a voda je pul dne nepitelna, presycena chlorem.
Službykazdy den uklid, 2x rucniky, 1x povleceni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivo V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově se nám dovolená líbila.
Celkově se nám dovolená líbila.
Místní pláž hezká a čistá, pouze moc lidí. Ale protože jsem zde byli v nejvyšší řecké sezóně, bylo hodně lidí všude.
StravaStravu jsme si řešili sami.
UbytovanieUbytování je na dost nízké úrovni, zařízení staré. Malá koupelna, v ní malá sedací vana bez jakékoliv zástěny, tzn. všude hodně vody. V umyvadle např. netekla z baterie vůbec teplá voda, pouze ve vaně. Hned první den jsem to urgoval u delegátky, ale opravy jsem se ani po dvanácti dnech nedočkal. Urgoval jsem závadu i přímo u majitele (starý, ale slušný pán). Ten mi jen sdělil, že o závadě ví, ale že je to velký problém... Řekové jsou hrozně líní, nechce se jim nic dělat. Jinak abych jenom nehaněl, tak klima fungovala, výměna ložního prádla i ručníků probíhala bez problému. Wifi fungovala, i když velmi sporadicky. A my jsme sem jeli kvůli moři a přírodě a v apartmánu jsme byli pouze přes noc.
SlužbySlužby nebyly žádné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate






