Dlouho známe cestovní kancelář a máme zkušenost, že dříve se více starali o maďarské cestující. Nyní se téměř nem mluvilo maďarsky. Maďarský zástupce tam nem měl čas nás přijmout ani nás informovat. Některé věci nám sdělil chorvatský chlapec, ale docela nepřesně. Poté jsme zůstali takzvaně bez dozoru. Možná by bylo dobré na tom něco změnit.
PlážPěšky jsme došli k mořskému pobřeží, ale protože zde byla přístav, bylo lepší se koupat až mnohem dál. To jsme objevili až později. Čistota pláže bohužel byla podobná jako u Balatonu. Hodně bylo nedopalků a odpadků. Sprchy, toalety a odpadkové koše byly téměř žádné. I na větších plážích byla situace stejná, například v Agiófili, Porto Katziki atd. Co bylo ještě zvláštní, poprvé se nám stalo, že nás Řekové podvedli, přestože od roku 1989 jsme navštívili více míst. Nabídli dvou za cenu jednoho lodní výlet za výhodnou cenu. Čtyři z nás si na to zaplatili. První výlet proběhl v pořádku. Ale druhý už ne. Ani jsme neviděli loď s tímto názvem. Posílali nás sem a tam a dávali protichůdné informace. Chtěli jsme nastoupit na loď, ale nabízeli nám termíny až o několik dní později, právě na den našeho odjezdu domů. / I když kdo ví, jestli by to bylo skutečné, nebo jsme si jen zbytečně dělali naděje! / Když jsme řekli, že to není dobré, řekli, že je to náš problém. Nakonec jsme dostali zpět nějaké eura, ale to nebylo to, co bylo dohodnuto, chtěli jsme plout za původní cenu a podle slibu, takže jsme nepovažovali jejich jednání za korektní. Předtím také řekli, že akce skončila, ale druhý den byla stále vyhlášena. Na dveřích kanceláře Macedonia Pallas, i když nyní ve slovenštině, byla stejná akce 2 za 1. Zdá se tedy, že i Řekové se změnili. Kromě těchto věcí stále obdivujeme krásu řeckých moří, počasí a radost z koupání. Jejich ceny jsou také přijatelné pro Maďary. Přesto jsem cítil, že je třeba říct i negativní věci. Přesto jsme se vrátili domů opálení a odpočatí a příští rok, pokud to bude možné, opět pojedeme na dovolenou do Řecka.
StravaNežádali jsme.
UbytovanieBylo to maličké, ale přijatelné, i když jsem zpočátku měl klaustrofobii. Průměrně čisté, i když úklid byl během dvou týdnů jen jednou. Některé ručníky byly roztrhané. Nádobí a kuchyňské potřeby byly téměř žádné. Na žádost mi paní dala naběračku a také půjčila struhadlo.
SlužbyCo bylo zvláštní, že jsme odjížděli poslední den v 17 hodin a ráno v 9 hodin jsme museli opustit pokoj, a přestože celý den pršelo, nebyl žádný prostor zajištěn pro obyvatele Vasilise. Do hotelu Athos lidi nepustili, i přes předchozí slib. Někteří celý den stáli pod okapem na straně domu Vasilis. Nakonec je paní litovala a dala jim židli. V Andreas Studiu byl jeden apartmán určený k tomuto účelu. Proč zde není toto řešení?
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate