Klio Apartman Grécko, Chalkidiki, Sarti
Zsuzsanna Barkáné Rihó
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
My jsme se v Sarti měli velmi dobře. Počasí bylo vynikající, moře příjemně teplé. Řekové byli všude milí. Byli jsme na výletě lodí, který jsme si velmi užili.
My jsme se v Sarti měli velmi dobře. Počasí bylo vynikající, moře příjemně teplé. Řekové byli všude milí. Byli jsme na výletě lodí, který jsme si velmi užili.
Pláž byla blízko nás. Byla krásná a čistá. Teď nebyla přeplněná. Bylo to velmi příjemné.
StravaNeměli jsme žádné stravování.
UbytovanieUbytování bylo také vynikající: bylo pro nás pohodlné. Rezervovali jsme si pokoj v patře, ale dostali jsme apartmán v přízemí. To však nebyl problém, protože i ten byl pohodlný. Ubytování bylo na dobrém místě, vše bylo v blízkosti: supermarket, moře. Jediný problém s ubytováním je, že není žádná úschovna zavazadel, není venkovní sprcha, kterou by člověk mohl použít v den odjezdu. Pokoj je třeba opustit v 9 ráno a autobus přijíždí ve 13 nebo v 17 hodin. Kam si člověk uloží věci? Jak se má člověk koupat v moři, když se potom nemůže osprchovat a převléknout? To chybí!
SlužbyU nás nebyla žádná služba.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Géza Mucsi
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to dobré
Bylo to dobré
Pronajali jsme si dva pokoje. V tom větším často po 7. hodině večer nebyla teplá voda, což bylo docela nepříjemné, v druhém pokoji byla protržená sprchová hadice a většina vody vytékala dole, elektrický vařič nefungoval správně. Dívky byly velmi nespokojené s Wi-Fi, která často nefungovala a někdy byla mimo provoz i několik hodin.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate














