Dovolenou jsme scháněli na poslední chvíli a cílem naší dovolené bylo trávit čas v českém švýcarsku v lesích a v horách. na přespání a jídlo hotel splnil svůj účel.
StravaSnídaně v pořádku, jen musíte být mezi prvními, jinak se nedostává skleniček, lžiček a ovoce. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Večeře výborné, vždy dobrý výběr ze tří jídel.
UbytovanieHotel je v dobré lokalitě, asi 5 minut autem do centra Děčína, u lesa, je tam klid a večer je vidět spousta hvězd.
bohužel inzerované koupaliště u hotelu je rybník zarostený zelenou řasou, plavajícími kachnami a lidi tam koupou i psy. Lodičky jsem tam nikde neviděl. Ubytování je sollidní, je to starší hotel, část hotelu je dřevěná, a tak je každé šlápnutí šlyšet po celém hotelu, hlavně v noci je to problém. Vybavení pokoje a koupelny v pořádku vzhledem ke stáří hotelu
SlužbyPlavání není možné - přírodní koupaliště kvetlo zeleně, volejbalové hřiště je antukové a neudržované.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate