Kamenec 2 Hodnotenie: 2/5 Bulharsko, Nesebar
Dagmar Lejsková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování celkem ušlo ,jídlo ucházející,ale vše bylo studené! personál super.
Velký problém byl s delegátem!Již druhý den jsem mu 3 krát volala, nepřijal hovor a
ozval se za 2dny,což je neomluvitelné! Jsme starší lidé a kdyby nastal zdravotní problém
co by jsme dělali?Vybírám vždy dovolenou s delegátem protože neumíme řeči,ale on byl naprosto
neschopný! Další problém nastal poslední den před odletem.Bylo nám řečeno že pokyny k odjezdu na letiště,
budou den předem vloženy do šanonu ck v recepci.Ještě ve 22h tam nic nebylo.Telefon zase nebral,byli jsme zoufalí co bude dál.Po 3 vyzváněním jeho tel se ozval a tvrdil že na recepci byl aby nám připravili snídanový balíček a odjezd je v 5h25min.ráno.Když jsem mu řekla že jsme byli na recepci 3krát a oni nic nevěděli tak odpověděl, no já jsem tam volal.Nebyla to pravda,prostě na nás zapoměl! Z hovoru s ním jsem měla pocit že je opilý a dezorijentovaný.Za dvě hodiny zavolal znovu a ptal se mě jestli už víme v kolik h máme odjezd ani si nepamatoval že už jsme s ní mluvili.Tohle se nám stalo poprvé to je neskutečné a neomluvitelné! Očekávám z vaší strany finanční kompenzaci za ty nervy co jsme zažili! Určitě nebudu vaši CK nikomu doporučovat.
Lejsková
Ubytování celkem ušlo ,jídlo ucházející,ale vše bylo studené! personál super.
Velký problém byl s delegátem!Již druhý den jsem mu 3 krát volala, nepřijal hovor a
ozval se za 2dny,což je neomluvitelné! Jsme starší lidé a kdyby nastal zdravotní problém
co by jsme dělali?Vybírám vždy dovolenou s delegátem protože neumíme řeči,ale on byl naprosto
neschopný! Další problém nastal poslední den před odletem.Bylo nám řečeno že pokyny k odjezdu na letiště,
budou den předem vloženy do šanonu ck v recepci.Ještě ve 22h tam nic nebylo.Telefon zase nebral,byli jsme zoufalí co bude dál.Po 3 vyzváněním jeho tel se ozval a tvrdil že na recepci byl aby nám připravili snídanový balíček a odjezd je v 5h25min.ráno.Když jsem mu řekla že jsme byli na recepci 3krát a oni nic nevěděli tak odpověděl, no já jsem tam volal.Nebyla to pravda,prostě na nás zapoměl! Z hovoru s ním jsem měla pocit že je opilý a dezorijentovaný.Za dvě hodiny zavolal znovu a ptal se mě jestli už víme v kolik h máme odjezd ani si nepamatoval že už jsme s ní mluvili.Tohle se nám stalo poprvé to je neskutečné a neomluvitelné! Očekávám z vaší strany finanční kompenzaci za ty nervy co jsme zažili! Určitě nebudu vaši CK nikomu doporučovat.
Lejsková
Pěná čistá
StravaHlavní chody byly studené
UbytovanieJsme skromní lidé ubytování bylo ok
SlužbySlužby ucházející jen co se týče odjezdu na recepci neměli žádné info
o odjezdu a ani se i to nezajímali
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi






