Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 11 249

Poloha

Malebný hotelový rezort je situovaný v romantickej zátoke Torba , len 7 km od centra známeho letoviska Bodrum . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre Bodrumu ( pohodlne dostupné miestnou dopravou ) . Medzinárodné letisko Bodrum je vzdialené 30 km . Hotel má ideálnu polohu pre strávenie relaxačnej dovolenky aj poznávanie historických pamiatok v okolí .

Vybavenie

Obľúbený , štýlový hotelový rezort ponúka ubytovanie v poschodových vilkách postavených v tradičnom stredomorskom štýle obklopených veľmi rozľahlou záhradou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou , zmenárňou a lobby barom , hlavná reštaurácia , 2 a la carte reštaurácie , internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( zadarmo ) , diskotéka , kaderníctvo , konferenčná miestnosť ( moderné vybavenie ) , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , diskotéka , masážny salón , posilňovňa , turecké kúpele , obchodná arkáda, herňa , práčovňa ( za poplatok ) , úschovňa batožiny , požičovňa automobilov, 3 veľké vonkajšie bazény , 2 a la carte reštaurácie , 2 detské bazény so šmykľavkami , snack bar pri bazéne , aquapark , opaľovacia terasa ( ležadlá a slnečníky zadarmo ) , detské ihrisko , mini klub , tenisové kurty , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Moderne zariadené , priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom , klimatizáciou, rádiom , satelitnou TV , minibarom , trezorom ( za poplatok ) a balkónom alebo terasou ( výhľad do záhrady alebo do okolia ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . Priestrannejšie rodinné izby majú naviac obývaciu miestnosť so spálňou ( na vyžiadanie ) . Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie ( za poplatok ) . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

All inclusive stravovanie od 10:00 do 01:00 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bohatého bufetu , počas dňa ľahké občerstvenie ( pečivo , zákusky , káva , čaj , zmrzlina ) , neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických ( pivo , víno ​​, vodka , rum , likéry , whisky , miešané nápoje ) a nealkoholických nápojov miestnej výroby . Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach , turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok . Pre deti je k dispozícii detský bufet . Hostia môžu ( po predchádzajúcej rezervácii ) povečerať tiež v niektorej z hotelových a la carte reštaurácií .

Služby

Moderný prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži , vynikajúcou kuchyňou i veľmi pestrou ponukou služieb . Zabezpečuje pravidelné bohaté animačné programy pre deti ( súťaže , kreatívne dielne , kvízy , mini klub , ihrisko , detský bazén so šmykľavkami a tobogánom ) i dospelých a zábavné večerné show ( show cooking , folklórne večery , tanečné večery so živou hudbou , diskotéka ) . Umožňuje športové aktivity ako napr . Plávanie , cvičenie vo fitness centre , aerobik , vodnú gymnastiku , vodné pólo , stolný tenis , tenis a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Pre relaxáciu je určená sauna , turecké kúpele , masážny salón , vírivka , solárium , salón krásy a kaderníctvo .

Služby za poplatek

Trezory na izbe , masáže , kaderníctvo , sauna , solárium , turecké kúpele , požičovňa automobilov, práčovňa , internet , osvetlenie tenisového kurtu , vodné športy na pláži , lehátka a slnečníky na pláži .

Pláž

Pekná , súkromná široká piesočnatá pláž ( drobné kamienky) s pozvoľným vstupom do mora a pestrou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok - vodné lyže , wake boarding , jazdy na banáne , katamarány , jet - ski , parasailing , potápanie , šnorchlovanie ) sa nachádza priamo pred rezortom . Klientom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky ( za poplatok ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 7 km
 • Vzdialenosť od letiska 37 km
 • Klimatizácia áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Kľudná lokalita áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,5/5
Invia

Skvelé (1 hodnotení)

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

10. najlepšie hodnotený z 621 hotelov v Bodrum

Miloš B. Máj 2013

Dátum pobytu: 27.9. - 4.10.2012

Hodnotenie 4,5/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Rodisko historika Hérodota, miesto posledného odpočinku kráľa Mausola, ktorého Mauzóleum je jedným zo siedmich divov sveta, to je antika, to je Bodrum. Leží na polostrove, ktorého slnečné pobrežie osviežujú vlny Egejského mora. V ústrety ostrovu Kos vzhliada mesto i jeho prístav, ktorý sa stáva domovom veľkého množstva jácht. Tento historický prístav je starostlivo strážený stredovekou pevnosťou vybudovanou Rádom Johanitov. Elegantná promenáda vinúca sa stredom mesta umožní posedenie v kaviarňach, baroch a reštauráciách. Vzhľadom k hustej sieti miestnych mikrobusových spojov (dolmušov) sa nočné Bodrum stáva miestom, kde sa schádzajú návštevníci celého polostrova. Vďaka svojim ojedinelým vlastnostiam a kozmopolitnému rázu, je často vyhľadávané umelcami a medzinárodne známymi osobnosťami. Najskôr preto je mestečko známe taktiež ako "turecké St-Tropez".
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 7 km
 • Vzdialenosť od letiska 37 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:30

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 36 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 36 °C v noci 23 °C

 • Pondelok 35 °C v noci 22 °C

 • Utorok 33 °C v noci 23 °C

 • Streda 33 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December