Hotel Phuket Ocean

Hodnotenie: 3/5

Thajsko, Phuket, Karon

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 4 021

Poloha

Zaujímavo architektonicky riešený hotelový rezort je situovaný na atraktívnom mieste , vo svahu uprostred kokosového hája , len 250 m od romantickej piesčité pláže Karon Beach . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v neďalekom centre letoviska Pattong ( obchodíky , reštaurácie , kaviarne , diskotéky , masážne salóny , bary , vodné športy na pláži , požičovne automobilov a motocyklov , turistické atrakcie ) . Transfer z medzinárodného letiska Phuket trvá 50 minút .

Vybavenie

Štýlový hotelový a SPA rezort disponuje 240 izbami, rozmiestenými v niekoľkých dvojposchodových budovách , obklopených nádhernou tropickou vegetáciou . Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou , trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom , internetový kútik ( za poplatok ) , hlavná reštaurácia, kaviareň, obchodík so suvenírmi , konferenčná miestnosť ( moderná audiovizuálna technika ) , zákazkové krajčírstvo , štýlové SPA centrum , masážny salón , požičovňa automobilov, tri veľké vonkajšie bazény, detský bazén , snack bary pri bazénoch , opaľovacia terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Komfortne zariadené , vzdušné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, kávovarom, minibarom ( konzumácia za poplatok ) , rýchlovarnou kanvicou a balkónom alebo terasou ( výhľad do záhrady alebo na bazén ) . Izby typu De luxe majú naviac trezor a balkón s výhľadom na more . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok .

Strava

Raňajky podávané formou bufetu . Hostia si môžu objednať servírované večere ( nápoje za poplatok ) alebo využiť služby niektorej zo štýlových reštaurácií či snack barov v centre letoviska

Služby

Obľúbený hotelový rezort si získava svojich hostí priateľskou pohostinnú atmosférou , polohou uprostred zelene s krásnym výhľadom na pobrežie aj príjemným relaxačným zázemím . Umožňuje športové aktivity ako napr . Plávanie, plážový volejbal, stolný tenis , šípky a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži . Pre relaxáciu je určené štýlové SPA centrum ( masáže , manikúra, telové zábaly, balneoterapia , aromaterapia, pedikúra , anti - aging ) .

Služby za poplatek

Internet , izby s výhľadom na more, zmenáreň, zákazkové krajčírstvo , masáže, služby SPA centra , požičovňa automobilov, práčovňa , vodné športy na pláži .

Pláž

Dlhá, živá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok - loďky , vodné bicykle, windsurfing , vodné lyžovanie , paragliding , katamarány , motorové člny , jazdy na banánoch, potápanie , šnorchlovanie ) sa nachádza 250 m od hotela ( prístup cez miestnu komunikáciu ) . Klientom sú k dispozícii služby plážových barov, masáže a lehátka so slnečníkmi ( za poplatok ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 250 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 40 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Golf Golf áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Fitness Fitness áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 30 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December