Hotel Le Palm I & II

Thajsko-Pattaya

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 96 257

Poloha

Le Palm I & II stojí medzi 2. a 3. ulicou v meste Pattaya. Pattaya leží asi 145 km južne od Bangkoku a je pokladaná za najvýznamnejšie morské letovisko. Nájdete tu kombináciu dvoch svetov - plážového letoviska a plne pulzujúceho centra. 4 km dlhý prímorský bulvár je obklopený hotely, reštauráciami, barmi a zábavnými podnikmi.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí až 84 izieb, reštaurácia, lobby s non-stop recepciou v Le Palm I. V oboch častiach sú bazény a ležadlá zdarma.

Ubytovanie

K dispozícii sú izby, ktoré majú klimatizáciu a obývaciu časť. Väčšina ubytovacích jednotiek má terasu. K vybaveniu patrí vo všetkých izbách sejf. Kuchynský kút s chladničkou je taktiež k dispozícii. Dostatok pohodlia zaručuje telefón a televízia. V ubytovacích jednotkách sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Strava

Hostia sa stravujú individuálne.

Služby

Na spríjemnenie pobytu môžu hostia využívať najrôznejšie relaxačné zariadenie. K dispozícii majú aj záhradu. K opaľovanie pozývajú rozložená lehátka. Pattaya ponúka široké spektrum zábavy - od vodných športov, po výlety do okolia, výlety na okolité koralové ostrovy, nočné podniky, nákupy.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Kuchynský kút áno

Destinácia

Doprava letecky

10:00 h

Popis

Známe letovisko, ktoré patrí už po dlhé roky k najobľúbenejším a najnavštevovanejším miestam v Thajsku, je situované cca 150 kilometrov južne od Bangkoku. Pattaya je so svojimi nesčítateľnými barmi, diskotékami, nočnými klubmi, kabaretmi a reštauráciami ideálnym miestom pre milovníkov živých stredísk, ktorí vyhľadávajú nočný život plný zábavy a vzrušenia. Na svoje prídu aj tí, ktorí netúžia po nočných radovánkach. Najmä hotely pri pláži Wong Amat, v severnej časti letoviska, sú situované v pokojnom, ničím nerušenom prostredí. Transfer autobusom z Bangkoku trvá v závislosti na dopravnej situácii 2 až 3 hodiny. Okrem vyhláseného nočného života a možnosti navštíviť niekoľko nádherných koralových ostrovov, ktoré sú v okolí a mnoho exotických reštaurácií, si môžete zahrať tenis či golf na celkom osemnástich jamkových ihriskách, potápať sa na dvanástich koralových ostrovoch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti, absolvovať potápačský kurz (potápanie v okolí koralových ostrovov je vhodné najmä pre začiatočníkov a viditeľnosť je tu až 12 m). Môžete skúsiť rybolov, vodný skúter, parasailing, vodné lyžovanie, windsurfing, závody na motokárach, bowling či športovú streľbu. Odporúčame navštíviť budhistické chrámy Wat Yanasangwararam, sochu Big Buddha, odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie, vodný park „Oceán“, známe thajské masáže či zápasy thajského boxu. Zo širokého spektra možností si určite vyberie každý.
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 10:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 29 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December