Maroš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Hotel je super, škoda že parkovanie pre hotelových hostí nie je v cene. 25 Eur za noc je dosť...Inak bol môj krátky pobyt bez chýb.
Kto hľadá ubytovanie v centre s vysokým štandardom, určite neurobí chybu.
Hotel je super, škoda že parkovanie pre hotelových hostí nie je v cene. 25 Eur za noc je dosť...Inak bol môj krátky pobyt bez chýb.
Kto hľadá ubytovanie v centre s vysokým štandardom, určite neurobí chybu.
Raňajky sú super.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







