Ilona F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Turistická a poznávací dovolená super,v létě bych sem nejela,spousta hotelů, málo pláži,spoustu aut, problémy s parkováním u pláži a vlastně všude
Turistická a poznávací dovolená super,v létě bych sem nejela,spousta hotelů, málo pláži,spoustu aut, problémy s parkováním u pláži a vlastně všude
Není přístup na pláž
StravaNeměly jsme objednanou stravu,tak nemůžu hodnotit
UbytovanieUbytování dobré,jen výhled do dalšího domu
SlužbyPersonál velmi příjemný, žádné služby jsme nevyužily,tak nemůžu hodnotit
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







