Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Skiathos Princess

Grécko-Skiathos-Troullos

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 9 093

Poloha

Elegantný plážový a SPA rezort je situovaný na atraktívnom mieste, priamo pri krásnej piesočnatej pláži Agia Paraskevi a 7 km od centra hlavného mesta Skiathos. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v rezorte alebo v centre letoviska, ktoré je pohodlne dostupné miestnou dopravou (obchody, taverne, bary, historické pamiatky, tradičný trh, kaviarne, požičovne automobilov a motocyklov, športoviská). Medzinárodné letisko Skiathos je vzdialené 10 km.

Vybavenie

Obľúbený hotel ponúka ubytovanie v novo zrekonštruovanej hlavnej budove a priľahlých depandanciách, obklopených starostlivo udržiavanou zeleňou. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, trezormi, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlové a la carte reštaurácie (tradičné i medzinárodnej kuchyne), kaviareň, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (zdarma), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, fitnes centrum, kaderníctvo, turecké kúpele, masážny salón, štýlové SPA centrum, kaderníctvo, služby lekára, požičovňa automobilov a lodí, práčovňa, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacie terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), mini klub, detské jasličky (stráženie detí pod dohľadom školeného personálu), detské ihrisko, športoviská, záhrada s posedením a parkovisko.

Ubytovanie

Štýlovo zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén, papuče, župany, kozmetické prípravky), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s posedením. Priestrannejšie rodinné izby a suity sú na vyžiadanie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička sú k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Raňajky sú podávané formou bufetu. Hostia si môžu objednať servírované večere v štýlovej a la carte reštaurácii. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Pre deti je k dispozícii detské menu.

Služby

Komfortný hotelový rezort si získava svojich hostí priestranným ubytovaním, polohou priamo pri krásnej pláži, elegantným relaxačným zázemím aj pestrou ponukou služieb a ich vynikajúcou úrovňou. Usporadúva decentné večerné zábavné programy a tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít. Umožňuje športové aktivity ako napr. plávanie, cvičenie vo fitness centre, stolný tenis, plážový volejbal a vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určené luxusné SPA centrum s celým radom procedúr (sauna, parný kúpeľ, masáže, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, balneoterapia, telové zábaly).

Služby za poplatek

Internet, večera, a la carte reštaurácie, služby SPA centra, stráženie detí, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, prírodná piesková pláž, lemovaná zeleňou, s veľmi pozvoľným vstupom do mora a blankytne modrou vodou sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom je k dispozícii stredisko vodných športov a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 70 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Surfovanie áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

"Ostrov mladosti" vyhlásený svojimi tyrkysovými lagúnami a jedinečnými plážami. Tento kúsok pevniny v Egejskom mori vzbudzuje nadšenie prírodnými scenériami a nečakanými farebnými kombináciami miestnej vegetácie. Severné pobrežie je skalnaté, nachádza sa na ňom množstvo jaskýň, i najznámejšia miestna pláž Lalaria sa zarezáva do skál. Juhovýchodnejšie pobrežie je prístupnejšie a nachádza sa tu tiež väčšina letovísk a rovnako i hlavné mesto, prístav Skiathos.
 • Vzdialenosť od pláže 70 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:30

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 30 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 27 °C v noci 21 °C

 • Štvrtok 26 °C v noci 21 °C

 • Piatok 26 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December