Hotel Vila Paulina

Hodnotenie: /5

Chorvátsko, Šibenik

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 103 946

Vybavenie

Veľmi dobre vedené apartmány sú rozmiestnené v elegantnej poschodovej vilke s príjemnou záhradkou. Klientom je k dispozícii úschovňa batožiny, práčka, záhradka s posedením a krbom a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené apartmány sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), klimatizáciou, satelitnou LCD TV, spálňou, obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu), jedálenským kútom a balkónom alebo terasou s posedením. Apartmány s možnosťou ubytovania pre 5 osôb majú sociálne zariadenie, dve spálne, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom a balkón alebo terasu.Prostornější apartmány pre 7 osôb majú tri dvojlôžkové spálne, sociálne zariadenie, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom a balkón alebo terasu.Ubytování je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, moderne vybavenej kuchynke alebo navštíviť niektorú z reštaurácií v centre mesta.

Služby

Obľúbené apartmány si získavajú svojich hostí veľmi dobre vybaveným ubytovaním aj atraktívnou polohou neďaleko pláže i centra letoviska. Mesto Šibenik a jeho okolie ponúka všetko potrebné na strávenie pohodovej dovolenky (športoviská, kultúrne akcie, kaviarne, bary, reštaurácie, galérie, diskotéky).

Služby za poplatek

Garážové státie, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, dlhá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a bohatou ponukou vodných športov (za poplatok) sa nachádza 20 m do ubytovanie (prístup cez pokojnú miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 20 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451