od 555 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 33 134

Poloha

Hotelový komplex sa nachádza na treťom najväčšom ostrove Kanárskych ostrovov, ktrorý je sopečného pôvodu a jeho hlavným mestom je Las Palmas de Gran Canaria. Hotel leží v centre obľúbeného letoviska Playa de Inglés. Letisko je vzdialené od hotela asi 33 km.

Vybavenie

V areáli hotela sa nachádza vstupná hala s recepciou, ďalej sú k dispozícii 2 reštaurácie a 3 bary. Hostia môžu využiť internetový kútik a pri hoteli dva vonkajšie bazény a terasa so slnečníkmi a lehátkami.

Ubytovanie

Ubytovanie je poskytované vo viac ako 660 izbách. Súčasťou dvojlôžkových izieb s možnosťou dvoch prístelok je vlastné sociálne zariadenie, televízor, telefón a fén. Na každej izbe sa nachádza balkón alebo terasa s príjemným výhľadom do okolia (buď do záhrady alebo na bazén).

Strava

Program all inclusive ponúka raňajky a večere formou švédskych stolov. Klienti si môžu priplatiť za program all inclusive, kde budú mať k dispozícii plnú penziu a počas dňa sú rozlievané nealkoholické a miestne alkoholické nápoje.

Služby

V areáli hotela sú organizované pravidelné animačné a večerné programy, ďalej hostia môžu využiť požičovňu bicyklov alebo navštíviť salón krásy. Pre klientov je pripravené multifunkčné ihrisko na futbal alebo volejbal, za príplatok sú k dispozícii 3 tenisové kurty.

Pláž

Dlhá a široká pláž v Playa del Ingles je pokrytá zlatým pieskom a je lemovaná príjemnou promenádou s barmi, reštauráciami a kaviarňami. Hotel je vzdialený od pláže asi 900 metrov, na ktorú hotel zabezpečuje dopravu niekoľkokrát denne zadarmo.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 900 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 300 m
 • Vzdialenosť od letiska 33 km
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,4/5
Invia

Skvelé (142 hodnotení)

Ubytovanie 4,4/5

Strava 4,6/5

Okolie 4,3/5

Cena 4,5/5

61. najlepšie hodnotený z 777 hotelov v Gran Canaria

Zdeňka F. November 2019

Dátum pobytu: 2.11. - 9.11.2019

Hodnotenie 5,0/5

velká spokojenost

Celkové hodnotenie

velká spokojenost

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Zobraziť viac

Simona Vaverková November 2019

Dátum pobytu: 27.10. - 2.11.2019

Hodnotenie 5,0/5

Cena naprosto odpovídala kvalitě hotelu po všech stránkách. Moc pěkná dovolená na konci října.

Celkové hodnotenie

Cena naprosto odpovídala kvalitě hotelu po všech stránkách. Moc pěkná dovolená na konci října.

Ubytovanie
Ubytování bylo naprosto skvělé. Jedná se o velmi velký hotel s mnoha hosty. K dispozici je rušnější i klidnější část hotelu. Pokoje jsou prostorné s kvalitním nábytkem a pěknou koupelnou s očividně rekonstruovaným sprchovým koutem.

Strava
Měli jsme pouze polopenzi, ale naprosto postačila. K dipozici je velká jídelna, kde se jídlo servíruje formou bufetu. Personál zde byl vždy vynikající. Vše stíhal uklízet a připravovat za pochodu (pouze v době velkého návalu zejména při večeřích nebylo hned nové prostírání na stolech, ale vždy bylo okolo spoustu jiných volných čistých míst. Druhů jídla bylo vždy velmi hodně. Každý si vybral. Různé druhy masa, typy příloh, saláty, pizza, mořské plody, zelenina, ovoce, studená kuchyně, dezerty, zmrzlina atd. Různé druhy nápojů (džusy, sladké nápoje, káva, čaj, voda, víno...) Strava vskutku perfektní.

Služby hotela
Služby byly také vynikající. Domluva na recepci pohodová, rychlá a bez problému. Každý den byl uklizený pokoj + nové ručníky a toaletní potřeby.

Pláž
Chodili jsme na pláž vždy pěšky, není to daleko na nejbližší pláž Playa de Inglés. Jsou zde k dispozici deštníky s lehátky + místo pro vlastní ležení. Lehátky jsme nezakupovali. Pláž byla čistá a i v tomto období celkem hodně lidí, ale místo se vždy našlo. Lepší by bylo možná popojít směrem doprava na jiné odlehlejší části pobřeží. Směrem k dunám Dunas de Maspalomas se zvyšuje počet nudistických návštěvníků.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Zobraziť viac

Stanislav Slach Marec 2020

Dátum pobytu: 29.2. - 7.3.2020

Hodnotenie 4,5/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Zobraziť viac

Szandra Dubai Február 2020

Dátum pobytu: 4.2. - 11.2.2020

Hodnotenie 4,6/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Zobraziť viac

Zdeňka F. Február 2020

Dátum pobytu: 1.2. - 8.2.2020

Hodnotenie 4,9/5

úžasná dovolená

Celkové hodnotenie

úžasná dovolená

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Zobraziť viac

Marianna Bódis-Németh Január 2020

Dátum pobytu: 15.1. - 22.1.2020

Hodnotenie 4,7/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

Zobraziť viac

Gábor F. -. H. Január 2020

Dátum pobytu: 24.12.2019 - 7.1.2020

Hodnotenie 3,9/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Zobraziť viac

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

03:50 h

Popis

Gran Canaria je asi najnaštevovanejší ostrov celého súostrovia. Nachádza sa tu veľké množstvo krásnych pláží a komfortných hotelov, ale nestrácajte čas povalovaním pri bazéne! Je tu toho mnoho k videniu! Môžete si požičať automobil a poznať krásy ostrova podľa svojho uváženia, a to stojí za to!

Roque Nublo

Skala Roque Nublo je najznámejší symbol ostrova. Týči sa do výšky 1813 metrov nad morom a nájdete ho priamo v strede ostrova. V prekladu znamená Roque Nublo \\\"mračné skalisko\\\", čo Vám bude ihneď jasné po jeho vzhliadnutí. Po vystúpení na náhornej plošine začnete pociťovať príjemný vánok čerstvého vzduchu, ktorý je veľmi príjemný najmä v letných mesiacoch, kedy je na Gran Canaria najteplejšie. Z tejto rozľahlej plošiny sa ponúkajú nádherné výhľady najmä západným smerom do obrovského kaňonu, ktorý je občas nazývaný malý európsky Grand Canyon a na ďalší čedičový monument Roque Bantaiga. V skorých ranných hodinách kedy ešte nie je opar, je potom možno vidieť i sedemdesiat kilometrov vzdialený ostrov Tenerife. Kto chce získať typickú fotku s pohľadom na kaňon s vlastnou osobou v záberu potom nesmie mať problémy s pobytom vo veľkej výške na malom priestore.

Pico de las Nieves

Najvyšším bodom na ostrove Gran Canaria je vrchol Pico de las Nievers, ktorý dosahuje výšky 1949 metrov nad morom. Oproti ostatným vrcholom v okolí je to miesto kde je umiestnená vojenská základňa a tak až na samotný vrchol vedie asfaltová cesta zakončená malým parkoviskom.

Z vrcholu Pico de las Nieves sú najkrásnejšie pohľady najmä severným smerom, kedy sa za určitých klimatických podmienok prelievajú mraky cez hranu pohoria a padajú hlboko do údolia južným smerom. Je to fantastický pohľad v prípade, že je obloha na juhu vymetená a nad severnou časťou ostrova sa kopí oblačnosť, ktorú unáša južný vietor.

Arucas

Tretie najväčšie mesto ostrova Gran Canaria s necelými 30 000 obyvateľmi je domovom kanárskeho rumu, ktorý je pomenovaný podľa pôvodnej osady, ktorá sa na dnešnom mieste kedysi nachádzala. Z tohoto dôvodu prichádzajú miestne mesto navštevovať turisti najmä kvôli miestnej veľkopaliarne rumu. V Arucas nájdete ďalej kostol svätého Jana Krstiteľa, ktorý je na miestne rozmery uličiek natoľko veľký, že len ťažko ho budete umiestňovať do svojho hľadáčiku na fotoaparáte.

Juh ostrovaMaspalomas

Lokalita Maspalomas sa nachádza na všetkých predných stránkach sprievodcov ostrova Gran Canaria. Nájdete tu záber presypávajúcich sa piesočných dun, ktoré sa nachádzajú na juhu ostrova v rohľahlom letovisku Maspalomas. Vďaka relativne malej vzdialenosti Afriky a priaznivému smeru vetru vznikli duny v Maspalomas postupným naviatím piesku zo Sahary. Keďže sú piesočné duny atraktivné najmä pre spoločnosti stavajúce hotely až na samotnom okraji dún, sú od roku 1987 chránené, čím je potom zabránené ďalšiemu zmenšovaniu plochy.

Z východnej strany sú duny pripomínajúce kúsok Sahary obložené hotelmi, ktoré voľne nadväzujú na rozľahlé letovisko Playa del Inglés. V strednej časti, pláže sa potom nachádza jediná oficiálna nudistická pláž. Pri chôdzi na západ je letovisko Maspalomas zakončené vysokým majákom, za ktorým sa rozkladá najluxusnejší päťhviezdičkový hotel v Maspalomas. V smere od pláže do vnútrozemia je potom chránená zóna s palmovými hájmi obklopená golfovým ihriskom.

Puerto de Mogán

Veľmi pekne architektonicky postavené letovisko Puerto de Mogán Vám pri prechádzke medzi uličkami bude pripomínať talianske Benátky, avšak viac živší a farebný s mnohými kvetinami. Oproti iným letoviskám na Gran Canaria je svojou rozlohou malé, zato veľmi príjemné na posedenie v reštauráciách okolo hlavného móla. Len pár metrov od prístaviska rybárskych člnov nájdete umelo vybudovanú piesočnatú pláž.

Water park Aqualand Maspalomas

Najväčší zábavný vodný park na Kanárskych ostrovoch sa nachádza neďaleko letoviska Maspalomas. Vďaka slnečnému juhu a príjemnej celoročnej teplote je aquapark otvorený po celý rok mimo extrémne nepriaznivého počasia v niektorých zimných mesiacoch. Aquapark sa rozprestiera na pomerne veľkej ploche, a tak ponúka mnoho atrakcií vrátane kĺzačky Tornádo, ktorá je z celého parku najzaujímavejšou a stoja na ňu najväčšie fronty.
 • Vzdialenosť od pláže 900 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 300 m
 • Vzdialenosť od letiska 33 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 03:50

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 21 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 29 °C v noci 21 °C

 • Pondelok 30 °C v noci 19 °C

 • Utorok 28 °C v noci 21 °C

 • Streda 29 °C v noci 18 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December