Celkové hodnotenie
Pobyt bol veľmi príjemný, trošku sklamala CK - vysoký poplatok a problémy so zmenou jedného účastníka pobytu, syn nemohol nastúpiť a dcéra prišla namiesto na 12 dní iba na 8, CK si žiadala za zmenu 50 euro vložiť presne do určenej banky, hoci 4 dni boli zaplatené naviac, vrátane stravy .....Ináč bola komunikácia s CK v poriadku a tiež v hoteli boli veľmi ústretoví. Delegátka p. Elen nám zaisťovala aj fakultatívny výlet a bola ochotná, príjemná.
Bývali sme v hoteli Amélia ( bývalá Družba) . Na pláž to bolo cca 100 m a rušná zóna bola pred hotelom. Všeto bolo veľmi blízko, Albena je kľudné, pohodové miesto.
Ubytovanie
Bolo v poriadku, upratovali každý deň, menili uteráky každé 3 dni a každých 5 dní posteľné prádlo. Dostatočné vybavenie izieb, len programy v TV hlavne rusky a nemecky. Na izbách nie sú chladničky, len za príplatok 15 euro na týždeň, ktorý sme si zaplatili a zabudli na nás a chladničku nám priniesli až o 3 dni. Chladnička by mala byť súčasťou izieb. Izby sú tiež veľmi malé, keď sa rozloží prístelka, tak je problém chodiť na balkón. Balkóny sú pekné, priestranné a tiež kúpelne - s vaňou.
Strava
Mali sme polpenziu, na raňajky pestrý výber, vajíčka, párky salámy, syry, ovocie, zelenina, vločky, mlieko palacinky
Večere tiež vždy niekoľko druhov mäsa, ryža, zemiaky a cestoviny, zelenina, ovocie, zákusok a zmrzlina.
Pomerne pestrý výber a ochota personálu, asi aj preto, že tam boli nemci, rusi a bulhari. Slovákov a Čechov je tam veľmi málo.